Naudingiausi žaidėjai

RKL A B

Naudingiausi žaidėjai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Justinas Jogminas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 23.4
2. Martynas Airošius Kretingos „Kretinga“ 23.4
3. Justinas Žirlys Kėdainių „SC-Nevėžis“ 23.4
4. Edgaras Sosnovskis Trakų KK "Trakai" 23.1
5. Vladislav Šarapov LCC tarptautinis universitetas 22.5
6. Vitalij Lukša Kauno r. „Omega“ 21.7
7. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 21.7
8. Ernestas Leipus Biržų „Biržai-KKSC“ 21.3
9. Tadas Kymantas LCC tarptautinis universitetas 20.4
10. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 19.7
Visi žaidėjai į viršų

Rezultatyviausi žaidėjai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 22.0
2. Žygimantas Jocys Kauno „Atletas-LSU“ 21.7
3. Tadas Kymantas LCC tarptautinis universitetas 20.7
4. Justinas Gečas Biržų „Biržai-KKSC“ 17.8
5. Jaunius Davniukas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 17.6
6. Airidas Giedraitis Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 16.8
7. Ernestas Leipus Biržų „Biržai-KKSC“ 16.6
8. Vladislav Šarapov LCC tarptautinis universitetas 16.2
9. Tadas Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 16.1
10. Augustinas Venckus Trakų KK "Trakai" 16.1
Visi žaidėjai į viršų

Atkovoti kamuoliai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Vladislav Šarapov LCC tarptautinis universitetas 11.7
2. Edgaras Sosnovskis Trakų KK "Trakai" 11.2
3. Justinas Jogminas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 10.6
4. Justinas Žirlys Kėdainių „SC-Nevėžis“ 10.1
5. Ernestas Leipus Biržų „Biržai-KKSC“ 9.7
6. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 9.0
7. Marius Kazlauskas Jonavos „Jonava-2“ 8.6
8. Eimantas Žilius Plungės „Olimpas“ 8.1
9. Vitalij Lukša Kauno r. „Omega“ 8.1
10. Ignas Ryla Kėdainių „SC-Nevėžis“ 7.7
Visi žaidėjai į viršų

Rezultatyvūs perdavimai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Mantas Vavilovas Trakų KK "Trakai" 7.8
2. Mantvydas Staniulis Trakų KK "Trakai" 7.1
3. Tauras Ulevičius Ukmergės „Olimpas“ 5.9
4. Rokas Šimkevičius Gargždų SC 5.2
5. Jokūbas Švambaris Biržų „Biržai-KKSC“ 5.0
6. Valentinas Gadliauskas Kauno „Atletas-LSU“ 5.0
7. Audrius Stašaitis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 4.8
8. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 4.7
9. Paulius Naraškevičius Kauno r. „Omega“ 4.5
10. Ignas Ryla Kėdainių „SC-Nevėžis“ 4.5
Visi žaidėjai į viršų

Blokuoti metimai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Justinas Žirlys Kėdainių „SC-Nevėžis“ 1.9
2. Edgaras Sosnovskis Trakų KK "Trakai" 1.7
3. Justinas Jogminas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 1.7
4. Ignas Ryla Kėdainių „SC-Nevėžis“ 1.4
5. Daumantas Mikštas LCC tarptautinis universitetas 1.2
6. Lukas Garliauskas Vytauto Didžiojo universitetas 1.2
7. Gytis Neimantas Kauno „Atletas-LSU“ 1.2
8. Linas Jonuška Kretingos „Kretinga“ 1.1
9. Mantas Vavilovas Trakų KK "Trakai" 1.0
10. Paulius Dėgenis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.9
Visi žaidėjai į viršų

Išprovokuotos pražangos

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Tadas Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 7.2
2. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 5.4
3. Nojus Pankratjevas Jonavos „Jonava-2“ 5.1
4. Ernestas Leipus Biržų „Biržai-KKSC“ 4.9
5. Tadas Kymantas LCC tarptautinis universitetas 4.7
6. Mantas Vavilovas Trakų KK "Trakai" 4.4
7. Martynas Airošius Kretingos „Kretinga“ 4.4
8. Edgaras Pundzius Trakų KK "Trakai" 4.1
9. Vladislav Šarapov LCC tarptautinis universitetas 4.0
10. Darius Stonkus Ukmergės „Olimpas“ 3.9
Visi žaidėjai į viršų

Perimti kamuoliai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.7
2. Tadas Maželis Kretingos „Kretinga“ 2.6
3. Paulius Leščinskas Kėdainių „SC-Nevėžis“ 2.4
4. Pavelas Braknys Biržų „Biržai-KKSC“ 2.3
5. Simonas Slivka Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.2
6. Paulius Naraškevičius Kauno r. „Omega“ 2.2
7. Povilas Dambrauskas Kėdainių „SC-Nevėžis“ 2.2
8. Tauras Ulevičius Ukmergės „Olimpas“ 2.1
9. Ignas Ryla Kėdainių „SC-Nevėžis“ 2.1
10. Domantas Senda Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 2.1
Visi žaidėjai į viršų

