Komandų statistika

RKL A B

Rezultatyviausios

# Komanda Vidurkis
1. Šilalės „Lūšis“ 91.8
2. Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 88.8
3. Tauragės „Fortūna-Agava“ 85.2
4. Kelmės „Kelmė“ 84.0
5. Rokiškio „Feniksas“ 82.6
6. Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 80.5
7. Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 79.5
8. Vilkaviškio „Perlas“ 78.9
9. Stakliškių „Guosta“ 78.7
10. Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 78.5
11. Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 78.0
12. Alytaus SRC- „Dzūkija“ 77.9
13. Šakių „Šakiai“ 76.9
14. Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 76.6
15. Kupiškio KK „Kupiškis“ 75.1
16. Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 74.3
17. Jurbarko „Jurbarkas“ 73.6
18. Šiaulių „Saulės miesto kariai““ 73.0
19. Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 72.5
20. Sedos „Sedula“ 72.3
21. Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 71.1
22. Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 71.0
23. Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 70.4
24. Anykščių „KKSC-Elmis“ 61.6
Visos komandos į viršų

Praleidžia mažiausiai taškų

# Komanda Vidurkis
1. Stakliškių „Guosta“ 69.6
2. Šilalės „Lūšis“ 70.8
3. Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 71.6
4. Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 73.0
5. Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 73.4
6. Rokiškio „Feniksas“ 73.6
7. Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 73.9
8. Tauragės „Fortūna-Agava“ 74.4
9. Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 76.1
10. Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 76.5
11. Anykščių „KKSC-Elmis“ 76.9
12. Kelmės „Kelmė“ 77.1
13. Kupiškio KK „Kupiškis“ 77.2
14. Sedos „Sedula“ 77.7
15. Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 78.2
16. Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 78.6
17. Vilkaviškio „Perlas“ 79.7
18. Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 81.2
19. Šiaulių „Saulės miesto kariai““ 82.0
20. Šakių „Šakiai“ 85.4
21. Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 85.5
22. Alytaus SRC- „Dzūkija“ 85.7
23. Jurbarko „Jurbarkas“ 86.5
24. Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 96.8
Visos komandos į viršų

Atkovoti kamuoliai

# Komanda Vidurkis
1. Rokiškio „Feniksas“ 43.7
2. Šilalės „Lūšis“ 42.7
3. Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 41.0
4. Stakliškių „Guosta“ 40.2
5. Sedos „Sedula“ 40.0
6. Tauragės „Fortūna-Agava“ 39.4
7. Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 38.6
8. Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 38.3
9. Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 38.2
10. Šakių „Šakiai“ 37.5
11. Vilkaviškio „Perlas“ 37.1
12. Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 37.0
13. Anykščių „KKSC-Elmis“ 37.0
14. Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 36.9
15. Alytaus SRC- „Dzūkija“ 36.9
16. Kupiškio KK „Kupiškis“ 36.5
17. Jurbarko „Jurbarkas“ 36.3
18. Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 35.1
19. Kelmės „Kelmė“ 35.0
20. Šiaulių „Saulės miesto kariai““ 34.9
21. Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 34.8
22. Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 34.4
23. Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 34.0
24. Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 34.0
Visos komandos į viršų

Rezultatyvūs perdavimai

# Komanda Vidurkis
1. Šilalės „Lūšis“ 19.7
2. Stakliškių „Guosta“ 18.8
3. Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 18.6
4. Kelmės „Kelmė“ 17.2
5. Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 17.0
6. Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 16.8
7. Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 16.5
8. Rokiškio „Feniksas“ 16.5
9. Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 16.4
10. Tauragės „Fortūna-Agava“ 16.3
11. Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 16.1
12. Kupiškio KK „Kupiškis“ 16.0
13. Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 15.6
14. Alytaus SRC- „Dzūkija“ 15.4
15. Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 15.3
16. Šakių „Šakiai“ 15.3
17. Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 15.2
18. Jurbarko „Jurbarkas“ 15.2
19. Sedos „Sedula“ 14.9
20. Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 14.3
21. Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 13.9
22. Šiaulių „Saulės miesto kariai““ 13.4
23. Anykščių „KKSC-Elmis“ 13.0
24. Vilkaviškio „Perlas“ 12.8
Visos komandos į viršų

