Komandų statistika

RKL A B

Rezultatyviausios

# Komanda Vidurkis
1. Šilalės „Lūšis“ 91.8
2. Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 88.7
3. Kelmės „Kelmė“ 88.1
4. Tauragės „Fortūna-Agava“ 86.8
5. Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 84.2
6. Rokiškio „Feniksas“ 83.2
7. Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 81.3
8. Vilkaviškio „Perlas“ 81.2
9. Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 79.7
10. Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 77.2
11. Stakliškių „Guosta“ 76.5
12. Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 75.8
13. Alytaus SRC- „Dzūkija“ 75.4
14. Šakių „Šakiai“ 74.1
15. Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 72.8
16. Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 71.5
17. Šiaulių „Saulės miesto kariai““ 71.4
18. Kupiškio KK „Kupiškis“ 71.2
19. Sedos „Sedula“ 69.1
20. Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 68.8
21. Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 67.7
22. Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 66.7
23. Jurbarko „Jurbarkas“ 66.5
24. Anykščių „KKSC-Elmis“ 57.8
Visos komandos į viršų

Praleidžia mažiausiai taškų

# Komanda Vidurkis
1. Stakliškių „Guosta“ 65.4
2. Rokiškio „Feniksas“ 70.5
3. Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 71.2
4. Kupiškio KK „Kupiškis“ 71.3
5. Šilalės „Lūšis“ 71.5
6. Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 72.0
7. Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 72.0
8. Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 72.1
9. Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 72.2
10. Kelmės „Kelmė“ 72.6
11. Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 73.8
12. Anykščių „KKSC-Elmis“ 73.8
13. Tauragės „Fortūna-Agava“ 74.3
14. Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 74.4
15. Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 77.0
16. Vilkaviškio „Perlas“ 79.2
17. Sedos „Sedula“ 79.5
18. Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 79.9
19. Alytaus SRC- „Dzūkija“ 80.7
20. Šakių „Šakiai“ 80.9
21. Šiaulių „Saulės miesto kariai““ 83.2
22. Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 87.7
23. Jurbarko „Jurbarkas“ 87.9
24. Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 95.2
Visos komandos į viršų

Atkovoti kamuoliai

# Komanda Vidurkis
1. Rokiškio „Feniksas“ 43.2
2. Stakliškių „Guosta“ 42.0
3. Šilalės „Lūšis“ 41.7
4. Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 40.9
5. Tauragės „Fortūna-Agava“ 40.7
6. Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 40.4
7. Šakių „Šakiai“ 38.8
8. Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 38.3
9. Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 38.2
10. Vilkaviškio „Perlas“ 37.2
11. Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 37.1
12. Anykščių „KKSC-Elmis“ 36.8
13. Kupiškio KK „Kupiškis“ 36.6
14. Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 36.5
15. Jurbarko „Jurbarkas“ 36.3
16. Alytaus SRC- „Dzūkija“ 36.3
17. Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 35.6
18. Sedos „Sedula“ 35.4
19. Kelmės „Kelmė“ 35.1
20. Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 34.5
21. Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 34.4
22. Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 34.2
23. Šiaulių „Saulės miesto kariai““ 33.5
24. Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 32.9
Visos komandos į viršų

Rezultatyvūs perdavimai

# Komanda Vidurkis
1. Šilalės „Lūšis“ 19.4
2. Stakliškių „Guosta“ 18.8
3. Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 17.8
4. Kelmės „Kelmė“ 17.7
5. Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 17.0
6. Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 16.8
7. Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 16.2
8. Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 16.2
9. Tauragės „Fortūna-Agava“ 15.5
10. Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 15.2
11. Alytaus SRC- „Dzūkija“ 15.2
12. Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 15.1
13. Rokiškio „Feniksas“ 15.0
14. Kupiškio KK „Kupiškis“ 14.6
15. Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 14.5
16. Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 14.4
17. Sedos „Sedula“ 13.9
18. Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 13.8
19. Jurbarko „Jurbarkas“ 13.7
20. Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 13.4
21. Šakių „Šakiai“ 13.3
22. Vilkaviškio „Perlas“ 12.6
23. Anykščių „KKSC-Elmis“ 12.5
24. Šiaulių „Saulės miesto kariai““ 11.9
Visos komandos į viršų