Klaidos

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Simonas Slivka Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 4.0
2. Šarūnas Valunta Biržų „Biržai-KKSC“ 3.8
3. Mantas Vavilovas Trakų KK "Trakai" 3.8
4. Andrius Juknevičius Ukmergės „Olimpas“ 3.7
5. Airidas Giedraitis Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 3.7
6. Vladislav Šarapov LCC tarptautinis universitetas 3.7
7. Kristupas Lukošius Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 3.6
8. Žygimantas Jocys Kauno „Atletas-LSU“ 3.5
9. Aidas Viskontas Kretingos „Kretinga“ 3.5
10. Edvinas Kurlinkus Kauno „Atletas-LSU“ 3.4
Visi žaidėjai į viršų

Baudų pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Vaidotas Pečiukas Gargždų SC 93.3
2. Albertas Valiulis Kretingos „Kretinga“ 91.7
3. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 91.1
4. Augustinas Venckus Trakų KK "Trakai" 90.9
5. Aidas Viskontas Kretingos „Kretinga“ 90.5
6. Justinas Gečas Biržų „Biržai-KKSC“ 90.0
7. Edgaras Sosnovskis Trakų KK "Trakai" 89.2
8. Martynas Airošius Kretingos „Kretinga“ 86.7
9. Martynas Šeputis Gargždų SC 86.4
10. Rokas Janickas Ukmergės „Olimpas“ 85.2
Visi žaidėjai į viršų

Dvitaškių pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Simonas Serapinas Gargždų SC 70.2
2. Andrius Čibiras Kauno r. „Omega“ 69.6
3. Vaidotas Pečiukas Gargždų SC 68.2
4. Edvinas Mikalauskas Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 67.7
5. Arvydas Kačinas Gargždų SC 66.9
6. Vitalij Lukša Kauno r. „Omega“ 65.8
7. Tadas Maželis Kretingos „Kretinga“ 65.1
8. Tadas Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 64.7
9. Mantas Tomaševičius Gargždų SC 63.2
10. Orastas Kožekas Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 62.5
Visi žaidėjai į viršų

