Savaitės talentas – be pralaimėjimų žengiančios „Lietuvos rytas-2“ ekipos puolėjas

Martynas Šimulis, 2017-11-08 16:22:59

SIL-RKL geriausiu jaunuoju krepšininku antrąją sezono savaitę pripažintas Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ ekipos lengvasis krašto puolėjas Simas Jarumbauskas. Jis mače su KK „Kupiškio“ komanda pelnė net 33 taškus, pataikydamas 7 dvitaškius iš 13 ir 4 tritaškius iš 9. Taip pat jis taikliai atakavo nuo baudų metimo linijos, realizuodamas 7 metimus iš 10 bandymų.

„Buvo įtemptos rungtynės, priešininkai yra patyrusi kokmanda. Kiek žinau, mūsų ekipa niekada iki šiol nebuvo laimėjusi Kupiškyje. Manau, kad mačas tikrai buvo įdomus žiūrovams. Aš asmeniškai dariau savo darbą ir stengiausi žaisti veržliai“, - RKL.lt svetainei įspūdžiais dalijosi S. Jarumbauskas.

Savaitės laureatas teigė, kad kol kas jo komanda toli į priekį nežvelgia – nors pralaimėjimo kartėlio jie dar nėra patyrę, kaskart koncentruojasi tik ties artimiausia kova.

„Jau jaučiame vienas kitą. Tačiau apie tolimesnius planus kol kas nekalbėjome, ruošiamės artimiausioms rungtynėms, gauname savo uždavinius, kuriuos turime vykdyti“, - sakė ji.

Nors per rungtynes su KK „Kupiškiu“ S. Jarumbauskas atliko nemažą skaičių metimų, jis tikino, kad atskiros trenerio užduoties mesti kuo daugiau nėra gavęs.

„Taip išėjo. Buvau laisvas ir mečiau“, - lakoniškas buvo jaunasis talentas.

Septyniolikmetis puolėjas pasakojo savo krepšinio įgūdžius pradėjęs šlifuoti nuo pirmos klasės Vilniaus krepšinio mokykloje. Dabar jis – vienas geriausių trečiojo pagal pajėgumą šalies čempionatų žaidėjų. Jo galimybių riba kol kas – tik dangus.

Komentarus rašyti gali tik registruoti nariai.