Naudingiausi žaidėjai

RKL A B

Naudingiausi žaidėjai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Ernestas Leipus Biržų „Biržai-KKSC“ 26.3
2. Justinas Jogminas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 25.7
3. Justinas Žirlys Kėdainių „SC-Nevėžis“ 24.0
4. Edgaras Sosnovskis Trakų KK "Trakai" 23.1
5. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 22.8
6. Vladislav Šarapov LCC tarptautinis universitetas 22.5
7. Ignas Ryla Kėdainių „SC-Nevėžis“ 21.8
8. Martynas Airošius Kretingos „Kretinga“ 21.6
9. Alvydas Žarskus Trakų KK "Trakai" 20.6
10. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 19.6
Visi žaidėjai į viršų

Rezultatyviausi žaidėjai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 22.8
2. Žygimantas Jocys Kauno „Atletas-LSU“ 21.3
3. Airidas Giedraitis Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 19.1
4. Ernestas Leipus Biržų „Biržai-KKSC“ 19.0
5. Jaunius Davniukas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 18.5
6. Alvydas Žarskus Trakų KK "Trakai" 18.4
7. Darius Gvezdauskas Kauno r. „Omega“ 18.0
8. Justinas Gečas Biržų „Biržai-KKSC“ 16.9
9. Vladislav Šarapov LCC tarptautinis universitetas 16.2
10. Augustinas Venckus Trakų KK "Trakai" 16.1
Visi žaidėjai į viršų

Atkovoti kamuoliai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Vladislav Šarapov LCC tarptautinis universitetas 11.7
2. Justinas Jogminas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 11.3
3. Edgaras Sosnovskis Trakų KK "Trakai" 11.2
4. Ernestas Leipus Biržų „Biržai-KKSC“ 11.1
5. Justinas Žirlys Kėdainių „SC-Nevėžis“ 10.1
6. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 9.8
7. Alvydas Žarskus Trakų KK "Trakai" 9.4
8. Ignas Ryla Kėdainių „SC-Nevėžis“ 8.3
9. Paulius Joneliūnas Ukmergės „Olimpas“ 7.7
10. Vitalij Lukša Kauno r. „Omega“ 7.7
Visi žaidėjai į viršų

Rezultatyvūs perdavimai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Raimundas Žuklevičius Kauno „Atletas-LSU“ 8.7
2. Mantvydas Staniulis Trakų KK "Trakai" 7.1
3. Tauras Ulevičius Ukmergės „Olimpas“ 6.0
4. Evaldas Dainys Kauno r. „Omega“ 6.0
5. Valentinas Gadliauskas Kauno „Atletas-LSU“ 5.6
6. Rokas Šimkevičius Gargždų SC 5.4
7. Modestas Jurkaitis Plungės „Olimpas“ 5.1
8. Jokūbas Švambaris Biržų „Biržai-KKSC“ 4.8
9. Aidas Viskontas Kretingos „Kretinga“ 4.8
10. Ignas Ryla Kėdainių „SC-Nevėžis“ 4.8
Visi žaidėjai į viršų

Blokuoti metimai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Justinas Žirlys Kėdainių „SC-Nevėžis“ 1.8
2. Justinas Jogminas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 1.8
3. Edgaras Sosnovskis Trakų KK "Trakai" 1.7
4. Ignas Ryla Kėdainių „SC-Nevėžis“ 1.6
5. Gytis Neimantas Kauno „Atletas-LSU“ 1.1
6. Daumantas Mikštas LCC tarptautinis universitetas 1.0
7. Linas Jonuška Kretingos „Kretinga“ 1.0
8. Alvydas Žarskus Trakų KK "Trakai" 0.9
9. Vitalij Lukša Kauno r. „Omega“ 0.9
10. Lukas Taparauskas Kauno „Atletas-LSU“ 0.8
Visi žaidėjai į viršų