Tritaškių pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Augustinas Venckus Trakų KK "Trakai" 46.7
2. Radvydas Sebecka Kauno „Atletas-LSU“ 46.1
3. Dominykas Peleckis Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 45.8
4. Martynas Plučius Kėdainių „SC-Nevėžis“ 45.5
5. Martynas Šeputis Gargždų SC 44.9
6. Julius Liesis Vytauto Didžiojo universitetas 44.8
7. Evaldas Radionovas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 44.3
8. Rokas Janickas Ukmergės „Olimpas“ 44.2
9. Tadas Kymantas LCC tarptautinis universitetas 43.8
10. Mantvydas Staniulis Trakų KK "Trakai" 41.2
11. Kornelijus Stonkus Kretingos „Kretinga“ 40.6
12. Rokas Kubilius Jonavos „Jonava-2“ 40.0
13. Vaidotas Pečiukas Gargždų SC 39.2
14. Armandas Budvytis Gargždų SC 39.1
15. Giedrius Marčiukaitis Kauno r. „Omega“ 39.0
16. Rokas Šimkevičius Gargždų SC 38.9
17. Mantas Montvila LCC tarptautinis universitetas 38.9
18. Justas Janulis Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 38.8
19. Mantas Košelis Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 38.7
20. Ernestas Leipus Biržų „Biržai-KKSC“ 38.4
21. Žygimantas Jocys Kauno „Atletas-LSU“ 38.1
22. Laurynas Danielius Kėdainių „SC-Nevėžis“ 38.0
23. Simonas Serapinas Gargždų SC 38.0
24. Darius Stonkus Ukmergės „Olimpas“ 37.8
25. Jaunius Davniukas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 37.5
26. Aidas Viskontas Kretingos „Kretinga“ 37.1
27. Deividas Rasys Plungės „Olimpas“ 37.0
28. Vaidas Bendikas Kauno r. „Omega“ 36.7
29. Justinas Gečas Biržų „Biržai-KKSC“ 36.6
30. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 36.4
31. Domantas Varaškevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 36.4
32. Pijus Krištanavičius Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 36.0
33. Nerijus Mika Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 35.9
34. Robertas Bitinas Kauno r. „Omega“ 35.8
35. Rokas Norkus Kauno „Atletas-LSU“ 35.7
36. Arminas Kelmelis Kėdainių „SC-Nevėžis“ 35.6
37. Edvinas Neimontas Jonavos „Jonava-2“ 34.8
38. Aidas Kuzminskas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 34.8
39. Paulius Leščinskas Kėdainių „SC-Nevėžis“ 34.8
40. Jokūbas Švambaris Biržų „Biržai-KKSC“ 34.1
41. Albertas Valiulis Kretingos „Kretinga“ 33.7
42. Martynas Valters Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 33.3
43. Aldas Gedeika Vytauto Didžiojo universitetas 32.4
44. Airidas Giedraitis Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 32.0
45. Audrius Stašaitis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 31.3
46. Šarūnas Reinartas Jonavos „Jonava-2“ 31.2
47. Mindaugas Tamušauskas Plungės „Olimpas“ 31.1
48. Rokas Milašiūnas Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 31.0
49. Pavelas Braknys Biržų „Biržai-KKSC“ 30.8
50. Matas Baniulis Jonavos „Jonava-2“ 30.3
51. Simonas Januškis Ukmergės „Olimpas“ 30.1
52. Kasparas Berenis Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 30.0
53. Vilius Akučka Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 30.0
54. Eimantas Žilius Plungės „Olimpas“ 30.0
55. Lukas Žukauskas Ukmergės „Olimpas“ 29.7
56. Simonas Kriaučiūnas Vytauto Didžiojo universitetas 29.4
57. Edvinas Kurlinkus Kauno „Atletas-LSU“ 29.4
58. Aidas Viršilas Gargždų SC 29.3
59. Modestas Gauba Trakų KK "Trakai" 29.2
60. Lukas Buitkus Trakų KK "Trakai" 29.0
61. Gediminas Jakštas Plungės „Olimpas“ 29.0
62. Lukas Garliauskas Vytauto Didžiojo universitetas 28.9
63. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 28.6
64. Dovydas Šemeklis Kauno „Atletas-LSU“ 28.1
65. Karolis Opulskis LCC tarptautinis universitetas 28.0
66. Edgaras Pundzius Trakų KK "Trakai" 27.8
67. Justas Šukelis Biržų „Biržai-KKSC“ 27.6
68. Mindaugas Vėta Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 27.5
69. Tadas Poška Gargždų SC 27.3
70. Linas Markaitis Kretingos „Kretinga“ 27.3
71. Benas Nakutis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 26.8
72. Šarūnas Valunta Biržų „Biržai-KKSC“ 26.6
73. Martynas Airošius Kretingos „Kretinga“ 26.5
74. Matas Andruškevičius Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 26.3
75. Gytis Sutkus Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 26.1
76. Valentinas Gadliauskas Kauno „Atletas-LSU“ 25.7
77. Mantas Varnagiris Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 25.7
78. Nojus Pankratjevas Jonavos „Jonava-2“ 25.0
79. Arvydas Kačinas Gargždų SC 25.0
80. Vytautas Saulis Trakų KK "Trakai" 25.0
81. Mantas Matevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 25.0
82. Aivaras Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 25.0
83. Lukas Armonas Jonavos „Jonava-2“ 25.0
84. Vytautas Danys Plungės „Olimpas“ 25.0
85. Domantas Senda Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 24.7
86. Matas Zvicevičius Jonavos „Jonava-2“ 24.2
87. Steponas Markus Kauno r. „Omega“ 24.1
88. Rokas Grėbliūnas Vytauto Didžiojo universitetas 24.0
89. Dovydas Daubaris Akmenės SC "Akmenės cementas-Grudita" 24.0
90. Rokas Ruškys Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 23.9
91. Klaidas Savičiūnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 23.7
92. Lukas Kreišmontas Plungės „Olimpas“ 23.5
93. Justas Grikštas LCC tarptautinis universitetas 23.2
94. Osvaldas Brazdžionis Jonavos „Jonava-2“ 23.2
95. Edgaras Danys Kretingos „Kretinga“ 23.1
96. Gytis Brazauskas Kauno r. „Omega“ 22.9
97. Žilvinas Kubilius Plungės „Olimpas“ 22.7
98. Vainius Steponavičius Vytauto Didžiojo universitetas 22.6
99. Linas Jonuška Kretingos „Kretinga“ 22.4
100. Tauras Ulevičius Ukmergės „Olimpas“ 21.9
101. Tadas Maželis Kretingos „Kretinga“ 21.5
102. Aurimas Jocas Biržų „Biržai-KKSC“ 21.4
103. Paulius Naraškevičius Kauno r. „Omega“ 21.4
104. Vidmantas Varnelis Jonavos „Jonava-2“ 21.2
105. Valentinas Mitalauskas LCC tarptautinis universitetas 20.9
106. Mantas Kudys LCC tarptautinis universitetas 20.8
107. Gediminas Butkus Kėdainių „SC-Nevėžis“ 20.0
108. Tadas Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 18.6
109. Tautvydas Budriūnas Biržų „Biržai-KKSC“ 17.4
110. Kristupas Lukošius Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 17.0
111. Paulius Piktuižis LCC tarptautinis universitetas 16.7
112. Ernestas Sederevičius Vytauto Didžiojo universitetas 14.3
113. Augustas Rudelis Trakų KK "Trakai" 10.7
114. Elvis Juozaitis Jonavos „Jonava-2“ 9.4
115. Lukas Žukauskas Vytauto Didžiojo universitetas 4.3
Visi žaidėjai į viršų

* statistika skaičiuojama tik tų žaidėjų, kurie metė daugiau negu 20 metimų