Naudingiausi žaidėjai

RKL A B

Naudingiausi žaidėjai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Justinas Jogminas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 23.4
2. Martynas Airošius Kretingos „Kretinga“ 23.4
3. Justinas Žirlys Kėdainių „SC-Nevėžis“ 23.4
4. Edgaras Sosnovskis Trakų KK "Trakai" 23.1
5. Vladislav Šarapov LCC tarptautinis universitetas 22.5
6. Vitalij Lukša Kauno r. „Omega“ 21.7
7. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 21.7
8. Ernestas Leipus Biržų „Biržai-KKSC“ 21.3
9. Tadas Kymantas LCC tarptautinis universitetas 20.4
10. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 19.7
11. Justas Janulis Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 19.4
12. Tadas Maželis Kretingos „Kretinga“ 19.1
13. Justinas Gečas Biržų „Biržai-KKSC“ 18.8
14. Žygimantas Jocys Kauno „Atletas-LSU“ 18.5
15. Mantvydas Staniulis Trakų KK "Trakai" 18.2
16. Simonas Slivka Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 18.0
17. Deividas Rasys Plungės „Olimpas“ 17.7
18. Ignas Ryla Kėdainių „SC-Nevėžis“ 17.6
19. Tadas Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 17.6
20. Mantas Vavilovas Trakų KK "Trakai" 17.2
21. Vaidotas Pečiukas Gargždų SC 17.2
22. Mantas Montvila LCC tarptautinis universitetas 17.0
23. Eimantas Žilius Plungės „Olimpas“ 16.9
24. Darius Stonkus Ukmergės „Olimpas“ 16.6
25. Arvydas Kačinas Gargždų SC 16.3
26. Justas Šukelis Biržų „Biržai-KKSC“ 16.2
27. Jaunius Davniukas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 16.1
28. Gvidas Galinauskas Gargždų SC 16.1
29. Martynas Šeputis Gargždų SC 15.8
30. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 15.7
31. Pavelas Braknys Biržų „Biržai-KKSC“ 15.4
32. Augustinas Venckus Trakų KK "Trakai" 15.4
33. Mindaugas Tamušauskas Plungės „Olimpas“ 15.2
34. Paulius Joneliūnas Ukmergės „Olimpas“ 15.2
35. Jokūbas Švambaris Biržų „Biržai-KKSC“ 14.7
36. Laurynas Danielius Kėdainių „SC-Nevėžis“ 14.6
37. Simonas Serapinas Gargždų SC 14.6
38. Nojus Pankratjevas Jonavos „Jonava-2“ 14.1
39. Domantas Senda Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 14.1
40. Mantas Košelis Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 13.9
41. Aidas Viskontas Kretingos „Kretinga“ 13.9
42. Paulius Leščinskas Kėdainių „SC-Nevėžis“ 13.2
43. Vytautas Saulis Trakų KK "Trakai" 13.1
44. Airidas Giedraitis Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 12.9
45. Mantas Matevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 12.9
46. Albertas Valiulis Kretingos „Kretinga“ 12.6
47. Rokas Pocius Kauno r. „Omega“ 12.3
48. Tauras Ulevičius Ukmergės „Olimpas“ 12.3
49. Steponas Markus Kauno r. „Omega“ 12.3
50. Matas Andruškevičius Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 12.0
51. Gediminas Jakštas Plungės „Olimpas“ 11.9
52. Gediminas Butkus Kėdainių „SC-Nevėžis“ 11.8
53. Vainius Steponavičius Vytauto Didžiojo universitetas 11.8
54. Gytis Brazauskas Kauno r. „Omega“ 11.5
55. Justas Grikštas LCC tarptautinis universitetas 11.4
56. Mantas Tomaševičius Gargždų SC 11.2
57. Mantas Gelčius Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 11.2
58. Edgaras Pundzius Trakų KK "Trakai" 11.1
59. Rokas Ruškys Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 11.1
60. Žilvinas Kubilius Plungės „Olimpas“ 11.1
61. Gytis Sutkus Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 11.1
62. Mantas Kudys LCC tarptautinis universitetas 10.9
63. Rokas Šimkevičius Gargždų SC 10.9
64. Simonas Januškis Ukmergės „Olimpas“ 10.8
65. Robertas Bitinas Kauno r. „Omega“ 10.8
66. Radvydas Sebecka Kauno „Atletas-LSU“ 10.6
67. Giedrius Marčiukaitis Kauno r. „Omega“ 10.5
68. Šarūnas Valunta Biržų „Biržai-KKSC“ 10.5
69. Daumantas Mikštas LCC tarptautinis universitetas 10.3
70. Dominykas Ratkus Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 10.2
71. Osvaldas Brazdžionis Jonavos „Jonava-2“ 10.2
