Savaitės rungtynėse - trečioji VKC pergalė (foto, video)

A.Pelakausko

Šeštadienį (lapkričio 19 d.) Klaipėdoje po šiokios tokios pertraukos vėl buvo surengta Natural Pharmaceuticals-RKL savaitės rungtynių šventė. LCC tarptautinio universiteto salėje vietos komanda priėmė Vilniaus VKC krepšininkus.

Rungtynių nuotraukų galerija

LCC universitetas savaitės rungtynėms pasirinktas neatsitiktinai - čia šeštadienį vyko bendruomenių diena, kurios metu daugiatautė universiteto bendruomenė pristatė skirtingas šalis, jų kultūrą, maistą. Rungtynių metu taip pat buvo akcentuota kova prieš rūkymą, minint tarptautinę nerūkymo dieną.

Prie šios akcijos prisidėjo ir į rungtynes palaikyti klaipėdiečių susirinko ir moterų krepšinio komandą - Klaipėdos "Fortūna".  Mačo metu gausiai susirinkusius žiūrovus džiugino Panevėžio krepšinio klubo "Lietkabelis" šokėjų komandą, taip pat buvo rengiami specialūs VICHY ir "Natural Pharmaceuticals" žaidimai.

Dviejų turnyro lentelės kaimynių akistata susiklostė intriguojančiai. Didesnę susitikimo dalį pirmavo šeimininkai, kurie trečiojo ketvirčio pradžioje buvo pasiekę 12 taškų persvarą (43:31). Tačiau netrukus jų rezultatas ėmė tirpti ir besibaigiant trečiam kėlinukui VKC jaunimas pavijo varžovus (54:55).

Lemiamo ketvirčio metu sąlygas jau diktavo svečiai iš sostinės. Jų persvara pakilo iki 12 taškų. Ir nors pačioje mačo pabaigoje LCC krepšininkai dar buvo priartėję per 5 taškus, visgi perimti susitikimo kontrolės nebepavyko. Susitikimas baigėsi rezultatu 68:75 (21:16, 20:15, 13:25, 14:19).

VKC ekipoje rezultatyviausias buvo Karolis Lukošiūnas, pelnęs 20 taškų. Robertas Subotkevič pelnė 16.

LCC tarptautinio universiteto gretose pasižymėjo Mantas Montvila (19 tšk.) ir Justas Grikštas (16 tšk.).