Naud. žaidėjai (RKL A divizionas)

Naudingiausi žaidėjai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Ignas Juškevičius Tauragės „Tauragė“ 28.6
2. Darius Griškėnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 24.1
3. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 23.4
4. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 22.5
5. Tadas Klimavičius Kauno r. „Omega“ 21.9
6. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 21.8
7. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 21.6
8. Emilijus Gumuliauskas Plungės „Olimpas“ 21.3
9. Ernestas Barkus Lietuvos sporto universitetas 18.9
10. Antanas Montrimavičius Raseinių „Raseiniai" 18.2
11. Antanas Bertašius Akmenės r. „Patriots-Cementas" 18.2
12. Žilvinas Kubilius Biržų „Biržai-KKSC“ 18.0
13. Nikola Pavic LCC tarptautinis universitetas 17.8
14. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 17.5
15. Ernestas Jaškus LCC tarptautinis universitetas 17.0
16. Deividas Rinkūnas Vilkaviškio „Perlas“ 16.9
17. Kipras Urbanavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 16.6
18. Pavelas Braknys Biržų „Biržai-KKSC“ 16.4
19. Mantas Vavilovas Biržų „Biržai-KKSC“ 16.2
20. Paulius Steikūnas Kauno technologijos universitetas 16.0
21. Evaldas Dainys Kauno r. „Omega“ 16.0
22. Martynas Valters Akmenės r. „Patriots-Cementas" 15.9
23. Justinas Leganovič Tauragės „Tauragė“ 15.9
24. Edgaras Stanionis Vilkaviškio „Perlas“ 15.9
25. Tomas Milinskas Vilkaviškio „Perlas“ 15.7
26. Paulius Gvazdaitis Vilkaviškio „Perlas“ 15.6
27. Robert Subotkevič Kauno „Atletas-LSU“ 15.5
28. Domininkas Matutis Kretingos „Kretinga“ 15.4
29. Liudas Radavičius Kelmės „Kelmė“ 15.3
30. Aivaras Kvedaravičius Kelmės „Kelmė“ 15.2
31. Augustinas Mikštas Ukmergės „Olimpas“ 15.2
32. Gediminas Povilauskas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 14.9
33. Rokas Šimkevičius Kretingos „Kretinga“ 14.9
34. Ginas Mulevičius LCC tarptautinis universitetas 14.5
35. Gvidas Galinauskas Kauno „Atletas-LSU“ 14.1
36. Benas Aleliūnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 13.9
37. Ignas Ramašauskas Kelmės „Kelmė“ 13.8
38. Remigijus Sugintas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 13.6
39. Andrej Tichonov Biržų „Biržai-KKSC“ 13.3
40. Jonas Levickas Raseinių „Raseiniai" 13.3
41. Vaidotas Jatulevičius Vilniaus „Rivile-Stekas“ 13.0
42. Kristupas Lukošius Kauno technologijos universitetas 13.0
43. Vytautas Saulis Vilniaus „Rivile-Stekas“ 12.8
44. Laurynas Bimba Kauno technologijos universitetas 12.8
45. Edvinas Lebeckas Tauragės „Tauragė“ 12.7
46. Gediminas Jakštas Plungės „Olimpas“ 12.7
47. Robertas Žibikas Plungės „Olimpas“ 12.6
48. Tadas Maželis Kretingos „Kretinga“ 12.6
49. Rokas Mačiulis Kauno „Atletas-LSU“ 12.6
50. Edgaras Preibys Akmenės r. „Patriots-Cementas" 12.5
51. Linas Krivickas Tauragės „Tauragė“ 12.4
52. Rytis Sasnauskas Tauragės „Tauragė“ 12.3
53. Mantas Matevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 12.2