Blokuoti metimai

# Komanda Vidurkis
1. Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 4.2
2. Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 4.0
3. Alytaus SRC- „Dzūkija“ 3.8
4. Stakliškių „Guosta“ 3.6
5. Anykščių „KKSC-Elmis“ 3.4
6. Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 2.9
7. Kupiškio KK „Kupiškis“ 2.8
8. Šilalės „Lūšis“ 2.8
9. Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 2.8
10. Sedos „Sedula“ 2.7
11. Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 2.6
12. Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 2.6
13. Tauragės „Fortūna-Agava“ 2.5
14. Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 2.3
15. Kelmės „Kelmė“ 1.9
16. Šakių „Šakiai“ 1.9
17. Rokiškio „Feniksas“ 1.8
18. Jurbarko „Jurbarkas“ 1.8
19. Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 1.8
20. Vilkaviškio „Perlas“ 1.6
21. Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 1.5
22. Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 1.4
23. Šiaulių „Saulės miesto kariai““ 1.4
24. Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 1.3
Visos komandos į viršų

Baudų pataikymo procentas

# Komanda Vidurkis
1. Kelmės „Kelmė“ 71.1%
2. Šiaulių „Saulės miesto kariai““ 70.8%
3. Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 70.8%
4. Stakliškių „Guosta“ 70.6%
5. Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 69.8%
6. Šilalės „Lūšis“ 69.5%
7. Tauragės „Fortūna-Agava“ 69.0%
8. Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 68.9%
9. Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 68.8%
10. Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 68.7%
11. Jurbarko „Jurbarkas“ 68.1%
12. Rokiškio „Feniksas“ 67.7%
13. Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 66.7%
14. Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 66.2%
15. Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 65.1%
16. Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 65.0%
17. Vilkaviškio „Perlas“ 64.7%
18. Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 64.3%
19. Šakių „Šakiai“ 64.2%
20. Alytaus SRC- „Dzūkija“ 62.7%
21. Kupiškio KK „Kupiškis“ 60.1%
22. Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 59.7%
23. Sedos „Sedula“ 58.7%
24. Anykščių „KKSC-Elmis“ 52.9%
Visos komandos į viršų

Dvitaškių pataikymo procentas

# Komanda Vidurkis
1. Šilalės „Lūšis“ 57.3%
2. Kelmės „Kelmė“ 55.4%
3. Kupiškio KK „Kupiškis“ 53.5%
4. Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 53.2%
5. Stakliškių „Guosta“ 53.1%
6. Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 52.9%
7. Tauragės „Fortūna-Agava“ 52.7%
8. Rokiškio „Feniksas“ 51.1%
9. Šiaulių „Saulės miesto kariai““ 50.1%
10. Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 50.0%
11. Vilkaviškio „Perlas“ 49.0%
12. Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 48.6%
13. Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 47.8%
14. Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 47.8%
15. Jurbarko „Jurbarkas“ 47.1%
16. Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 47.1%
17. Sedos „Sedula“ 46.8%
18. Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 46.7%
19. Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 46.7%
20. Šakių „Šakiai“ 45.6%
21. Alytaus SRC- „Dzūkija“ 44.7%
22. Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 44.0%
23. Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 43.5%
24. Anykščių „KKSC-Elmis“ 41.7%
Visos komandos į viršų

Tritaškių pataikymo procentas

# Komanda Vidurkis
1. Tauragės „Fortūna-Agava“ 37.3%
2. Šilalės „Lūšis“ 36.4%
3. Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 36.2%
4. Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 35.5%
5. Kelmės „Kelmė“ 34.9%
6. Kupiškio KK „Kupiškis“ 32.1%
7. Rokiškio „Feniksas“ 32.0%
8. Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 31.7%
9. Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 31.1%
10. Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 31.0%
11. Šiaulių „Saulės miesto kariai““ 30.9%
12. Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 30.7%
13. Jurbarko „Jurbarkas“ 30.6%
14. Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 30.4%
15. Stakliškių „Guosta“ 30.0%
16. Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 29.4%
17. Alytaus SRC- „Dzūkija“ 29.4%
18. Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 29.3%
19. Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 29.1%
20. Sedos „Sedula“ 28.4%
21. Šakių „Šakiai“ 28.3%
22. Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 27.8%
23. Vilkaviškio „Perlas“ 27.3%
24. Anykščių „KKSC-Elmis“ 26.7%
Visos komandos į viršų

