Tęsiasi Nostra.lt-RKL pirmenybės, kuriose įvyko vienerios A diviziono rungtynės.

Šeimininkai Birštono „Milasta“ (1-2) 75:97 (17:27, 23:24, 14:20, 21:26) neprilygo Kėdainių sporto centro (2-0) krepšininkams.

Kėdainiečiams tai buvo antroji pergalė paeiliui, tuo metu Birštono klubas patyrė antrą nesėkmę.

Svečiai diktavo savo sąlygas nuo pat rungtynių pradžios ir jau po pirmojo ketvirčio susikrovė dviženklę persvarą (27:17).

Šis skirtumas dar labiau išryškėjo po pertraukos, kuomet kėdainiečiai sėkmingai toliau didino savo pranašumą (54:71).

Ketvirtasis kėlinys tapo tik formalumu, per jį svečiai dar labiau pabėgo į priekį.

Šiose rungtynėse „Milastos“ gretose debiutavo Mindaugas Lukauskis. 45-erių veteranas per 25 minutes surinko 5 taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 5 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai birštoniečių gretose rungtyniavo Laurynas Miknevičius su 18 taškų, Ovidijus Varanauskas pridėjo 14.

Nugalėtojams Medas Kuprijanovas pelnė 20 taškų, Rokas Ūzas surinko 19, Laurynas Danielius pridėjo 18 taškų.