54. Laurynas Miknevičius Raseinių „Raseiniai" 12.2
55. Aivaras Galkauskas Kelmės „Kelmė“ 12.0
56. Karolis Šarukas Kauno „Atletas-LSU“ 11.8
57. Tadas Rapolavičius Tauragės „Tauragė“ 11.8
58. Laurynas Jokubauskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 11.7
59. Osvaldas Braždžionis Tauragės „Tauragė“ 11.5
60. Dominykas Gružinskas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 11.5
61. Laurynas Jacevičius Vilniaus „Rivile-Stekas“ 11.2
62. Nerijus Mika Akmenės r. „Patriots-Cementas" 11.1
63. Eividas Mološčiakas Kauno „Atletas-LSU“ 11.1
64. Ignas Staponas LCC tarptautinis universitetas 11.0
65. Augustas Žilinskas Raseinių „Raseiniai" 11.0
66. Nojus Verbickas Ukmergės „Olimpas“ 10.9
67. Tadas Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 10.5
68. Arturs Pelšs Vilkaviškio „Perlas“ 10.5
69. Rolandas Alijevas Kauno „Atletas-LSU“ 10.5
70. Kornelijus Stonkus Kretingos „Kretinga“ 10.4
71. Rapolas Raižys Ukmergės „Olimpas“ 10.3
72. Domantas Senda Vilkaviškio „Perlas“ 10.3
73. Wamulundi Simwinga LCC tarptautinis universitetas 10.2
74. Paulius Parachomikas Kauno r. „Omega“ 10.2
75. Dominykas Ratkus Kauno technologijos universitetas 10.1
76. Justinas Sakalauskas Ukmergės „Olimpas“ 10.1
77. Karolis Timofejevas Ukmergės „Olimpas“ 10.0
78. Audrius Stašaitis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 9.7
79. Deividas Visockis Kelmės „Kelmė“ 9.6
80. Steponas Markus Kauno r. „Omega“ 9.4
81. Lukas Taparauskas Lietuvos sporto universitetas 9.4
82. Jaunius Davniukas Kauno „Atletas-LSU“ 9.3
83. Julius Daugėla Kauno technologijos universitetas 9.3
84. Rytis Petrulis Biržų „Biržai-KKSC“ 9.3
85. Deimantas Pavlovskis Vilniaus „Rivile-Stekas“ 9.2
86. Aurimas Birgelis Vilkaviškio „Perlas“ 9.2
87. Domantas Strikulys LCC tarptautinis universitetas 9.2
88. Einaras Beržonskis Ukmergės „Olimpas“ 8.8
89. Gytis Brazauskas Kauno r. „Omega“ 8.6
90. Darius Gricius Raseinių „Raseiniai" 8.6
91. Nedas Švirikas Kelmės „Kelmė“ 8.5
92. Paulius Leščinskas Kauno r. „Omega“ 8.4
93. Paulius Joneliūnas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 8.4
94. Edvinas Kurlinkus Lietuvos sporto universitetas 8.3
95. Benas Ilevičius Raseinių „Raseiniai" 8.2
96. Giedrius Marčiukaitis Kauno r. „Omega“ 8.2
97. Arminas Šaulys Vilkaviškio „Perlas“ 8.1
98. Karolis Bakanauskas Ukmergės „Olimpas“ 8.1
99. Mantas Košelis Raseinių „Raseiniai" 8.1
100. Dovydas Sakalnikas Ukmergės „Olimpas“ 7.9
101. Rokas Nikitinas Kretingos „Kretinga“ 7.9
102. Henrikas Alekna Raseinių „Raseiniai" 7.7
103. Simonas Andraitis Raseinių „Raseiniai" 7.7
104. Lukas Tumpa Tauragės „Tauragė“ 7.7
105. Edvinas Daunys Kelmės „Kelmė“ 7.7
106. Karolis Mockus Plungės „Olimpas“ 7.6
107. Ignas Dirda Lietuvos sporto universitetas 7.5
108. Linas Jonuška Kretingos „Kretinga“ 7.3
109. Donatas Janavičius Vilniaus „Rivile-Stekas“ 7.1
110. Aras Jukna Kelmės „Kelmė“ 7.1
111. Kšištof Songin Ukmergės „Olimpas“ 7.0
112. Vytautas Danys Plungės „Olimpas“ 6.9
113. Rokas Čepanonis Vilkaviškio „Perlas“ 6.5
