Naujienos

Dominavimas ketvirtame kėlinyje ir pergalinga Gargždų SC įžanga finale

2018-04-17 22:55:00
Šeimininkai sužaidė puikų ketvirtą kėlinį
SIL-RKL A diviziono finalo serijoje buvo sužaistos pirmosios rungtynės tarp Gargždų SC bei Kauno r. „Omegos“ komandų.

Dvi stipriausios sezono komandos pradės kovą dėl A diviziono titulo

2018-04-17 13:15:32
Abi komandos šį sezoną pasidalino po vieną pergalę
SIL-RKL A divizione netrukus startuos įdomiausias sezono akcentas – finalo serija, kurioje iki trijų pergalių kovos Gargždų SC bei Kauno r. „Omegos“ krepšininkai.

„Akmenės cementas-Grudita“ sunkia pergale pradėjo mažojo finalo seriją

2018-04-16 20:11:31
Serijoje iki trijų pergalių pirmauja Akmenės komanda
SIL-RKL A diviziono pusfinaliuose pralaimėjusios Akmenės SC „Akmenės cemento-Gruditos“ bei Plungės „Olimpo“ komandos susigrūmė pirmame mažojo finalo serijos mače.

Lemiamas minutes pavyzdingai sužaidusi „Lūšis“ triumfavo B diviziono finalo starte

2018-04-15 15:40:02
M.Čepauskas pelnė 27 taškus
SIL-RKL B diviziono lyderė Šilalės „Lūšis“ pratęsė savo pergalių seriją, tačiau pirmasis finalo akistatų su „Kelme“ mačas buvo itin atkaklus.

B diviziono finalas: ar kelmiškiai nuslopins „Lūšies“ puolimą?

2018-04-15 11:06:33
Šilalės ekipa būsimus varžovus šį sezoną jau du kartus įveikė
Beveik 95 taškus per rungtynes SIL-RKL B divizione varžovams atseikėjantis Šilalės „Lūšies“ puolimo uraganas finalo serijoje sieks sunaikinti „Kelmės“ gynybos įtvirtinimus.

„Kelmė“ pradėjo kloti pamatus iššūkiams A divizione

2018-04-12 15:20:04
Kelmiškiai lemiamą pusfinalio serijos mačą laimėjo 84:74
SIL-RKL B diviziono pusfinalio serijoje Tauragės „Fortūną-Agavą“ rezultatu 2:1 įveikusi „Kelmė“ ruošiasi finalo akistatai su Šilalės „Lūšimi“ ir artėjantiems iššūkiams A divizione.

Įsibėgėjantis D.Gvezdauskas atvedė „Omegą“ į finalą

2018-04-11 14:45:49
„Omega“ antrą sezoną iš eilės žais A diviziono finale
Kauno r. „Omega“ antrą sezoną iš eilės varžysis dėl SIL-RKL A diviziono nugalėtojų titulo.

„Lūšis“ išsikovojo teisę varžytis A divizione, „Kelmė“ parodė charakterį

2018-04-08 17:40:11
Šilalės komanda savo varžovo finale dar turės palaukti
Vos vieną pralaimėjimą per visą sezoną patyrusi Šilalės „Lūšies“ komanda įgyvendino vieną iš tikslų.

Gargždų SC A diviziono finalą pasiekė tiesiausiu keliu

2018-04-08 12:35:59
Gargždų komanda iškovojo 31-ąją pergalę iš eilės
SIL-RKL reguliaraus sezono A diviziono nugalėtojai Gargždų SC krepšininkai užtikrintai žygiuoja ir atkrintamosiose varžybose.

Tauragės ir Šilalės komandos žengė pirmuosius žingsnius finalo link

2018-04-06 13:40:11
Sekmadienį Klaipėdoje bei Tauragėje įvyks antrosios rungtynės
SIL-RKL B divizione prasidėjo pusfinalių kovos, kuriose pirmosiomis pergalėmis džiaugėsi Šilalės „Lūšies“ bei Tauragės „Fortūnos-Agavos“ ekipos.