72. Linas Jonuška Kretingos „Kretinga“ 10.1
73. Paulius Naraškevičius Kauno r. „Omega“ 10.1
74. Marius Kazlauskas Jonavos „Jonava-2“ 10.0
75. Robert Subotkevič Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 10.0
76. Arminas Kelmelis Kėdainių „SC-Nevėžis“ 9.9
77. Nerijus Mika Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 9.8
78. Šarūnas Reinartas Jonavos „Jonava-2“ 9.7
79. Vaidas Bendikas Kauno r. „Omega“ 9.7
80. Audrius Stašaitis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 9.5
81. Povilas Dambrauskas Kėdainių „SC-Nevėžis“ 9.5
82. Paulius Dėgenis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 9.3
83. Martynas Valters Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 9.3
84. Dovydas Daubaris Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 9.3
85. Lukas Kreišmontas Plungės „Olimpas“ 9.1
86. Domantas Jasionis Vytauto Didžiojo universitetas 9.1
87. Rokas Janickas Ukmergės „Olimpas“ 9.0
88. Evaldas Radionovas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 9.0
89. Modestas Gauba Trakų KK "Trakai" 8.8
90. Simonas Kriaučiūnas Vytauto Didžiojo universitetas 8.8
91. Lukas Tumpa Ukmergės „Olimpas“ 8.6
92. Bartautas Blažauskas Vytauto Didžiojo universitetas 8.3
93. Rokas Grėbliūnas Vytauto Didžiojo universitetas 8.3
94. Gytis Neimantas Kauno „Atletas-LSU“ 8.2
95. Armandas Budvytis Gargždų SC 8.2
96. Valentinas Gadliauskas Kauno „Atletas-LSU“ 8.1
97. Julius Liesis Vytauto Didžiojo universitetas 8.1
98. Mantas Varnagiris Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 7.9
99. Andrius Juknevičius Ukmergės „Olimpas“ 7.8
100. Ernestas Sederevičius Vytauto Didžiojo universitetas 7.7
101. Aivaras Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 7.6
102. Tadas Poška Gargždų SC 7.6
103. Lukas Taparauskas Kauno „Atletas-LSU“ 7.5
104. Linas Markaitis Kretingos „Kretinga“ 7.5
105. Vytautas Danys Plungės „Olimpas“ 7.5
106. Matas Baniulis Jonavos „Jonava-2“ 7.4
107. Domas Šelekas Kėdainių „SC-Nevėžis“ 7.3
108. Lukas Buitkus Trakų KK "Trakai" 7.0
109. Ignas Staponas LCC tarptautinis universitetas 7.0
110. Povilas Liesis Kauno r. „Omega“ 6.9
111. Dovydas Montvilas Kauno „Atletas-LSU“ 6.7
112. Paulius Liutikas Gargždų SC 6.7
113. Aidas Viršilas Gargždų SC 6.7
114. Lukas Garliauskas Vytauto Didžiojo universitetas 6.7
115. Lukas Vabalevičius Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 6.6
116. Vidmantas Varnelis Jonavos „Jonava-2“ 6.6
117. Edvinas Kurlinkus Kauno „Atletas-LSU“ 6.5
118. Valdemaras Lodziato Ukmergės „Olimpas“ 6.4
119. Simas Sakalauskas Kauno r. „Omega“ 6.3
120. Dovydas Šemeklis Kauno „Atletas-LSU“ 6.3
121. Pijus Krištanavičius Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 6.1
122. Aldas Gedeika Vytauto Didžiojo universitetas 5.9
123. Evaldas Daugvietis Biržų „Biržai-KKSC“ 5.8
124. Ignas Bilinskas Ukmergės „Olimpas“ 5.7
125. Andrius Čibiras Kauno r. „Omega“ 5.7
126. Gytis Vitkauskas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 5.6
127. Karolis Opulskis LCC tarptautinis universitetas 5.6
128. Domantas Varaškevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 5.5
129. Lukas Armonas Jonavos „Jonava-2“ 5.4
130. Mindaugas Vėta Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 5.3
131. Valentinas Mitalauskas LCC tarptautinis universitetas 5.2
132. Rokas Milašiūnas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 5.1
133. Ernestas Žiaugra Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 5.0
134. Kornelijus Stonkus Kretingos „Kretinga“ 5.0
135. Martynas Plučius Kėdainių „SC-Nevėžis“ 5.0
136. Benas Nakutis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 5.0
137. Rokas Kubilius Jonavos „Jonava-2“ 4.9
138. Dominykas Bučas Trakų KK "Trakai" 4.9
139. Ugnius Nikitinas Biržų „Biržai-KKSC“ 4.8
140. Modestas Šemeklis Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 4.8
141. Aidas Kuzminskas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 4.8