114. Gvidas Kačiušis Raseinių „Raseiniai" 6.4
115. Julius Kigas Tauragės „Tauragė“ 6.3
116. Robertas Balčius Lietuvos sporto universitetas 6.3
117. Rokas Valiulis Vilkaviškio „Perlas“ 6.3
118. Gytis Asačiovas Kauno „Atletas-LSU“ 6.2
119. Nojus Jankūnas Kelmės „Kelmė“ 6.0
120. Ernestas Ežerskis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 6.0
121. Paulius Naraškevičius Kauno r. „Omega“ 5.9
122. Stefano Manavis LCC tarptautinis universitetas 5.8
123. Vaidas Bendikas Kauno r. „Omega“ 5.7
124. Paulius Piktuižis LCC tarptautinis universitetas 5.7
125. Karolis Opulskis Kretingos „Kretinga“ 5.7
126. Mantas Gelčius Kauno „Atletas-LSU“ 5.7
127. Simonas Slivka Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 5.6
128. Kasparas Bružas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 5.6
129. Lorenas Stoškevičius Kelmės „Kelmė“ 5.4
130. Ernestas Umbra Biržų „Biržai-KKSC“ 5.4
131. Irmantas Lianzbergas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 5.3
132. Ainaras Budginas Plungės „Olimpas“ 5.3
133. Pranciškus Ručinskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 5.3
134. Tadas Budrys Kretingos „Kretinga“ 5.3
135. Gytis Sutkus Vilkaviškio „Perlas“ 5.1
136. Martynas Rakauskas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 5.0
137. Žygimantas Kerza Kauno technologijos universitetas 4.9
138. Ernestas Žiaugra Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 4.9
139. Modestas Gauba Ukmergės „Olimpas“ 4.9
140. Rokas Triaušys Akmenės r. „Patriots-Cementas" 4.7
141. Arminas Beišys Raseinių „Raseiniai" 4.7
142. Tautvydas Budriūnas Biržų „Biržai-KKSC“ 4.7
143. Daumantas Mikštas LCC tarptautinis universitetas 4.7
144. Edgaras Danys Kretingos „Kretinga“ 4.7
145. Eimantas Maksvytis Lietuvos sporto universitetas 4.6
146. Mantas Mažeika Plungės „Olimpas“ 4.5
147. Žygimantas Bareikis Lietuvos sporto universitetas 4.4
148. Tomas Butkus LCC tarptautinis universitetas 4.3
149. Valentinas Gadliauskas Lietuvos sporto universitetas 4.2
150. Rytis Adžgauskas Kauno technologijos universitetas 4.2
151. Gytis Sušinskas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 4.1
152. Rokas Miškinis Lietuvos sporto universitetas 4.0
153. Matas Kabašinskas Kauno technologijos universitetas 4.0
154. Gleb Kopantsev LCC tarptautinis universitetas 4.0
155. Simas Sakalauskas Kauno technologijos universitetas 3.8
156. Juozas Ramanauskas Kauno r. „Omega“ 3.8
157. Aidas Kuzminskas Kauno „Atletas-LSU“ 3.8
158. Ugnius Nikitinas Kauno „Atletas-LSU“ 3.6
159. Rokas Milašiūnas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 3.2
160. Dovydas Vengalis Plungės „Olimpas“ 3.1
161. Tomas Kuzminskas Kauno „Atletas-LSU“ 3.1
162. Rokas Norkus Kauno technologijos universitetas 3.0
163. Algirdas Kniukšta Plungės „Olimpas“ 3.0
164. Laurynas Andriuškevičius Kauno technologijos universitetas 3.0
165. Paulius Dėgenis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 3.0
166. Gytis Šukys Vilniaus „Rivile-Stekas“ 3.0