Išprovokuotos pražangos

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Tadas Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 7.3
2. Ernestas Leipus Biržų „Biržai-KKSC“ 5.1
3. Nojus Pankratjevas Jonavos „Jonava-2“ 5.1
4. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 5.0
5. Mantas Kibildis Biržų „Biržai-KKSC“ 4.8
6. Tadas Kymantas LCC tarptautinis universitetas 4.8
7. Martynas Airošius Kretingos „Kretinga“ 4.4
8. Edgaras Pundzius Trakų KK "Trakai" 4.3
9. Aidas Viskontas Kretingos „Kretinga“ 4.1
10. Darius Stonkus Ukmergės „Olimpas“ 4.0
Visi žaidėjai į viršų

Perimti kamuoliai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Tadas Maželis Kretingos „Kretinga“ 2.6
2. Tauras Ulevičius Ukmergės „Olimpas“ 2.5
3. Paulius Leščinskas Kėdainių „SC-Nevėžis“ 2.5
4. Pavelas Braknys Biržų „Biržai-KKSC“ 2.3
5. Simonas Slivka Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.2
6. Domas Šelekas Kėdainių „SC-Nevėžis“ 2.2
7. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.2
8. Ignas Ryla Kėdainių „SC-Nevėžis“ 2.1
9. Povilas Dambrauskas Kėdainių „SC-Nevėžis“ 2.0
10. Paulius Naraškevičius Kauno r. „Omega“ 1.9
11. Mantvydas Staniulis Trakų KK "Trakai" 1.9
12. Edgaras Pundzius Trakų KK "Trakai" 1.9
13. Matas Andruškevičius Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 1.8
14. Simonas Kriaučiūnas Vytauto Didžiojo universitetas 1.7
15. Mantas Varnagiris Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 1.7
16. Martynas Valters Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 1.7
17. Evaldas Dainys Kauno r. „Omega“ 1.7
18. Mantas Montvila LCC tarptautinis universitetas 1.6
19. Vytautas Saulis Ukmergės „Olimpas“ 1.6
20. Mantas Matevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.6
21. Julius Liesis Vytauto Didžiojo universitetas 1.6
22. Airidas Giedraitis Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 1.6
23. Domantas Senda Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 1.6
24. Aidas Viršilas Gargždų SC 1.5
25. Mantas Vavilovas Trakų KK "Trakai" 1.5
26. Žygimantas Jocys Kauno „Atletas-LSU“ 1.5
27. Justas Šukelis Biržų „Biržai-KKSC“ 1.5
28. Robert Subotkevič Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 1.5
29. Aldas Gedeika Vytauto Didžiojo universitetas 1.5
30. Osvaldas Brazdžionis Jonavos „Jonava-2“ 1.5
31. Benas Nakutis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.5
32. Martynas Šeputis Gargždų SC 1.5
33. Tadas Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.4
34. Simonas Serapinas Gargždų SC 1.4
35. Modestas Jurkaitis Plungės „Olimpas“ 1.4
36. Aidas Viskontas Kretingos „Kretinga“ 1.4
37. Lukas Žukauskas Ukmergės „Olimpas“ 1.4
38. Jaunius Davniukas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 1.4
39. Arvydas Eitutavičius Gargždų SC 1.4
40. Vaidotas Pečiukas Gargždų SC 1.4
41. Vainius Steponavičius Vytauto Didžiojo universitetas 1.4
42. Mantas Kibildis Biržų „Biržai-KKSC“ 1.3
43. Kristupas Lukošius Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 1.3
44. Justas Grikštas LCC tarptautinis universitetas 1.3
45. Darius Stonkus Ukmergės „Olimpas“ 1.3
46. Gytis Viliušis Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 1.3
47. Justinas Žirlys Kėdainių „SC-Nevėžis“ 1.3
48. Lukas Kreišmontas Plungės „Olimpas“ 1.3
49. Raimundas Žuklevičius Kauno „Atletas-LSU“ 1.3
50. Vladislav Šarapov LCC tarptautinis universitetas 1.3
51. Andrius Juknevičius Ukmergės „Olimpas“ 1.2
52. Laurynas Danielius Kėdainių „SC-Nevėžis“ 1.2
53. Eimantas Žilius Plungės „Olimpas“ 1.2