142. Edgaras Danys Kretingos „Kretinga“ 4.8
143. Laimonas Remeikis Kretingos „Kretinga“ 4.5
144. Jokūbas Špokas Vytauto Didžiojo universitetas 4.5
145. Karolis Mockus Plungės „Olimpas“ 4.5
146. Paulius Piktuižis LCC tarptautinis universitetas 4.4
147. Kristupas Lukošius Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 4.1
148. Vilius Akučka Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 4.1
149. Orastas Kožekas Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 3.6
150. Rokas Norkus Kauno „Atletas-LSU“ 3.5
151. Rokas Vilkaitis Jonavos „Jonava-2“ 3.5
152. Edvinas Mikalauskas Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 3.5
153. Lukas Balčiūnas Vytauto Didžiojo universitetas 3.4
154. Artūras Grygelis Ukmergės „Olimpas“ 3.3
155. Lukas Žukauskas Ukmergės „Olimpas“ 3.2
156. Edvinas Neimontas Jonavos „Jonava-2“ 3.2
157. Justinas Sakalauskas Ukmergės „Olimpas“ 3.2
158. Mindaugas Stropus Plungės „Olimpas“ 3.1
159. Kasparas Berenis Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 3.1
160. Daivaras Dulkė Biržų „Biržai-KKSC“ 3.0
161. Arminas Bačiūnas Kauno „Atletas-LSU“ 3.0
162. Julius Jasiulis Kėdainių „SC-Nevėžis“ 3.0
163. Rokas Narkus Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 3.0
164. Tomas Švedas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 3.0
165. Mantas Kazlauskas Kėdainių „SC-Nevėžis“ 2.8
166. Mindaugas Čibiras Vytauto Didžiojo universitetas 2.8
167. Elvis Juozaitis Jonavos „Jonava-2“ 2.7
168. Lukas Žukauskas Vytauto Didžiojo universitetas 2.6
169. Dominykas Peleckis Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 2.5
170. Domantas Burneika Vytauto Didžiojo universitetas 2.5
171. Henrikas Šliogeris Kauno r. „Omega“ 2.4
172. Kšištof Songin Kauno r. „Omega“ 2.3
173. Matas Masiulis Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 2.2
174. Einaras Beržonskis Trakų KK "Trakai" 2.2
175. Matas Zvicevičius Jonavos „Jonava-2“ 2.2
176. Domantas Zaboras LCC tarptautinis universitetas 1.8
177. Domininkas Vaitkus Plungės „Olimpas“ 1.7
178. Jonas Milašius Gargždų SC 1.6
179. Eimantas Drungilas Trakų KK "Trakai" 1.6
180. Klaidas Savičiūnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.6
181. Lukas Varanavičius Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 1.4
182. Šarūnas Stankus Kretingos „Kretinga“ 1.4
183. Rytis Leonavičius Vytauto Didžiojo universitetas 1.4
184. Rokas Klapatauskas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 1.2
185. Henrikas Lubinas Kretingos „Kretinga“ 1.0
186. Gytis Viliušis Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 1.0
187. Edvinas Misiūnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.8
188. Tautvydas Budriūnas Biržų „Biržai-KKSC“ 0.8
189. Edgaras Švelginas Jonavos „Jonava-2“ 0.8
190. Dalius Adomaitis Plungės „Olimpas“ 0.7
191. Domantas Pikūnas Trakų KK "Trakai" 0.5
192. Rokas Urbelis Vytauto Didžiojo universitetas 0.4
193. Aurimas Jocas Biržų „Biržai-KKSC“ 0.4
194. Justas Stakėnas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.3
195. Gytis Karalevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.3
196. Mantas Stankevičius Kauno r. „Omega“ 0.0
197. Eimantas Budinas Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 0.0
198. Petras Piekus Kretingos „Kretinga“ -0.1
199. Augustas Rudelis Trakų KK "Trakai" -0.3
200. Simas Žukauskas Biržų „Biržai-KKSC“ -0.3
201. Nojus Verbickas Ukmergės „Olimpas“ -0.4
202. Domantas Gečys Ukmergės „Olimpas“ -0.4
203. Karolis Aliulis Jonavos „Jonava-2“ -0.5
204. Mantas Sviridovas Ukmergės „Olimpas“ -0.8
205. Petar Guša LCC tarptautinis universitetas -1.2
206. Paulius Steikūnas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ -1.3
207. Justas Marcinkevičius Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" -1.3
208. Mažvydas Juščius Kauno „Atletas-LSU“ -1.4
209. Rokas Rutkus Plungės „Olimpas“ -2.3
Visi žaidėjai į viršų

