B diviziono finalą pergale pradėjo Kėdainiai

kvitrina.lt

Ketvirtadienį (04.27) buvo duotas startas Natural Pharmaceuticals-RKL B diviziono finalui. Kėdainių "SC-Nevėžis" savo aikštėje priėmė Trakų "TonyResort".

Pirmose serijos iki 2 pergalių rungtynėse pergalę šventė aikštės šeimininkai. Tiesa, pirmoje susitikimo pusėje ant parketo dominavo Trakų krepšininkai. Staigiai atitrūkę per kelis metimus pamažu trakiškiai pasiekė ir dviženklę persvarą, o į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 9 taškų pranašumą (40:31).

Antrą rungtynių pusę Kėdainių komanda pradėjo sėkminga atkarpa 6:0 ir sugrąžino mačui intrigą. Ji dar labiau išaugo, kai trečio ketvirčio pabaigoje šeimininkams pavyko perlaužti rungtyni eigą ir išlyginti bei persverti rezultatą.

Ketvirtas kėlinukas jau priklausė "Nevėžiui". Taškas po taško didinę persvarą mačo pabaigoje kėdainiečiai pasiekė 11 taškų pranašumą, o finalinė sirena skelbė pergalę rezultatu 82:73 (15:20, 16:20, 23:13, 28:20).

Kėdainių "SC-Nevėžiui" daugiausiai taškų pelnė Paulius Leščinskas ir Gediminas Butkus, atitinkamai 24 ir 22.

Trakų ekipoje labiausiai pasižymėjo Edgaras Pundzius (18 tšk.), Edgaras Sosnovskis (14 tšk.) ir Calebas Suttonas (14 tšk.).

Atsakomosios finalo rungtynės vyks balandžio 29 d. Trakuose.

B diviziono mažojo finalo pirmose rungtynėse tarp Radviliškio "KK Radviliškis-ŠSPC" ir Stakliškių "Guostos" pirmą žingsnį medalių link žengė radviliškiečiai. Savo aikštėje jie pasiekė pergalę rezultatu 79:60 (23:10, 16:22, 21:20, 19:8).

Antra šių komandų akistata vyks balandžio 28 dieną Prienuose.