54. Justas Janulis Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 1.2
55. Arminas Kelmelis Kėdainių „SC-Nevėžis“ 1.2
56. Žygimantas Kosarevas Trakų KK "Trakai" 1.2
57. Rokas Ruškys Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 1.2
58. Ugnius Nikitinas Biržų „Biržai-KKSC“ 1.2
59. Gediminas Butkus Kėdainių „SC-Nevėžis“ 1.2
60. Arvydas Kačinas Gargždų SC 1.2
61. Edgaras Danys Kretingos „Kretinga“ 1.2
62. Deividas Rasys Plungės „Olimpas“ 1.2
63. Justinas Jogminas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 1.2
64. Mindaugas Vėta Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 1.2
65. Tadas Kymantas LCC tarptautinis universitetas 1.2
66. Mindaugas Tamušauskas Plungės „Olimpas“ 1.1
67. Kornelijus Stonkus Kretingos „Kretinga“ 1.1
68. Ernestas Leipus Biržų „Biržai-KKSC“ 1.1
69. Edgaras Sosnovskis Trakų KK "Trakai" 1.1
70. Rokas Šimkevičius Gargždų SC 1.1
71. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 1.1
72. Šarūnas Valunta Biržų „Biržai-KKSC“ 1.1
73. Vidmantas Varnelis Jonavos „Jonava-2“ 1.1
74. Elvis Juozaitis Jonavos „Jonava-2“ 1.1
75. Martynas Airošius Kretingos „Kretinga“ 1.1
76. Lukas Buitkus Trakų KK "Trakai" 1.1
77. Gytis Brazauskas Kauno r. „Omega“ 1.1
78. Edgaras Švelginas Jonavos „Jonava-2“ 1.0
79. Ernestas Sederevičius Vytauto Didžiojo universitetas 1.0
80. Linas Markaitis Kretingos „Kretinga“ 1.0
81. Dominykas Ratkus Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 1.0
82. Modestas Gauba Trakų KK "Trakai" 1.0
83. Augustinas Vainauskas Trakų KK "Trakai" 1.0
84. Rokas Janickas Ukmergės „Olimpas“ 1.0
85. Lukas Armonas Jonavos „Jonava-2“ 1.0
86. Mindaugas Stropus Plungės „Olimpas“ 1.0
87. Žilvinas Kubilius Plungės „Olimpas“ 1.0
88. Nojus Pankratjevas Jonavos „Jonava-2“ 1.0
89. Šarūnas Reinartas Jonavos „Jonava-2“ 1.0
90. Andrius Nikonovas Jonavos „Jonava-2“ 1.0
91. Simonas Januškis Ukmergės „Olimpas“ 1.0
92. Augustinas Venckus Trakų KK "Trakai" 1.0
93. Paulius Dėgenis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.9
94. Audrius Stašaitis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.9
95. Mantas Košelis Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 0.9
96. Lukas Vabalevičius Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.9
97. Domantas Jasionis Vytauto Didžiojo universitetas 0.9
98. Rokas Grėbliūnas Vytauto Didžiojo universitetas 0.9
99. Aidas Kuzminskas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.9
100. Gytis Sutkus Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.9
101. Paulius Piktuižis LCC tarptautinis universitetas 0.9
102. Mantas Tomaševičius Gargždų SC 0.9
103. Rokas Rutkus Plungės „Olimpas“ 0.9
104. Jeremy Burright LCC tarptautinis universitetas 0.9
105. Paulius Joneliūnas Ukmergės „Olimpas“ 0.9
106. Robertas Bitinas Kauno r. „Omega“ 0.9
107. Dovydas Šemeklis Kauno „Atletas-LSU“ 0.9
108. Pijus Krištanavičius Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 0.9
109. Domantas Burneika Vytauto Didžiojo universitetas 0.9
110. Darius Gvezdauskas Kauno r. „Omega“ 0.9
111. Valentinas Gadliauskas Kauno „Atletas-LSU“ 0.9
112. Mantas Kudys Kretingos „Kretinga“ 0.9
113. Mintautas Bulanovas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 0.9
114. Vaidas Bendikas Kauno r. „Omega“ 0.8
115. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 0.8
116. Arnas Aniulis Trakų KK "Trakai" 0.8
117. Lukas Garliauskas Vytauto Didžiojo universitetas 0.8
118. Edvinas Kurlinkus Kauno „Atletas-LSU“ 0.8
119. Aivaras Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.8