167. Rimvydas Brencius Kretingos „Kretinga“ 2.9
168. Gytis Neimantas Kauno „Atletas-LSU“ 2.9
169. Lukas Pivoriūnas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 2.8
170. Klaudijus Surplys Plungės „Olimpas“ 2.6
171. Matas Zutkis Vilkaviškio „Perlas“ 2.5
172. Benas Nakutis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.5
173. Laurynas Vičius Plungės „Olimpas“ 2.3
174. Vilius Klumbys Tauragės „Tauragė“ 2.3
175. Tautvydas Stankus Tauragės „Tauragė“ 2.3
176. Modestas Mackevičius Ukmergės „Olimpas“ 2.3
177. Dilanas Švaistys Tauragės „Tauragė“ 2.3
178. Lukas Sėjūnas Kelmės „Kelmė“ 2.3
179. Juozas Talat-Kelpšas Kauno technologijos universitetas 2.2
180. Eimantas Daukša Plungės „Olimpas“ 2.2
181. Linas Kolosovas Kauno technologijos universitetas 2.2
182. Benas Survila Lietuvos sporto universitetas 2.0
183. Karolis Šatas Kelmės „Kelmė“ 2.0
184. Pijus Grosas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 2.0
185. Domantas Dzimidas Biržų „Biržai-KKSC“ 2.0
186. Domantas Zaboras LCC tarptautinis universitetas 1.9
187. Edgaras Tamašaitis Vilkaviškio „Perlas“ 1.9
188. Paulius Vilkas Lietuvos sporto universitetas 1.8
189. Matas Sabaliauskas Biržų „Biržai-KKSC“ 1.7
190. Aristidas Lukas Končius Kauno technologijos universitetas 1.7
191. Mantas Aukselis Kretingos „Kretinga“ 1.6
192. Mantas Pocius Vilniaus „Rivile-Stekas“ 1.4
193. Mantas Žvirblis Lietuvos sporto universitetas 1.3
194. Povilas Mika Plungės „Olimpas“ 1.3
195. Arminas Bačiūnas Kauno „Atletas-LSU“ 1.2
196. Darius Kuzmickas Tauragės „Tauragė“ 1.1
197. Ignas Pikas Kauno technologijos universitetas 1.1
198. Domantas Varaškevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.0
199. Matas Prascienius Ukmergės „Olimpas“ 0.9
200. Denas Andriuškevičius Akmenės r. „Patriots-Cementas" 0.9
201. Rokas Eglinskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 0.8
202. Radvydas Sebecka Kauno „Atletas-LSU“ 0.8
203. Vaidas Žiauberis Raseinių „Raseiniai" 0.7
204. Benas Beresnevičius Kauno technologijos universitetas 0.7
205. Dovydas Jurkevičius Lietuvos sporto universitetas 0.7
206. Tautvydas Rekašius Ukmergės „Olimpas“ 0.6
207. Deivydas Šeršenis Plungės „Olimpas“ 0.6
208. Rytis Leonavičius Tauragės „Tauragė“ 0.4
209. Dmytro Zhuralov LCC tarptautinis universitetas 0.3
210. Mantas Narkus Plungės „Olimpas“ 0.3
211. Lukas Gasevičius Kauno technologijos universitetas 0.2
212. Lukas Meilius Tauragės „Tauragė“ 0.2
213. Jokūbas Švambaris Biržų „Biržai-KKSC“ 0.0
214. Robertas Kurmis Plungės „Olimpas“ 0.0
215. Domantas Strimilas Raseinių „Raseiniai" -0.1
216. Arnas Sabaliauskas Kretingos „Kretinga“ -0.2
217. Emilijus Andrijauskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" -0.3
218. Edvinas Misiūnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ -0.3
219. Gražvydas Navickas Raseinių „Raseiniai" -0.3
220. Domantas Mančius Akmenės r. „Patriots-Cementas" -0.7
221. Ignas Andriuškevičius Kretingos „Kretinga“ -1.2
Visi žaidėjai į viršų