Rezultatyviausi žaidėjai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 22.0
2. Žygimantas Jocys Kauno „Atletas-LSU“ 21.7
3. Tadas Kymantas LCC tarptautinis universitetas 20.7
4. Justinas Gečas Biržų „Biržai-KKSC“ 17.8
5. Jaunius Davniukas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 17.6
6. Airidas Giedraitis Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 16.8
7. Ernestas Leipus Biržų „Biržai-KKSC“ 16.6
8. Vladislav Šarapov LCC tarptautinis universitetas 16.2
9. Tadas Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 16.1
10. Augustinas Venckus Trakų KK "Trakai" 16.1
Visi žaidėjai į viršų

Atkovoti kamuoliai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Vladislav Šarapov LCC tarptautinis universitetas 11.7
2. Edgaras Sosnovskis Trakų KK "Trakai" 11.2
3. Justinas Jogminas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 10.6
4. Justinas Žirlys Kėdainių „SC-Nevėžis“ 10.1
5. Ernestas Leipus Biržų „Biržai-KKSC“ 9.7
6. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 9.0
7. Marius Kazlauskas Jonavos „Jonava-2“ 8.6
8. Eimantas Žilius Plungės „Olimpas“ 8.1
9. Vitalij Lukša Kauno r. „Omega“ 8.1
10. Ignas Ryla Kėdainių „SC-Nevėžis“ 7.7
Visi žaidėjai į viršų

Rezultatyvūs perdavimai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Mantas Vavilovas Trakų KK "Trakai" 7.8
2. Mantvydas Staniulis Trakų KK "Trakai" 7.1
3. Tauras Ulevičius Ukmergės „Olimpas“ 5.9
4. Rokas Šimkevičius Gargždų SC 5.2
5. Jokūbas Švambaris Biržų „Biržai-KKSC“ 5.0
6. Valentinas Gadliauskas Kauno „Atletas-LSU“ 5.0
7. Audrius Stašaitis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 4.8
8. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 4.7
9. Paulius Naraškevičius Kauno r. „Omega“ 4.5
10. Ignas Ryla Kėdainių „SC-Nevėžis“ 4.5
Visi žaidėjai į viršų

Blokuoti metimai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Justinas Žirlys Kėdainių „SC-Nevėžis“ 1.9
2. Edgaras Sosnovskis Trakų KK "Trakai" 1.7
3. Justinas Jogminas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 1.7
4. Ignas Ryla Kėdainių „SC-Nevėžis“ 1.4
5. Daumantas Mikštas LCC tarptautinis universitetas 1.2
6. Lukas Garliauskas Vytauto Didžiojo universitetas 1.2
7. Gytis Neimantas Kauno „Atletas-LSU“ 1.2
8. Linas Jonuška Kretingos „Kretinga“ 1.1
9. Mantas Vavilovas Trakų KK "Trakai" 1.0
10. Paulius Dėgenis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.9
Visi žaidėjai į viršų

