S.Serapinas prie Gargždų SC vairo stojo gana netikėtai

Gargždų SC, 2017-12-27 07:15:19

Metams baigiantis apie pirmąją sezono pusę mintimis pasidalino komandos žaidžiantysis vyr. treneris Simonas Serapinas.

– Treneri, sužaistas pirmasis ratas, o komanda užtikrintai pirmauja pirmenybėse (14/1). Pats tikėjote tokia sėkminga sezono pradžia?

– Maniau, kad būsime tarp pirmaujančių ekipų. Esame pirmi, stengiamės laimėti kiekvienas rungtynes, bet tai tik reguliarus sezonas ir svarbiausios kovos įvyks pavasarį, kai prasidės atkrintamosios.

– Kur sėkmingo žaidimo paslaptis? Ir ką komandos žaidime dar būtina pagerinti?

– Tegu tai ir būna paslaptis. Daug ką būtina pagerinti, nes sezonas tik įpusėjo, žaidėjų ir komandos forma turėtų vis gerėti ir optimaliausią formą pasiekti pavasarį. Būna, kad rungtynėse įkrentame į duobes, reikėtų to išvengti, nes atkrintamosiose antrų šansų nebus.

– Šie metai ypatingi, pirmą kartą ragaujate trenerio duonos ir pats sėkmingai žaidžiate, visgi, tai – didžiulė atsakomybė. Ar prieš sezoną ilgai svarstėte šį pasiūlymą? Ir kaip sekasi derinti šias dvi roles?

– Na, tas pasiūlymas taip keistai susiklostė, komandos vadovai kreipėsi į mane su prašymu padėti rasti trenerį artėjančiam sezonui ir aš siūliau kelis kandidatus. Vienas atsisakė, kitas jau turėjo klubą ir taip gavosi, kad regione nelabai buvo iš ko rinktis. Tada aš pats pasiūliau variantą žaidžiančio trenerio. Valdžia pasitarė, pasikalbėjome ir nutarėme pabandyti. Sunkiausia dabar yra žaisti, nes mintimis vis tiek būni ant suolo ir dėlioji viską galvoje kaip treneris. Kenčia mano, kaip žaidėjo, kokybė... Sunku yra kažką pasakyti ar aprėkti per minutės pertraukėlę, ypač jei pats pridaręs klaidų.

– Sužaidėte su visomis RKL A diviziono komandomis. Kurias komandas įvardytumėte favoritėmis laimėti lygą?

– „Kretinga“ turi labai rimtą sudėtį ir rodo gerą žaidimą. Kauno r. „Omega“ – rimtas oponentas, tačiau sunku juos vertinti, nes dažnai žaidžia nepilnos sudėties, o pavasarį visi susirenka. „SC-Nevėžis“ labai sparčiai gerina žaidimą, nors sezoną pradėjo prastai, o dabar įsibėgėjo. Taip pat tiek Akmenės, tiek Plungės rimtos komandos.

– Daug kam įdomu, ar komanda planuoja stiprintis?

– Ieškome dar vieno žaidėjo, aukšto žmogaus.

– Ko palinkėtumėte klubo sirgaliams ateinančiais 2018 metais?

– Visų pirma, noriu padėkoti už komandos palaikymą, norėtųsi dar daugiau sirgalių prisivilioti į tribūnas. O palinkėti sveikatos, gero virškinimo per šventes ir, žinoma, labai sėkmingų ateinančių 2018 metų.

Komentarus rašyti gali tik registruoti nariai.