Blokuoti metimai

# Komanda Vidurkis
1. Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 4.6
2. Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 4.2
3. Stakliškių „Guosta“ 3.9
4. Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 3.4
5. Anykščių „KKSC-Elmis“ 3.4
6. Kupiškio KK „Kupiškis“ 3.3
7. Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 3.2
8. Šilalės „Lūšis“ 2.9
9. Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 2.9
10. Alytaus SRC- „Dzūkija“ 2.9
11. Sedos „Sedula“ 2.8
12. Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 2.6
13. Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 2.6
14. Tauragės „Fortūna-Agava“ 2.5
15. Jurbarko „Jurbarkas“ 2.2
16. Kelmės „Kelmė“ 1.9
17. Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 1.8
18. Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 1.8
19. Vilkaviškio „Perlas“ 1.7
20. Šakių „Šakiai“ 1.5
21. Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 1.3
22. Rokiškio „Feniksas“ 1.1
23. Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 1.1
24. Šiaulių „Saulės miesto kariai““ 0.8
Visos komandos į viršų

Baudų pataikymo procentas

# Komanda Vidurkis
1. Šilalės „Lūšis“ 71.0%
2. Šakių „Šakiai“ 70.7%
3. Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 69.5%
4. Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 69.4%
5. Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 69.1%
6. Šiaulių „Saulės miesto kariai““ 69.0%
7. Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 68.2%
8. Tauragės „Fortūna-Agava“ 67.9%
9. Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 67.9%
10. Stakliškių „Guosta“ 67.5%
11. Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 67.4%
12. Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 67.3%
13. Rokiškio „Feniksas“ 66.4%
14. Kelmės „Kelmė“ 65.5%
15. Vilkaviškio „Perlas“ 63.8%
16. Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 63.5%
17. Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 61.6%
18. Jurbarko „Jurbarkas“ 61.4%
19. Sedos „Sedula“ 61.4%
20. Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 61.3%
21. Kupiškio KK „Kupiškis“ 60.9%
22. Alytaus SRC- „Dzūkija“ 60.6%
23. Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 59.9%
24. Anykščių „KKSC-Elmis“ 50.8%
Visos komandos į viršų

Dvitaškių pataikymo procentas

# Komanda Vidurkis
1. Kelmės „Kelmė“ 59.3%
2. Šilalės „Lūšis“ 59.0%
3. Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 57.5%
4. Tauragės „Fortūna-Agava“ 54.4%
5. Kupiškio KK „Kupiškis“ 54.1%
6. Rokiškio „Feniksas“ 53.0%
7. Stakliškių „Guosta“ 51.9%
8. Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 51.8%
9. Šiaulių „Saulės miesto kariai““ 50.3%
10. Vilkaviškio „Perlas“ 50.1%
11. Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 48.7%
12. Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 48.4%
13. Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 48.2%
14. Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 47.0%
15. Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 46.9%
16. Sedos „Sedula“ 46.1%
17. Alytaus SRC- „Dzūkija“ 44.6%
18. Jurbarko „Jurbarkas“ 43.9%
19. Šakių „Šakiai“ 43.7%
20. Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 43.6%
21. Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 43.6%
22. Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 43.5%
23. Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 42.4%
24. Anykščių „KKSC-Elmis“ 40.0%
Visos komandos į viršų

Tritaškių pataikymo procentas

# Komanda Vidurkis
1. Šilalės „Lūšis“ 37.5%
2. Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 37.4%
3. Kelmės „Kelmė“ 37.0%
4. Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 36.6%
5. Tauragės „Fortūna-Agava“ 33.9%
6. Šiaulių „Saulės miesto kariai““ 33.7%
7. Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 33.1%
8. Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 33.0%
9. Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 32.6%
10. Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 31.1%
11. Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 30.5%
12. Kupiškio KK „Kupiškis“ 30.4%
13. Stakliškių „Guosta“ 30.4%
14. Rokiškio „Feniksas“ 30.3%
15. Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 28.7%
16. Alytaus SRC- „Dzūkija“ 28.6%
17. Jurbarko „Jurbarkas“ 28.4%
18. Šakių „Šakiai“ 28.3%
19. Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 28.3%
20. Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 28.3%
21. Sedos „Sedula“ 28.2%
22. Vilkaviškio „Perlas“ 27.4%
23. Anykščių „KKSC-Elmis“ 27.1%
24. Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 26.6%
Visos komandos į viršų