Perimti kamuoliai

# Komanda Vidurkis
1. Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 12.5
2. Vilkaviškio „Perlas“ 11.3
3. Šakių „Šakiai“ 11.1
4. Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 10.4
5. Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 10.4
6. Šilalės „Lūšis“ 10.3
7. Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 10.3
8. Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 10.1
9. Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 9.7
10. Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 9.5
11. Alytaus SRC- „Dzūkija“ 9.5
12. Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 9.1
13. Sedos „Sedula“ 8.9
14. Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 8.8
15. Šiaulių „Saulės miesto kariai““ 8.8
16. Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 8.7
17. Stakliškių „Guosta“ 8.4
18. Tauragės „Fortūna-Agava“ 8.3
19. Kelmės „Kelmė“ 8.2
20. Rokiškio „Feniksas“ 8.1
21. Kupiškio KK „Kupiškis“ 6.9
22. Jurbarko „Jurbarkas“ 6.8
23. Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 6.5
24. Anykščių „KKSC-Elmis“ 6.5
Visos komandos į viršų

Klaidos

# Komanda Vidurkis
1. Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 23.4
2. Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 19.8
3. Šiaulių „Saulės miesto kariai““ 17.3
4. Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 17.2
5. Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 17.1
6. Rokiškio „Feniksas“ 16.9
7. Sedos „Sedula“ 16.7
8. Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 16.2
9. Šakių „Šakiai“ 16.2
10. Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 15.6
11. Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 15.5
12. Vilkaviškio „Perlas“ 15.3
13. Alytaus SRC- „Dzūkija“ 14.9
14. Anykščių „KKSC-Elmis“ 14.9
15. Stakliškių „Guosta“ 14.8
16. Jurbarko „Jurbarkas“ 14.8
17. Šilalės „Lūšis“ 14.4
18. Tauragės „Fortūna-Agava“ 14.2
19. Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 13.8
20. Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 13.6
21. Kupiškio KK „Kupiškis“ 12.9
22. Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 12.4
23. Kelmės „Kelmė“ 12.2
24. Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 11.1
Visos komandos į viršų

Pražangos

# Komanda Vidurkis
1. Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 22.5
2. Vilkaviškio „Perlas“ 21.8
3. Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 21.7
4. Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 21.0
5. Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 20.9
6. Alytaus SRC- „Dzūkija“ 20.4
7. Tauragės „Fortūna-Agava“ 20.3
8. Rokiškio „Feniksas“ 20.1
9. Šakių „Šakiai“ 20.0
10. Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 20.0
11. Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 19.9
12. Anykščių „KKSC-Elmis“ 19.2
13. Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 18.8
14. Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 18.2
15. Sedos „Sedula“ 18.1
16. Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 18.0
17. Jurbarko „Jurbarkas“ 17.7
18. Kelmės „Kelmė“ 17.5
19. Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 17.5
20. Šilalės „Lūšis“ 17.2
21. Stakliškių „Guosta“ 16.9
22. Šiaulių „Saulės miesto kariai““ 16.4
23. Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 15.7
24. Kupiškio KK „Kupiškis“ 15.5
Visos komandos į viršų

Išprovokuotos pražangos

# Komanda Vidurkis
1. Vilkaviškio „Perlas“ 21.8
2. Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 20.8
3. Rokiškio „Feniksas“ 20.6
4. Kelmės „Kelmė“ 20.4
5. Stakliškių „Guosta“ 20.3
6. Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 20.2
7. Alytaus SRC- „Dzūkija“ 19.9
8. Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 19.7
9. Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 19.7
10. Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 19.3
11. Šiaulių „Saulės miesto kariai““ 18.7
12. Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 18.6
13. Šilalės „Lūšis“ 18.6
14. Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 18.4
15. Šakių „Šakiai“ 18.2
16. Tauragės „Fortūna-Agava“ 18.1
17. Sedos „Sedula“ 18.1
18. Jurbarko „Jurbarkas“ 17.6
19. Anykščių „KKSC-Elmis“ 17.5
20. Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 17.4
21. Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 16.9
22. Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 16.7
23. Kupiškio KK „Kupiškis“ 16.2
24. Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 15.9
Visos komandos į viršų