Išprovokuotos pražangos

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Tadas Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 7.2
2. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 5.4
3. Nojus Pankratjevas Jonavos „Jonava-2“ 5.1
4. Ernestas Leipus Biržų „Biržai-KKSC“ 4.9
5. Tadas Kymantas LCC tarptautinis universitetas 4.7
6. Mantas Vavilovas Trakų KK "Trakai" 4.4
7. Martynas Airošius Kretingos „Kretinga“ 4.4
8. Edgaras Pundzius Trakų KK "Trakai" 4.1
9. Vladislav Šarapov LCC tarptautinis universitetas 4.0
10. Darius Stonkus Ukmergės „Olimpas“ 3.9
Visi žaidėjai į viršų

Perimti kamuoliai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.7
2. Tadas Maželis Kretingos „Kretinga“ 2.6
3. Paulius Leščinskas Kėdainių „SC-Nevėžis“ 2.4
4. Pavelas Braknys Biržų „Biržai-KKSC“ 2.3
5. Simonas Slivka Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.2
6. Paulius Naraškevičius Kauno r. „Omega“ 2.2
7. Povilas Dambrauskas Kėdainių „SC-Nevėžis“ 2.2
8. Tauras Ulevičius Ukmergės „Olimpas“ 2.1
9. Ignas Ryla Kėdainių „SC-Nevėžis“ 2.1
10. Domantas Senda Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 2.1
Visi žaidėjai į viršų

Klaidos

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Simonas Slivka Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 4.0
2. Šarūnas Valunta Biržų „Biržai-KKSC“ 3.8
3. Mantas Vavilovas Trakų KK "Trakai" 3.8
4. Andrius Juknevičius Ukmergės „Olimpas“ 3.7
5. Airidas Giedraitis Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 3.7
6. Vladislav Šarapov LCC tarptautinis universitetas 3.7
7. Kristupas Lukošius Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 3.6
8. Žygimantas Jocys Kauno „Atletas-LSU“ 3.5
9. Aidas Viskontas Kretingos „Kretinga“ 3.5
10. Edvinas Kurlinkus Kauno „Atletas-LSU“ 3.4
Visi žaidėjai į viršų

Baudų pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Vaidotas Pečiukas Gargždų SC 93.3
2. Albertas Valiulis Kretingos „Kretinga“ 91.7
3. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 91.1
4. Augustinas Venckus Trakų KK "Trakai" 90.9
5. Aidas Viskontas Kretingos „Kretinga“ 90.5
6. Justinas Gečas Biržų „Biržai-KKSC“ 90.0
7. Edgaras Sosnovskis Trakų KK "Trakai" 89.2
8. Martynas Airošius Kretingos „Kretinga“ 86.7
9. Martynas Šeputis Gargždų SC 86.4
10. Rokas Janickas Ukmergės „Olimpas“ 85.2
Visi žaidėjai į viršų

Dvitaškių pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Simonas Serapinas Gargždų SC 70.2
2. Andrius Čibiras Kauno r. „Omega“ 69.6
3. Vaidotas Pečiukas Gargždų SC 68.2
4. Edvinas Mikalauskas Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 67.7
5. Arvydas Kačinas Gargždų SC 66.9
6. Vitalij Lukša Kauno r. „Omega“ 65.8
7. Tadas Maželis Kretingos „Kretinga“ 65.1
8. Tadas Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 64.7
9. Mantas Tomaševičius Gargždų SC 63.2
10. Orastas Kožekas Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 62.5
Visi žaidėjai į viršų

Tritaškių pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Augustinas Venckus Trakų KK "Trakai" 46.7
2. Radvydas Sebecka Kauno „Atletas-LSU“ 46.1
3. Dominykas Peleckis Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 45.8
4. Martynas Plučius Kėdainių „SC-Nevėžis“ 45.5
5. Martynas Šeputis Gargždų SC 44.9
6. Julius Liesis Vytauto Didžiojo universitetas 44.8
7. Evaldas Radionovas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 44.3
8. Rokas Janickas Ukmergės „Olimpas“ 44.2
9. Tadas Kymantas LCC tarptautinis universitetas 43.8
10. Mantvydas Staniulis Trakų KK "Trakai" 41.2
Visi žaidėjai į viršų

* statistika skaičiuojama tik tų žaidėjų, kurie metė daugiau negu 20 metimų