120. Bartautas Blažauskas Vytauto Didžiojo universitetas 0.8
121. Eimantas Drungilas Trakų KK "Trakai" 0.8
122. Gediminas Jakštas Plungės „Olimpas“ 0.8
123. Evaldas Radionovas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 0.8
124. Valentinas Mitalauskas LCC tarptautinis universitetas 0.8
125. Giedrius Marčiukaitis Kauno r. „Omega“ 0.8
126. Vytautas Jakubaitis Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.8
127. Lukas Tumpa Ukmergės „Olimpas“ 0.8
128. Vytautas Danys Plungės „Olimpas“ 0.8
129. Justinas Gečas Biržų „Biržai-KKSC“ 0.8
130. Martynas Plučius Kėdainių „SC-Nevėžis“ 0.7
131. Dominykas Peleckis Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 0.7
132. Linas Jonuška Kretingos „Kretinga“ 0.7
133. Mantas Gelčius Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.7
134. Modestas Šemeklis Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.7
135. Edvinas Neimontas Jonavos „Jonava-2“ 0.7
136. Dovydas Daubaris Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 0.7
137. Ernestas Žiaugra Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.7
138. Jokūbas Špokas Vytauto Didžiojo universitetas 0.7
139. Tadas Poška Gargždų SC 0.7
140. Albertas Valiulis Kretingos „Kretinga“ 0.7
141. Laimonas Remeikis Kretingos „Kretinga“ 0.7
142. Alvydas Žarskus Trakų KK "Trakai" 0.7
143. Mantas Kazlauskas Kėdainių „SC-Nevėžis“ 0.7
144. Radvydas Sebecka Kauno „Atletas-LSU“ 0.7
145. Vilius Akučka Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 0.7
146. Vitalij Lukša Kauno r. „Omega“ 0.7
147. Povilas Liesis Kauno r. „Omega“ 0.6
148. Nerijus Mika Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 0.6
149. Jokūbas Švambaris Biržų „Biržai-KKSC“ 0.6
150. Lukas Varanavičius Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 0.6
151. Matas Zvicevičius Jonavos „Jonava-2“ 0.6
152. Šarūnas Stankus Kretingos „Kretinga“ 0.6
153. Mažvydas Juščius Kauno „Atletas-LSU“ 0.6
154. Rokas Milašiūnas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 0.6
155. Eimantas Budinas Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 0.6
156. Karolis Opulskis LCC tarptautinis universitetas 0.6
157. Klaidas Savičiūnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.6
158. Rokas Kubilius Jonavos „Jonava-2“ 0.6
159. Matas Masiulis Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 0.6
160. Orastas Kožekas Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 0.6
161. Aras Jukna Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 0.6
162. Kasparas Berenis Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.6
163. Lukas Žukauskas Vytauto Didžiojo universitetas 0.6
164. Simas Sakalauskas Kauno r. „Omega“ 0.6
165. Paulius Mitkus Plungės „Olimpas“ 0.6
166. Steponas Markus Kauno r. „Omega“ 0.6
167. Nojus Verbickas Ukmergės „Olimpas“ 0.6
168. Armandas Budvytis Gargždų SC 0.6
169. Rokas Vilkaitis Jonavos „Jonava-2“ 0.5
170. Daumantas Mikštas LCC tarptautinis universitetas 0.5
171. Marius Kazlauskas Jonavos „Jonava-2“ 0.5
172. Julius Jasiulis Kėdainių „SC-Nevėžis“ 0.5
173. Mantas Čebatorius Trakų KK "Trakai" 0.5
174. Tautvydas Budriūnas Biržų „Biržai-KKSC“ 0.5
175. Ignas Staponas LCC tarptautinis universitetas 0.5
176. Andrius Čibiras Kauno r. „Omega“ 0.5
177. Rokas Norkus Kauno „Atletas-LSU“ 0.5
178. Lukas Balčiūnas Vytauto Didžiojo universitetas 0.5
179. Rokas Urbelis Vytauto Didžiojo universitetas 0.5
180. Tomas Švedas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.5
181. Valdemaras Lodziato Ukmergės „Olimpas“ 0.5
182. Einaras Beržonskis Trakų KK "Trakai" 0.5
