Naudingiausi žaidėjai

RKL A B

Naudingiausi žaidėjai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Justinas Jogminas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 23.4
2. Martynas Airošius Kretingos „Kretinga“ 23.4
3. Justinas Žirlys Kėdainių „SC-Nevėžis“ 23.4
4. Edgaras Sosnovskis Trakų KK "Trakai" 23.1
5. Vladislav Šarapov LCC tarptautinis universitetas 22.5
6. Vitalij Lukša Kauno r. „Omega“ 21.7
7. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 21.7
8. Ernestas Leipus Biržų „Biržai-KKSC“ 21.3
9. Tadas Kymantas LCC tarptautinis universitetas 20.4
10. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 19.7
Visi žaidėjai į viršų

Rezultatyviausi žaidėjai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 22.0
2. Žygimantas Jocys Kauno „Atletas-LSU“ 21.7
3. Tadas Kymantas LCC tarptautinis universitetas 20.7
4. Justinas Gečas Biržų „Biržai-KKSC“ 17.8
5. Jaunius Davniukas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 17.6
6. Airidas Giedraitis Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 16.8
7. Ernestas Leipus Biržų „Biržai-KKSC“ 16.6
8. Vladislav Šarapov LCC tarptautinis universitetas 16.2
9. Tadas Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 16.1
10. Augustinas Venckus Trakų KK "Trakai" 16.1
Visi žaidėjai į viršų

Atkovoti kamuoliai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Vladislav Šarapov LCC tarptautinis universitetas 11.7
2. Edgaras Sosnovskis Trakų KK "Trakai" 11.2
3. Justinas Jogminas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 10.6
4. Justinas Žirlys Kėdainių „SC-Nevėžis“ 10.1
5. Ernestas Leipus Biržų „Biržai-KKSC“ 9.7
6. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 9.0
7. Marius Kazlauskas Jonavos „Jonava-2“ 8.6
8. Eimantas Žilius Plungės „Olimpas“ 8.1
9. Vitalij Lukša Kauno r. „Omega“ 8.1
10. Ignas Ryla Kėdainių „SC-Nevėžis“ 7.7
Visi žaidėjai į viršų

Rezultatyvūs perdavimai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Mantas Vavilovas Trakų KK "Trakai" 7.8
2. Mantvydas Staniulis Trakų KK "Trakai" 7.1
3. Tauras Ulevičius Ukmergės „Olimpas“ 5.9
4. Rokas Šimkevičius Gargždų SC 5.2
5. Jokūbas Švambaris Biržų „Biržai-KKSC“ 5.0
6. Valentinas Gadliauskas Kauno „Atletas-LSU“ 5.0
7. Audrius Stašaitis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 4.8
8. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 4.7
9. Paulius Naraškevičius Kauno r. „Omega“ 4.5
10. Ignas Ryla Kėdainių „SC-Nevėžis“ 4.5
Visi žaidėjai į viršų

Blokuoti metimai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Justinas Žirlys Kėdainių „SC-Nevėžis“ 1.9
2. Edgaras Sosnovskis Trakų KK "Trakai" 1.7
3. Justinas Jogminas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 1.7
4. Ignas Ryla Kėdainių „SC-Nevėžis“ 1.4
5. Daumantas Mikštas LCC tarptautinis universitetas 1.2
6. Lukas Garliauskas Vytauto Didžiojo universitetas 1.2
7. Gytis Neimantas Kauno „Atletas-LSU“ 1.2
8. Linas Jonuška Kretingos „Kretinga“ 1.1
9. Mantas Vavilovas Trakų KK "Trakai" 1.0
10. Paulius Dėgenis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.9
Visi žaidėjai į viršų