Perimti kamuoliai

# Komanda Vidurkis
1. Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 12.5
2. Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 12.2
3. Vilkaviškio „Perlas“ 11.5
4. Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 11.5
5. Šilalės „Lūšis“ 11.0
6. Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 10.7
7. Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 10.6
8. Šakių „Šakiai“ 10.3
9. Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 9.9
10. Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 9.7
11. Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 9.6
12. Tauragės „Fortūna-Agava“ 9.5
13. Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 9.2
14. Sedos „Sedula“ 9.2
15. Alytaus SRC- „Dzūkija“ 8.8
16. Kelmės „Kelmė“ 8.5
17. Stakliškių „Guosta“ 8.3
18. Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 8.1
19. Šiaulių „Saulės miesto kariai““ 7.9
20. Rokiškio „Feniksas“ 7.6
21. Jurbarko „Jurbarkas“ 7.2
22. Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 7.0
23. Anykščių „KKSC-Elmis“ 6.4
24. Kupiškio KK „Kupiškis“ 6.2
Visos komandos į viršų

Klaidos

# Komanda Vidurkis
1. Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 24.7
2. Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 21.0
3. Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 18.2
4. Šiaulių „Saulės miesto kariai““ 17.8
5. Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 17.8
6. Sedos „Sedula“ 17.1
7. Šilalės „Lūšis“ 16.9
8. Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 16.8
9. Jurbarko „Jurbarkas“ 16.8
10. Vilkaviškio „Perlas“ 16.7
11. Šakių „Šakiai“ 16.4
12. Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 16.3
13. Rokiškio „Feniksas“ 15.7
14. Stakliškių „Guosta“ 15.4
15. Tauragės „Fortūna-Agava“ 15.4
16. Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 15.1
17. Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 14.7
18. Anykščių „KKSC-Elmis“ 14.6
19. Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 14.3
20. Alytaus SRC- „Dzūkija“ 13.2
21. Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 12.2
22. Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 11.2
23. Kupiškio KK „Kupiškis“ 11.2
24. Kelmės „Kelmė“ 11.0
Visos komandos į viršų

Pražangos

# Komanda Vidurkis
1. Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 23.4
2. Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 23.4
3. Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 22.8
4. Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 22.6
5. Vilkaviškio „Perlas“ 21.7
6. Alytaus SRC- „Dzūkija“ 20.8
7. Tauragės „Fortūna-Agava“ 20.3
8. Šakių „Šakiai“ 20.1
9. Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 20.1
10. Anykščių „KKSC-Elmis“ 19.4
11. Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 19.3
12. Rokiškio „Feniksas“ 18.6
13. Sedos „Sedula“ 18.5
14. Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 18.5
15. Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 18.4
16. Šilalės „Lūšis“ 18.2
17. Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 17.8
18. Šiaulių „Saulės miesto kariai““ 17.3
19. Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 17.1
20. Jurbarko „Jurbarkas“ 17.1
21. Kelmės „Kelmė“ 16.9
22. Stakliškių „Guosta“ 15.8
23. Kupiškio KK „Kupiškis“ 15.2
24. Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 14.9
Visos komandos į viršų

Išprovokuotos pražangos

# Komanda Vidurkis
1. Rokiškio „Feniksas“ 22.5
2. Vilkaviškio „Perlas“ 21.8
3. Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ 21.2
4. Stakliškių „Guosta“ 20.8
5. Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 20.8
6. Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 20.8
7. Kelmės „Kelmė“ 20.1
8. Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 19.9
9. Alytaus SRC- „Dzūkija“ 19.3
10. Tauragės „Fortūna-Agava“ 19.2
11. Šilalės „Lūšis“ 19.2
12. Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 19.2
13. Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 19.1
14. Šiaulių „Saulės miesto kariai““ 19.1
15. Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 18.5
16. Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 18.4
17. Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 18.2
18. Šakių „Šakiai“ 18.0
19. Sedos „Sedula“ 17.4
20. Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 17.0
21. Jurbarko „Jurbarkas“ 16.8
22. Anykščių „KKSC-Elmis“ 16.7
23. Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 16.5
24. Kupiškio KK „Kupiškis“ 14.9
Visos komandos į viršų