183. Petar Guša LCC tarptautinis universitetas 0.5
184. Edvinas Misiūnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.5
185. Gvidas Galinauskas Gargždų SC 0.5
186. Vitali Tskipurishvili LCC tarptautinis universitetas 0.5
187. Jonas Milašius Gargždų SC 0.5
188. Mindaugas Košelis Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 0.4
189. Gytis Vitkauskas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 0.4
190. Karolis Mockus Plungės „Olimpas“ 0.4
191. Domantas Pikūnas Trakų KK "Trakai" 0.4
192. Paulius Liutikas Gargždų SC 0.4
193. Dominykas Mikalajūnas Kėdainių „SC-Nevėžis“ 0.4
194. Henrikas Šliogeris Kauno r. „Omega“ 0.4
195. Domantas Varaškevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.4
196. Ignas Bilinskas Ukmergės „Olimpas“ 0.4
197. Gytis Neimantas Kauno „Atletas-LSU“ 0.4
198. Domantas Gečys Ukmergės „Olimpas“ 0.4
199. Aurimas Jocas Biržų „Biržai-KKSC“ 0.4
200. Rokas Pocius Kauno r. „Omega“ 0.4
201. Domininkas Vaitkus Plungės „Olimpas“ 0.4
202. Matas Baniulis Jonavos „Jonava-2“ 0.4
203. Paulius Vilkas Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 0.4
204. Henrikas Lubinas Kretingos „Kretinga“ 0.4
205. Mindaugas Čibiras Vytauto Didžiojo universitetas 0.4
206. Dalius Adomaitis Plungės „Olimpas“ 0.3
207. Lukas Taparauskas Kauno „Atletas-LSU“ 0.3
208. Arminas Bačiūnas Kauno „Atletas-LSU“ 0.3
209. Augustas Rudelis Trakų KK "Trakai" 0.3
210. Benas Montrimas Kretingos „Kretinga“ 0.3
211. Paulius Steikūnas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.3
212. Artūras Grygelis Ukmergės „Olimpas“ 0.3
213. Dovydas Montvilas Kauno „Atletas-LSU“ 0.3
214. Mantas Sviridovas Ukmergės „Olimpas“ 0.3
215. Justas Stakėnas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.3
216. Evaldas Daugvietis Biržų „Biržai-KKSC“ 0.3
217. Gytis Karalevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.3
218. Klaidas Baltrimavičius Kėdainių „SC-Nevėžis“ 0.2
219. Tomas Patapas Kėdainių „SC-Nevėžis“ 0.2
220. Dominykas Bučas Trakų KK "Trakai" 0.2
221. Edvinas Mikalauskas Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 0.2
222. Dominykas Čistovas Kėdainių „SC-Nevėžis“ 0.2
223. Justinas Sakalauskas Ukmergės „Olimpas“ 0.1
224. Domantas Zaboras LCC tarptautinis universitetas 0.1
225. Rokas Narkus Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 0.1
226. Petras Piekus Kretingos „Kretinga“ 0.1
227. Rytis Leonavičius Vytauto Didžiojo universitetas 0.1
228. Justas Balčiūnaitis Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.0
229. Tadas Užolinskas Biržų „Biržai-KKSC“ 0.0
230. Daivaras Dulkė Biržų „Biržai-KKSC“ 0.0
231. Emilis Mišinas Kauno „Atletas-LSU“ 0.0
232. Taka Dematradze LCC tarptautinis universitetas 0.0
233. Simas Žukauskas Biržų „Biržai-KKSC“ 0.0
234. Matas Gusarovas Vytauto Didžiojo universitetas 0.0
235. Kšištof Songin Kauno r. „Omega“ 0.0
236. Deividas Baranauskas Kretingos „Kretinga“ 0.0
237. Mantas Stankevičius Kauno r. „Omega“ 0.0
238. Domantas Taučius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.0
239. Simas Endriekus Kretingos „Kretinga“ 0.0
240. Titas Janeliauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.0
241. Karolis Aliulis Kauno „Atletas-LSU“ 0.0
242. Dovydas Simonavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 0.0
243. Justas Marcinkevičius Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 0.0
244. Rokas Klapatauskas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.0
245. Rokas Milašius LCC tarptautinis universitetas 0.0
Visi žaidėjai į viršų