Išprovokuotos pražangos

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Tadas Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 7.2
2. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 5.4
3. Nojus Pankratjevas Jonavos „Jonava-2“ 5.1
4. Ernestas Leipus Biržų „Biržai-KKSC“ 4.9
5. Tadas Kymantas LCC tarptautinis universitetas 4.7
6. Mantas Vavilovas Trakų KK "Trakai" 4.4
7. Martynas Airošius Kretingos „Kretinga“ 4.4
8. Edgaras Pundzius Trakų KK "Trakai" 4.1
9. Vladislav Šarapov LCC tarptautinis universitetas 4.0
10. Darius Stonkus Ukmergės „Olimpas“ 3.9
11. Aidas Viskontas Kretingos „Kretinga“ 3.7
12. Domantas Senda Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 3.7
13. Tadas Maželis Kretingos „Kretinga“ 3.6
14. Justinas Gečas Biržų „Biržai-KKSC“ 3.6
15. Žygimantas Jocys Kauno „Atletas-LSU“ 3.5
16. Vytautas Saulis Trakų KK "Trakai" 3.5
17. Matas Andruškevičius Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 3.4
18. Rokas Ruškys Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 3.3
19. Gvidas Galinauskas Kauno „Atletas-LSU“ 3.3
20. Airidas Giedraitis Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 3.3
21. Arvydas Kačinas Gargždų SC 3.3
22. Simonas Slivka Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 3.2
23. Laurynas Danielius Kėdainių „SC-Nevėžis“ 3.2
24. Eimantas Žilius Plungės „Olimpas“ 3.2
25. Justinas Jogminas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 3.2
26. Jokūbas Švambaris Biržų „Biržai-KKSC“ 3.1
27. Justas Janulis Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 3.1
28. Paulius Naraškevičius Kauno r. „Omega“ 3.1
29. Mantas Montvila LCC tarptautinis universitetas 3.1
30. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 3.1
31. Šarūnas Valunta Biržų „Biržai-KKSC“ 3.1
32. Rokas Pocius Kauno r. „Omega“ 3.1
33. Žilvinas Kubilius Plungės „Olimpas“ 3.1
34. Dominykas Ratkus Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 3.0
35. Justinas Žirlys Kėdainių „SC-Nevėžis“ 3.0
36. Justas Šukelis Biržų „Biržai-KKSC“ 3.0
37. Pavelas Braknys Biržų „Biržai-KKSC“ 3.0
38. Mantas Gelčius Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 2.9
39. Vidmantas Varnelis Jonavos „Jonava-2“ 2.9
40. Ignas Ryla Kėdainių „SC-Nevėžis“ 2.9
41. Vainius Steponavičius Vytauto Didžiojo universitetas 2.9
42. Tauras Ulevičius Ukmergės „Olimpas“ 2.8
43. Justas Grikštas LCC tarptautinis universitetas 2.8
44. Dovydas Šemeklis Kauno „Atletas-LSU“ 2.8
45. Mindaugas Tamušauskas Plungės „Olimpas“ 2.7
46. Paulius Joneliūnas Ukmergės „Olimpas“ 2.7
47. Arminas Kelmelis Kėdainių „SC-Nevėžis“ 2.6
48. Dovydas Daubaris Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 2.6
49. Šarūnas Reinartas Jonavos „Jonava-2“ 2.6
50. Paulius Leščinskas Kėdainių „SC-Nevėžis“ 2.6
51. Augustinas Vainauskas Trakų KK "Trakai" 2.5
52. Lukas Žukauskas Ukmergės „Olimpas“ 2.5
53. Osvaldas Brazdžionis Jonavos „Jonava-2“ 2.5
54. Vitalij Lukša Kauno r. „Omega“ 2.5
55. Gytis Brazauskas Kauno r. „Omega“ 2.5
56. Nerijus Mika Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 2.4
57. Ignas Staponas LCC tarptautinis universitetas 2.4
58. Vaidotas Pečiukas Gargždų SC 2.4
59. Mantvydas Staniulis Trakų KK "Trakai" 2.4
60. Vytautas Danys Plungės „Olimpas“ 2.4
61. Mantas Košelis Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 2.3
62. Ernestas Sederevičius Vytauto Didžiojo universitetas 2.3
63. Giedrius Marčiukaitis Kauno r. „Omega“ 2.3
64. Deividas Rasys Plungės „Olimpas“ 2.3
65. Simonas Januškis Ukmergės „Olimpas“ 2.3
66. Andrius Juknevičius Ukmergės „Olimpas“ 2.2
67. Gediminas Butkus Kėdainių „SC-Nevėžis“ 2.2
68. Martynas Valters Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 2.2
69. Lukas Armonas Jonavos „Jonava-2“ 2.2
70. Domantas Varaškevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.2
71. Steponas Markus Trakų KK "Trakai" 2.2
72. Povilas Liesis Kauno r. „Omega“ 2.1
73. Lukas Taparauskas Kauno „Atletas-LSU“ 2.1
74. Marius Kazlauskas Jonavos „Jonava-2“ 2.1
75. Lukas Vabalevičius Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 2.1
76. Mantas Varnagiris Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 2.1
