Spalio 11-ąją įvyko dar viena porcija Nostra.lt-RKL rungtynių.

A divizione įspūdingą pergalę pasiekė Klaipėdos LCC universitetas, kuris namuose 116:70 (38:19, 28:9, 25:21, 25:21) sutriuškino Kauno „Žalgirio-3“ ekipą.

Šeimininkai visus reikalus išsprendė pirmoje mačo dalyje. Jau po pirmojo kėlinio komandas skyrė 19 taškų (38:19), o po antrojo skirtumas tapo milžinišku (66:28).

Po pertraukos kauniečiams atsirišo krepšys ir šie pradėjo stabiliai rinkti taškus, visgi klaipėdiečiai nestabdė bei atseikėjo dar 50 taškų per antrąją susitikimo pusę ir iškovojo triuškinamą pergalę namuose.

Nugalėtojams Adomas Stančikas pelnė 23 taškus, Paulius Narvilas surinko 22, Kornelijus Zikas pridėjo 19 taškų.

Svečiams iš Kauno Nojus Mištautas pelnė 18 taškų, Dovydas Jakštonis surinko 14.

Didelis rezultatyvumas, bet su žymiai daugiau intrigos užfiksuotas Šilalėje, kur „Lūšies“ krepšininkai 103:108 (29:34, 24:21, 25:26, 25:27) nusileido „Raseinių“ ekipai.

Likus žaisti tris minutes iki mačo pabaigos raseiniškiai pabėgo 9 taškais į priekį (100:91), bet šeimininkams pavyko dar atsitiesti sumažinti skirtumą iki 2 taškų (100:102).

Visgi rungtynių pabaigoje svečių rankos prie baudų metimų linijos nedrebėjo ir šiems pavyko iškovoti nelengvą pergalę Šilalėje.

Šiose rungtynėse pataikyta buvo net 29 tritaškiai („Lūšis“ – 18, „Raseiniai“ – 11), o baudos metimų išmesta net 62.

Nugalėtojams Emilis Maziliauskas pelnė 23 taškus, Augusta Žilinskas ir Ernestas Serkevičius surinko po 18.

Šilališkių nuo nesėkmės neišgelbėjo 24 taškus pelnęs Nedas Vydmantas, 23 surinko Mindaugas Čepauskas.

B divizione intrigos netrūko Trakuose, kur šeimininkų komanda 77:79 (25:24, 16:18, 18:21, 18:16) nusileido Vilniaus KM krepšininkams.

Likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes vilniečiai padidino savo persvarą iki 7 taškų (76:69), bet per likusią mačo dalį Trakų ekipa sugebėjo likviduoti beveik visą deficitą ir grąžinti maksimalią intrigą į rungtynes.

Domantas Pikūnas dvitaškiu nukirpo vilniečių persvarą iki minimumo (77:78), vėliau šeimininkai apsigynė ir turėjo net du šansus persverti mačo rezultatą. Visgi tiek mestas tritaškis, tiek dvitaškis skriejo pro šalį, o svečiai pergalę įtvirtino pataikydami baudos metimą.

Nugalėtojams Jonas Skramtai pelnė 22 taškus, Aironas Urbanovič surinko 20, Airidas Bajus pridėjo 10 taškų.

„Trakų“ komandai Benas Aleliūnas ir Kristupas Surgėlas pelnė po 19 taškų.

Kiti rezultatai

A divizionas

Akmenės sporto centras 70:92 (7:23, 27:27, 15:16, 21:26) „Biržai“;

Kazlų Rūdos „Ataka“ – Kauno kolegija 82:75 (23:14, 22:13, 21:23, 16:25) Prienų KKSC;

Šiaulių r. „Grafu-Kuršėnų SM“ 78:75 (26:19, 12:16, 21:16, 19:24) „Tauragė“;

„Kupiškis“ 92:88 (22:28, 25:21, 26:19, 19:20) Vilniaus „Rytas-MRU“;

VDU 80:101 (17:27, 16:19, 20:24, 27:31) „Druskininkai“.