Klaidos

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Andrius Nikonovas Jonavos „Jonava-2“ 6.0
2. Raimundas Žuklevičius Kauno „Atletas-LSU“ 5.3
3. Žygimantas Kosarevas Trakų KK "Trakai" 3.9
4. Andrius Juknevičius Ukmergės „Olimpas“ 3.7
5. Vladislav Šarapov LCC tarptautinis universitetas 3.7
6. Evaldas Dainys Kauno r. „Omega“ 3.7
7. Rokas Ruškys Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 3.5
8. Šarūnas Valunta Biržų „Biržai-KKSC“ 3.5
9. Kristupas Lukošius Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 3.4
10. Airidas Giedraitis Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 3.4
Visi žaidėjai į viršų

Baudų pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Albertas Valiulis Kretingos „Kretinga“ 93.3
2. Augustinas Venckus Trakų KK "Trakai" 90.9
3. Martynas Plučius Kėdainių „SC-Nevėžis“ 89.7
4. Edgaras Sosnovskis Trakų KK "Trakai" 89.2
5. Vaidotas Pečiukas Gargždų SC 89.0
6. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 88.1
7. Justinas Gečas Biržų „Biržai-KKSC“ 88.1
8. Paulius Naraškevičius Kauno r. „Omega“ 84.4
9. Mintautas Bulanovas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 83.3
10. Robertas Bitinas Kauno r. „Omega“ 82.8
Visi žaidėjai į viršų

Dvitaškių pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Evaldas Dainys Kauno r. „Omega“ 71.0
2. Vaidotas Pečiukas Gargždų SC 70.6
3. Andrius Čibiras Kauno r. „Omega“ 69.2
4. Arvydas Kačinas Gargždų SC 67.1
5. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 67.0
6. Aidas Viršilas Gargždų SC 66.7
7. Edvinas Mikalauskas Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 65.7
8. Tadas Maželis Kretingos „Kretinga“ 65.3
9. Justinas Jogminas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 64.4
10. Justinas Sakalauskas Ukmergės „Olimpas“ 63.9
Visi žaidėjai į viršų

Tritaškių pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Darius Gvezdauskas Kauno r. „Omega“ 50.4
2. Dominykas Peleckis Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 47.5
3. Augustinas Venckus Trakų KK "Trakai" 46.7
4. Martynas Plučius Kėdainių „SC-Nevėžis“ 44.6
5. Vaidotas Pečiukas Gargždų SC 44.2
6. Martynas Šeputis Gargždų SC 43.0
7. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 41.2
8. Mantvydas Staniulis Trakų KK "Trakai" 41.2
9. Justinas Gečas Biržų „Biržai-KKSC“ 40.9
10. Radvydas Sebecka Kauno „Atletas-LSU“ 40.8
Visi žaidėjai į viršų

* statistika skaičiuojama tik tų žaidėjų, kurie metė daugiau negu 20 metimų