77. Mantas Matevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.1
78. Mantas Kudys LCC tarptautinis universitetas 2.1
79. Linas Jonuška Kretingos „Kretinga“ 2.0
80. Mantas Čebatorius Trakų KK "Trakai" 2.0
81. Paulius Piktuižis LCC tarptautinis universitetas 2.0
82. Robertas Bitinas Kauno r. „Omega“ 2.0
83. Jaunius Davniukas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 2.0
84. Laimonas Remeikis Kretingos „Kretinga“ 2.0
85. Augustinas Venckus Trakų KK "Trakai" 2.0
86. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 1.9
87. Ernestas Žiaugra Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.9
88. Edgaras Sosnovskis Trakų KK "Trakai" 1.9
89. Julius Liesis Vytauto Didžiojo universitetas 1.9
90. Edgaras Danys Kretingos „Kretinga“ 1.9
91. Rokas Janickas Ukmergės „Olimpas“ 1.8
92. Albertas Valiulis Kretingos „Kretinga“ 1.8
93. Lukas Buitkus Trakų KK "Trakai" 1.8
94. Linas Markaitis Kretingos „Kretinga“ 1.7
95. Simonas Kriaučiūnas Vytauto Didžiojo universitetas 1.7
96. Simonas Serapinas Gargždų SC 1.7
97. Pijus Krištanavičius Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 1.7
98. Valentinas Gadliauskas Kauno „Atletas-LSU“ 1.7
99. Paulius Dėgenis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.6
100. Rokas Grėbliūnas Vytauto Didžiojo universitetas 1.6
101. Lukas Kreišmontas Plungės „Olimpas“ 1.6
102. Paulius Liutikas Gargždų SC 1.6
103. Elvis Juozaitis Jonavos „Jonava-2“ 1.6
104. Bartautas Blažauskas Vytauto Didžiojo universitetas 1.6
105. Gediminas Jakštas Plungės „Olimpas“ 1.6
106. Domantas Jasionis Vytauto Didžiojo universitetas 1.5
107. Kornelijus Stonkus Kretingos „Kretinga“ 1.5
108. Alvydas Žarskus Trakų KK "Trakai" 1.5
109. Evaldas Radionovas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 1.5
110. Povilas Dambrauskas Kėdainių „SC-Nevėžis“ 1.5
111. Evaldas Daugvietis Biržų „Biržai-KKSC“ 1.5
112. Aidas Viršilas Gargždų SC 1.4
113. Rokas Šimkevičius Gargždų SC 1.4
114. Karolis Opulskis LCC tarptautinis universitetas 1.4
115. Tadas Poška Gargždų SC 1.4
116. Martynas Šeputis Gargždų SC 1.4
117. Audrius Stašaitis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.3
118. Vaidas Bendikas Kauno r. „Omega“ 1.3
119. Gytis Sutkus Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 1.3
120. Mantas Tomaševičius Gargždų SC 1.3
121. Orastas Kožekas Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 1.3
122. Gytis Viliušis Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 1.3
123. Simas Sakalauskas Kauno r. „Omega“ 1.3
124. Armandas Budvytis Gargždų SC 1.3
125. Martynas Plučius Kėdainių „SC-Nevėžis“ 1.2
126. Matas Zvicevičius Jonavos „Jonava-2“ 1.2
127. Gytis Vitkauskas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 1.2
128. Kristupas Lukošius Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 1.2
129. Domas Šelekas Kėdainių „SC-Nevėžis“ 1.2
130. Jokūbas Špokas Vytauto Didžiojo universitetas 1.2
131. Radvydas Sebecka Kauno „Atletas-LSU“ 1.2
132. Aidas Kuzminskas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 1.1
133. Ugnius Nikitinas Biržų „Biržai-KKSC“ 1.1
134. Modestas Gauba Trakų KK "Trakai" 1.1
135. Artūras Grygelis Ukmergės „Olimpas“ 1.1
136. Kasparas Berenis Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 1.1
137. Lukas Žukauskas Vytauto Didžiojo universitetas 1.1
138. Mindaugas Vėta Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 1.1
139. Edgaras Švelginas Jonavos „Jonava-2“ 1.0
140. Aras Jukna Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 1.0
141. Tadas Užolinskas Biržų „Biržai-KKSC“ 1.0
142. Arnas Aniulis Trakų KK "Trakai" 1.0
143. Lukas Garliauskas Vytauto Didžiojo universitetas 1.0
144. Rokas Norkus Kauno „Atletas-LSU“ 1.0
145. Deividas Baranauskas Kretingos „Kretinga“ 1.0
146. Justas Stakėnas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 1.0
147. Gytis Neimantas Kauno „Atletas-LSU“ 1.0
148. Matas Baniulis Jonavos „Jonava-2“ 1.0
149. Benas Nakutis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.0
150. Ignas Bilinskas Ukmergės „Olimpas“ 1.0
151. Lukas Tumpa Ukmergės „Olimpas“ 1.0
152. Vitali Tskipurishvili LCC tarptautinis universitetas 1.0
153. Daumantas Mikštas LCC tarptautinis universitetas 0.9
