„Lūšis“ išsikovojo teisę varžytis A divizione, „Kelmė“ parodė charakterį

2018-04-08 17:40:11

Vos vieną pralaimėjimą per visą sezoną patyrusi Šilalės „Lūšies“ komanda įgyvendino vieną iš tikslų – iškovojo vietą SIL-RKL B divizono finale ir pateko į A divizioną.

Šilalės ekipa ir antrose pusfinalio serijos rungtynėse su Klaipėdos „VKKM-Neptūnu“ užtikrintai diktavo savo sąlygas. Svečiai demonstravo puikią gynybą ir leido klaipėdiečiams tik šiek tiek priartėti mačo pabaigoje (55:62). „Lūšis“ laimėjo 64:55 ir serijoje iki dviejų pergalių nugalėjo 2:0.

Būsimo varžovo finalo serijoje Šilalės komandai teks palaukti, kadangi Tauragės „Fortūnos-Agavos“ bei „Kelmės“ akistatoje prireiks trečiųjų – lemiamų – rungtynių.

Svečiai iš Kelmės pirmą kėlinį pralaimėjo 12:21, tačiau per kitas dvi 10 minučių atkarpas sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą. Ketvirtame kėlinyje vyko tikras nervų karas: per 7 minutes abi komandos buvo įmetusios vos po 6 taškus, o priekyje buvo „Kelmė“ (60:57).

Likus kiek mažiau nei pusei minutės, po Beno Ilevičiaus tritaškio „Fortūna-Agava“ priartėjo (62:64), visgi, Simas Andraitis užsidirbo nesportinę pražangą, o baudos metimus sumetęs veteranas Arvydas Čepulis padėjo „Kelmei“ atsilaikyti ir nugalėti 67:62.

Trečiosios ir lemiamos serijos rungtynės įvyks Kelmėje.