Rezultatai


Gruodžio 29 d.
 
Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ 0 : 0 Vilniaus „Lietuvos rytas-2“
Gruodžio 22 d.
 
Tauragės „Fortūna-Agava“ 0 : 0 Šakių „Šakiai“
Gruodžio 17 d.
 
Jonavos „Jonava-2“ 0 : 0 LCC tarptautinis universitetas
Gruodžio 16 d.
 
Ukmergės „Olimpas“ 0 : 0 Kauno r. „Omega“
Plungės „Olimpas“ 0 : 0 Gargždų SC
Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 0 : 0 Lietuvos kurčiųjų sporto klubas
Vilkaviškio „Perlas“ 0 : 0 Šilalės „Lūšis“
Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 0 : 0 Sedos „Sedula“
Akmenės SCKK-„Akmenės cementas“ 0 : 0 Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“
Rokiškio „Feniksas“ 0 : 0 Kauno „Perkūnas-Vytrita“
Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 0 : 0 Vytauto Didžiojo universitetas
Kauno „Atletas-LSU“ 0 : 0 Biržų „Biržai-KKSC“
Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0 : 0 Kėdainių „SC-Nevėžis“
Trakų KK "Trakai" 0 : 0 Kretingos „Kretinga“
Gruodžio 15 d.
 
Kupiškio KK „Kupiškis“ 0 : 0 Stakliškių „Guosta“
Kauno r. „Omega“ 0 : 0 Plungės „Olimpas“
Anykščių „KKSC-Elmis“ 0 : 0 Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“
Gargždų SC 0 : 0 Kauno „Atletas-LSU“
Vilniaus „Stekas-Rivilė“ 0 : 0 Alytaus SRC- „Dzūkija“
Kėdainių „SC-Nevėžis“ 0 : 0 Akmenės SCKK-„Akmenės cementas“
Jurbarko „Jurbarkas“ 0 : 0 Šiaulių „Saulės miesto kariai““
Kretingos „Kretinga“ 0 : 0 Jonavos „Jonava-2“
Kelmės „Kelmė“ 0 : 0 Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“
LCC tarptautinis universitetas 0 : 0 Ukmergės „Olimpas“
Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0 : 0 Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“
Vytauto Didžiojo universitetas 0 : 0 Trakų KK "Trakai"
Biržų „Biržai-KKSC“ 0 : 0 Panevėžio „Bangenė-Aivera“
Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 0 : 0 Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“
Gruodžio 10 d.
 
Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 85 : 62 Jonavos „Jonava-2“
LCC tarptautinis universitetas 78 : 81 Panevėžio „Bangenė-Aivera“
Gruodžio 9 d.
 
Sedos „Sedula“ 68 : 80 Vilkaviškio „Perlas“
Kretingos „Kretinga“ 93 : 74 Vytauto Didžiojo universitetas
Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ 71 : 93 Kelmės „Kelmė“
Plungės „Olimpas“ 100 : 65 Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“
Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 68 : 52 Kauno r. „Omega“
Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 75 : 82 Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“
LCC tarptautinis universitetas 80 : 92 Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“
Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 78 : 96 Kupiškio KK „Kupiškis“
Jonavos „Jonava-2“ 97 : 81 Biržų „Biržai-KKSC“
Trakų KK "Trakai" 74 : 96 Gargždų SC
Kėdainių „SC-Nevėžis“ 65 : 73 Ukmergės „Olimpas“
Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 64 : 93 Stakliškių „Guosta“
Akmenės SCKK-„Akmenės cementas“ 95 : 76 Kauno „Atletas-LSU“
Šakių „Šakiai“ 84 : 63 Jurbarko „Jurbarkas“
Gruodžio 8 d.
 
Kauno r. „Omega“ 101 : 81 Trakų KK "Trakai"
Rokiškio „Feniksas“ 103 : 68 Vilniaus „Lietuvos rytas-2“
Anykščių „KKSC-Elmis“ 63 : 93 Vilniaus „Stekas-Rivilė“
Gargždų SC 88 : 62 Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“
Šilalės „Lūšis“ 101 : 80 Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“
Ukmergės „Olimpas“ 91 : 96 Akmenės SCKK-„Akmenės cementas“
Šiaulių „Saulės miesto kariai““ 103 : 74 Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“
Biržų „Biržai-KKSC“ 93 : 87 Kėdainių „SC-Nevėžis“
Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 89 : 84 Tauragės „Fortūna-Agava“
Vytauto Didžiojo universitetas 80 : 87 Plungės „Olimpas“
Kauno „Atletas-LSU“ 80 : 88 Kretingos „Kretinga“
Gruodžio 7 d.
 
Alytaus SRC- „Dzūkija“ 67 : 53 Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“
Gruodžio 3 d.
 
Trakų KK "Trakai" 85 : 87 Kėdainių „SC-Nevėžis“
Gruodžio 2 d.
 
Kretingos „Kretinga“ 93 : 100 LCC tarptautinis universitetas
Vilkaviškio „Perlas“ 85 : 77 Šiaulių „Saulės miesto kariai““
Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 79 : 80 Plungės „Olimpas“
Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ 76 : 71 Lietuvos kurčiųjų sporto klubas
Kauno „Perkūnas-Vytrita“ 100 : 77 Anykščių „KKSC-Elmis“
Ukmergės „Olimpas“ 58 : 70 Vytauto Didžiojo universitetas
Jonavos „Jonava-2“ 63 : 88 Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“
Akmenės SCKK-„Akmenės cementas“ 70 : 76 Gargždų SC
Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ 100 : 107 Biržų „Biržai-KKSC“
Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ 85 : 73 Sedos „Sedula“
Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ 81 : 69 Jurbarko „Jurbarkas“
Kauno „Atletas-LSU“ 77 : 86 Kauno r. „Omega“
Gruodžio 1 d.
 
Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ 87 : 86 Vilniaus „Stekas-Rivilė“
Kupiškio KK „Kupiškis“ 75 : 77 Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“
Kauno r. „Omega“ 70 : 72 LCC tarptautinis universitetas
Stakliškių „Guosta“ 66 : 64 Rokiškio „Feniksas“
Gargždų SC 81 : 68 Panevėžio „Bangenė-Aivera“
Plungės „Olimpas“ 86 : 66 Kauno „Atletas-LSU“
Kretingos „Kretinga“ 96 : 63 Ukmergės „Olimpas“
Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 96 : 83 Trakų KK "Trakai"
Tauragės „Fortūna-Agava“ 76 : 90 Kelmės „Kelmė“
Šilalės „Lūšis“ 101 : 86 Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“
Kėdainių „SC-Nevėžis“ 83 : 65 Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“
Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ 85 : 86 Šakių „Šakiai“
Biržų „Biržai-KKSC“ 88 : 89 Akmenės SCKK-„Akmenės cementas“
Vytauto Didžiojo universitetas 79 : 52 Jonavos „Jonava-2“