154. Dominykas Peleckis Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 0.9
155. Edvinas Kurlinkus Kauno „Atletas-LSU“ 0.9
156. Mindaugas Stropus Plungės „Olimpas“ 0.9
157. Julius Jasiulis Kėdainių „SC-Nevėžis“ 0.8
158. Modestas Šemeklis Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.8
159. Rokas Milašiūnas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 0.8
160. Jonas Milašius Gargždų SC 0.8
161. Rokas Vilkaitis Jonavos „Jonava-2“ 0.8
162. Aivaras Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.8
163. Eimantas Drungilas Trakų KK "Trakai" 0.8
164. Robert Subotkevič Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.8
165. Aldas Gedeika Vytauto Didžiojo universitetas 0.8
166. Vilius Akučka Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 0.8
167. Valentinas Mitalauskas LCC tarptautinis universitetas 0.8
168. Einaras Beržonskis Trakų KK "Trakai" 0.8
169. Nojus Verbickas Ukmergės „Olimpas“ 0.8
170. Rokas Rutkus Plungės „Olimpas“ 0.7
171. Andrius Čibiras Kauno r. „Omega“ 0.7
172. Lukas Balčiūnas Vytauto Didžiojo universitetas 0.7
173. Dovydas Montvilas Kauno „Atletas-LSU“ 0.7
174. Petar Guša LCC tarptautinis universitetas 0.7
175. Mantas Kazlauskas Kėdainių „SC-Nevėžis“ 0.7
176. Rokas Kubilius Jonavos „Jonava-2“ 0.7
177. Mažvydas Juščius Jonavos „Jonava-2“ 0.6
178. Karolis Mockus Plungės „Olimpas“ 0.6
179. Henrikas Šliogeris Kauno r. „Omega“ 0.6
180. Rokas Narkus Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 0.6
181. Aurimas Jocas Biržų „Biržai-KKSC“ 0.6
182. Rytis Leonavičius Vytauto Didžiojo universitetas 0.6
183. Dominykas Bučas Trakų KK "Trakai" 0.6
184. Mindaugas Čibiras Vytauto Didžiojo universitetas 0.6
185. Lukas Varanavičius Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 0.5
186. Tautvydas Budriūnas Biržų „Biržai-KKSC“ 0.5
187. Augustas Rudelis Trakų KK "Trakai" 0.5
188. Daivaras Dulkė Biržų „Biržai-KKSC“ 0.5
189. Klaidas Savičiūnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.5
190. Matas Masiulis Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 0.5
191. Domininkas Vaitkus Plungės „Olimpas“ 0.5
192. Edvinas Mikalauskas Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 0.5
193. Arminas Bačiūnas Kauno „Atletas-LSU“ 0.4
194. Domantas Pikūnas Trakų KK "Trakai" 0.4
195. Justinas Sakalauskas Ukmergės „Olimpas“ 0.4
196. Edvinas Misiūnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.4
197. Domantas Burneika Vytauto Didžiojo universitetas 0.4
198. Henrikas Lubinas Kauno „Atletas-LSU“ 0.4
199. Simas Žukauskas Biržų „Biržai-KKSC“ 0.3
200. Tomas Švedas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.3
201. Paulius Steikūnas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.3
202. Rokas Urbelis Vytauto Didžiojo universitetas 0.3
203. Eimantas Budinas Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 0.3
204. Domantas Zaboras LCC tarptautinis universitetas 0.3
205. Valdemaras Lodziato Ukmergės „Olimpas“ 0.3
206. Gytis Karalevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.3
207. Edvinas Neimontas Jonavos „Jonava-2“ 0.2
208. Mantas Stankevičius Kauno r. „Omega“ 0.2
209. Domantas Gečys Ukmergės „Olimpas“ 0.2
210. Dalius Adomaitis Plungės „Olimpas“ 0.1
211. Emilis Mišinas Kauno „Atletas-LSU“ 0.0
212. Šarūnas Stankus Kretingos „Kretinga“ 0.0
213. Dominykas Čistovas Kėdainių „SC-Nevėžis“ 0.0
214. Kšištof Songin Kauno r. „Omega“ 0.0
215. Klaidas Baltrimavičius Kėdainių „SC-Nevėžis“ 0.0
216. Mindaugas Košelis Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 0.0
217. Benas Montrimas Kretingos „Kretinga“ 0.0
218. Domantas Taučius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.0
219. Petras Piekus Kretingos „Kretinga“ 0.0
220. Karolis Aliulis Jonavos „Jonava-2“ 0.0
221. Justas Marcinkevičius Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 0.0
222. Simas Endriekus Kretingos „Kretinga“ 0.0
223. Tomas Patapas Kėdainių „SC-Nevėžis“ 0.0
224. Rokas Klapatauskas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.0
225. Mantas Sviridovas Ukmergės „Olimpas“ 0.0
226. Rokas Milašius LCC tarptautinis universitetas 0.0
227. Evaldas Dainys Kauno r. „Omega“ 0.0
Visi žaidėjai į viršų

