Tvarkaraštis

Gruodžio 1 d.

18:00 Vytauto Didžiojo universitetas - Jonavos „Jonava-2“
18:00 Biržų „Biržai-KKSC“ - Akmenės SCKK-„Akmenės cementas“
18:30 Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ - Šakių „Šakiai“
19:00 Šilalės „Lūšis“ - Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“
19:00 Tauragės „Fortūna-Agava“ - Kelmės „Kelmė“
19:00 Kretingos „Kretinga“ - Ukmergės „Olimpas“
19:00 Plungės „Olimpas“ - Kauno „Atletas-LSU“
19:00 Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ - Trakų KK "Trakai"
19:00 Kėdainių „SC-Nevėžis“ - Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“
19:30 Gargždų SC - Panevėžio „Bangenė-Aivera“
19:30 Stakliškių „Guosta“ - Rokiškio „Feniksas“
20:00 Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“ - Vilniaus „Stekas-Rivilė“
20:00 Kupiškio KK „Kupiškis“ - Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“
20:00 Kauno r. „Omega“ - LCC tarptautinis universitetas

Gruodžio 2 d.

13:30 Kauno „Atletas-LSU“ - Kauno r. „Omega“
14:00 Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ - Biržų „Biržai-KKSC“
14:00 Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ - Jurbarko „Jurbarkas“
14:00 Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ - Sedos „Sedula“
14:00 Jonavos „Jonava-2“ - Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“
14:00 Ukmergės „Olimpas“ - Vytauto Didžiojo universitetas
14:00 Akmenės SCKK-„Akmenės cementas“ - Gargždų SC
14:30 Kauno „Perkūnas-Vytrita“ - Anykščių „KKSC-Elmis“
15:00 Panevėžio „Bangenė-Aivera“ - Plungės „Olimpas“
15:00 Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ - Lietuvos kurčiųjų sporto klubas
16:00 Vilkaviškio „Perlas“ - Šiaulių „Saulės miesto kariai““
16:00 Kretingos „Kretinga“ - LCC tarptautinis universitetas

Gruodžio 3 d.

12:00 Trakų KK "Trakai" - Kėdainių „SC-Nevėžis“

Gruodžio 7 d.

19:00 Alytaus SRC- „Dzūkija“ - Kauno r. „Xiaomi-Tornado KM“

Gruodžio 8 d.

17:30 Kauno „Atletas-LSU“ - Kretingos „Kretinga“
18:00 Vytauto Didžiojo universitetas - Plungės „Olimpas“
18:30 Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ - Tauragės „Fortūna-Agava“
19:00 Šilalės „Lūšis“ - Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“
19:00 Šiaulių „Saulės miesto kariai““ - Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“
19:00 Ukmergės „Olimpas“ - Akmenės SCKK-„Akmenės cementas“
19:00 Biržų „Biržai-KKSC“ - Kėdainių „SC-Nevėžis“
19:30 Gargždų SC - Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“
19:30 Anykščių „KKSC-Elmis“ - Vilniaus „Stekas-Rivilė“
20:00 Rokiškio „Feniksas“ - Vilniaus „Lietuvos rytas-2“
20:00 Kauno r. „Omega“ - Trakų KK "Trakai"

Gruodžio 9 d.

11:00 Šakių „Šakiai“ - Jurbarko „Jurbarkas“
14:00 Kėdainių „SC-Nevėžis“ - Ukmergės „Olimpas“
14:00 Jonavos „Jonava-2“ - Biržų „Biržai-KKSC“
14:00 Akmenės SCKK-„Akmenės cementas“ - Kauno „Atletas-LSU“
14:00 Lietuvos kurčiųjų sporto klubas - Stakliškių „Guosta“
14:00 Trakų KK "Trakai" - Gargždų SC
14:30 Kauno „Perkūnas-Vytrita“ - Kupiškio KK „Kupiškis“
15:00 Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ - Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“
15:00 Panevėžio „Bangenė-Aivera“ - Kauno r. „Omega“
15:00 LCC tarptautinis universitetas - Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“
16:00 Kretingos „Kretinga“ - Vytauto Didžiojo universitetas
16:00 Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ - Kelmės „Kelmė“
16:00 Plungės „Olimpas“ - Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“
18:30 Sedos „Sedula“ - Vilkaviškio „Perlas“

Gruodžio 10 d.

15:30 LCC tarptautinis universitetas - Panevėžio „Bangenė-Aivera“
16:00 Šiaulių „KA Saulė-ASKA-Grafų baldai“ - Jonavos „Jonava-2“

Gruodžio 15 d.

Gruodžio 16 d.

Gruodžio 17 d.

Gruodžio 22 d.

Gruodžio 29 d.