Tauragė finale sutriuškino "Omega" (foto, video)

Tauragės klubo

Tokios finalo pradžios tikriausiai nesitikėjo niekas. Natural Pharmaceuticals-RKL A diviziono kovoje dėl aukso triuškinančią pergalę iškovojo Tauragės krepšinio klubas ir serijoje iki 3 pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Rungtynių nuotraukų albumas

Savo aikštėje rungtyniavę tauragiškiai varžovus į stiprų nokdauną pasiuntė per pirmas 5 minutes. Varžovams leidę įmesti vos 3 taškus, patys tuo tarpu sušaudė net 16.

Visgi tai toli gražu nebuvo pabaiga. Šalto dušo atgaivinti svečiai iš Kauno sugebėjo netrukus surengti atkarpą 9:0 ir komandas teskyrė 1 taškas (21:20). Tačiau nuo šio antro kėlinuko momento bangavimas rungtynėse baigėsi. Tauragės klubas ir vėl atstatė dviženklį savo pranašumą ir išlaikė jį iki pat pabaigos. Baigiantis susitikimui rezultatas rodė finalui nebūdingą 25 taškų skirtumą, o galutinis rungtynių rezultatas - 83:62 (21:13, 21:13, 22:24, 19:12).

"Omegos" ekipai šiame mače negalėjo padėti vienas iš svarbiausių žaidėjų Evaldas Dainys. Paskutinėse pusfinalio rungtynėse jis patyrė traumą

Tauragės komandoje rezultatyviausiai žaidė Tautvydas Žioba - 24 taškai. Vilius Šumskis pridėjo 13, Liudas Radavičius - 12 taškų.

"Omegos" gretose dvigubą dublį atliko Vitalijus Lukša - 20 taškų ir 11 atkovotų kamuolių. Vaidas Bendikas surinko 16 taškų.

Tauragės strategas Edvardas Žemgulis pasidžiaugė, kad komanai pavyko susitvarkyti su psichologija ir sėkmimgai pradėti rungtynes.

"Labai gerai pačią pradžią sužaidėm, puikiai pataikėm, tai ir lėmė pergalę. Manau, kad mes greičiau susitvarkėm su psichologija.

Antrose rungtynės taip pat kausimės nuo pirmų iki paskutinių minučių ir bandysime pratęsti pergalingą seriją", - sakė Tauragės atstovas.

Kauno komandos treneris Rolandas Urkis, paprašytas įvardinti pralaimėjimo priežastis, išskyrė psichologiją ir lyderio traumą.

"Labai prastai pradžią sužaidėm. O to priežastis greičiausiai bus ta, kad nesusitvarkėm su psichologija. Vienu metu atsisukau į suolelį, o ten sėdėjo net 4 starto penketo žaidėjai. Vadinasi, su antro penketo žaidėjais aikštėje atrodėme geriau.

Kažkiek įtakos aišku turėjo ir Evaldo Dainio trauma. Nors buvom pasiruošę ir žinojom, kad jis negalės mums padėti, bet gavosi toks rezultatas", - komentavo R.Urkis.

Antros finalo rungtynės Kauno r. "Omegos" aikštėje vyks šeštadienį (balandžio 15 d.).