Perimti kamuoliai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.7
2. Tadas Maželis Kretingos „Kretinga“ 2.6
3. Paulius Leščinskas Kėdainių „SC-Nevėžis“ 2.4
4. Pavelas Braknys Biržų „Biržai-KKSC“ 2.3
5. Simonas Slivka Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.2
6. Paulius Naraškevičius Kauno r. „Omega“ 2.2
7. Povilas Dambrauskas Kėdainių „SC-Nevėžis“ 2.2
8. Tauras Ulevičius Ukmergės „Olimpas“ 2.1
9. Ignas Ryla Kėdainių „SC-Nevėžis“ 2.1
10. Domantas Senda Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 2.1
Visi žaidėjai į viršų

Klaidos

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Simonas Slivka Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 4.0
2. Šarūnas Valunta Biržų „Biržai-KKSC“ 3.8
3. Mantas Vavilovas Trakų KK "Trakai" 3.8
4. Andrius Juknevičius Ukmergės „Olimpas“ 3.7
5. Airidas Giedraitis Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 3.7
6. Vladislav Šarapov LCC tarptautinis universitetas 3.7
7. Kristupas Lukošius Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 3.6
8. Žygimantas Jocys Kauno „Atletas-LSU“ 3.5
9. Aidas Viskontas Kretingos „Kretinga“ 3.5
10. Edvinas Kurlinkus Kauno „Atletas-LSU“ 3.4
Visi žaidėjai į viršų

Baudų pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Vaidotas Pečiukas Gargždų SC 93.3
2. Albertas Valiulis Kretingos „Kretinga“ 91.7
3. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 91.1
4. Augustinas Venckus Trakų KK "Trakai" 90.9
5. Aidas Viskontas Kretingos „Kretinga“ 90.5
6. Justinas Gečas Biržų „Biržai-KKSC“ 90.0
7. Edgaras Sosnovskis Trakų KK "Trakai" 89.2
8. Martynas Airošius Kretingos „Kretinga“ 86.7
9. Martynas Šeputis Gargždų SC 86.4
10. Rokas Janickas Ukmergės „Olimpas“ 85.2
Visi žaidėjai į viršų

Dvitaškių pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Simonas Serapinas Gargždų SC 70.2
2. Andrius Čibiras Kauno r. „Omega“ 69.6
3. Vaidotas Pečiukas Gargždų SC 68.2
4. Edvinas Mikalauskas Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 67.7
5. Arvydas Kačinas Gargždų SC 66.9
6. Vitalij Lukša Kauno r. „Omega“ 65.8
7. Tadas Maželis Kretingos „Kretinga“ 65.1
8. Tadas Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 64.7
9. Mantas Tomaševičius Gargždų SC 63.2
10. Orastas Kožekas Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 62.5
Visi žaidėjai į viršų

Tritaškių pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Augustinas Venckus Trakų KK "Trakai" 46.7
2. Radvydas Sebecka Kauno „Atletas-LSU“ 46.1
3. Dominykas Peleckis Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 45.8
4. Martynas Plučius Kėdainių „SC-Nevėžis“ 45.5
5. Martynas Šeputis Gargždų SC 44.9
6. Julius Liesis Vytauto Didžiojo universitetas 44.8
7. Evaldas Radionovas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 44.3
8. Rokas Janickas Ukmergės „Olimpas“ 44.2
9. Tadas Kymantas LCC tarptautinis universitetas 43.8
10. Mantvydas Staniulis Trakų KK "Trakai" 41.2
Visi žaidėjai į viršų

* statistika skaičiuojama tik tų žaidėjų, kurie metė daugiau negu 20 metimų