Rezultatyviausi žaidėjai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 20.5
2. Ignas Juškevičius Tauragės „Tauragė“ 19.4
3. Darius Griškėnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 18.9
4. Edgaras Stanionis Vilkaviškio „Perlas“ 17.1
5. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 16.8
6. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 16.5
7. Benas Aleliūnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 16.4
8. Nikola Pavic LCC tarptautinis universitetas 16.0
9. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 16.0
10. Andrej Tichonov Biržų „Biržai-KKSC“ 15.5
Visi žaidėjai į viršų

Atkovoti kamuoliai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Ignas Juškevičius Tauragės „Tauragė“ 12.7
2. Emilijus Gumuliauskas Plungės „Olimpas“ 12.5
3. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 11.1
4. Antanas Bertašius Akmenės r. „Patriots-Cementas" 8.6
5. Gediminas Povilauskas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 8.6
6. Tadas Klimavičius Kauno r. „Omega“ 8.4
7. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 8.4
8. Augustinas Mikštas Ukmergės „Olimpas“ 8.0
9. Pavelas Braknys Biržų „Biržai-KKSC“ 7.7
10. Nikola Pavic LCC tarptautinis universitetas 7.7
Visi žaidėjai į viršų

Rezultatyvūs perdavimai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Linas Krivickas Tauragės „Tauragė“ 9.4
2. Evaldas Dainys Kauno r. „Omega“ 7.6
3. Rokas Šimkevičius Kretingos „Kretinga“ 5.3
4. Darius Griškėnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 5.2
5. Rolandas Alijevas Kauno „Atletas-LSU“ 5.1
6. Kipras Urbanavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 5.0
7. Domininkas Matutis Kretingos „Kretinga“ 5.0
8. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 5.0
9. Kristupas Lukošius Kauno technologijos universitetas 4.8
10. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 4.7
Visi žaidėjai į viršų

Blokuoti metimai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Paulius Gvazdaitis Vilkaviškio „Perlas“ 2.3
2. Rytis Sasnauskas Tauragės „Tauragė“ 1.7
3. Tadas Klimavičius Kauno r. „Omega“ 1.6
4. Laurynas Jokubauskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 1.4
5. Tomas Milinskas Vilkaviškio „Perlas“ 1.3
6. Rokas Mačiulis Kauno „Atletas-LSU“ 0.9
7. Rokas Miškinis Lietuvos sporto universitetas 0.9
8. Dominykas Ratkus Kauno technologijos universitetas 0.8
9. Juozas Ramanauskas Kauno r. „Omega“ 0.8
10. Daumantas Mikštas LCC tarptautinis universitetas 0.8
Visi žaidėjai į viršų

Išprovokuotos pražangos

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Ignas Juškevičius Tauragės „Tauragė“ 6.7
2. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 6.4
3. Kipras Urbanavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 5.8
4. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 5.4
5. Deividas Rinkūnas Vilkaviškio „Perlas“ 4.9
6. Darius Griškėnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 4.8
7. Nikola Pavic LCC tarptautinis universitetas 4.8
8. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 4.5
9. Vaidotas Jatulevičius Vilniaus „Rivile-Stekas“ 4.4
10. Tadas Klimavičius Kauno r. „Omega“ 4.2
Visi žaidėjai į viršų

Perimti kamuoliai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Robertas Žibikas Plungės „Olimpas“ 2.6
2. Linas Krivickas Tauragės „Tauragė“ 2.5
3. Kipras Urbanavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 2.4
4. Arturs Pelšs Vilkaviškio „Perlas“ 2.3
5. Žilvinas Kubilius Biržų „Biržai-KKSC“ 2.3
6. Nedas Švirikas Kelmės „Kelmė“ 2.2
7. Ernestas Ežerskis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.1
8. Ernestas Barkus Lietuvos sporto universitetas 2.1
9. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 2.1
10. Ernestas Jaškus LCC tarptautinis universitetas 1.9
Visi žaidėjai į viršų

Klaidos

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Evaldas Dainys Kauno r. „Omega“ 4.3
2. Linas Krivickas Tauragės „Tauragė“ 3.9
3. Ginas Mulevičius LCC tarptautinis universitetas 3.8
4. Kristupas Lukošius Kauno technologijos universitetas 3.6
5. Eimantas Maksvytis Lietuvos sporto universitetas 3.3
6. Kipras Urbanavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 3.2
7. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 3.1
8. Eividas Mološčiakas Kauno „Atletas-LSU“ 3.0
9. Paulius Leščinskas Kauno r. „Omega“ 3.0
10. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 2.9
Visi žaidėjai į viršų

Baudų pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Rokas Valiulis Vilkaviškio „Perlas“ 88.0
2. Julius Daugėla Kauno technologijos universitetas 87.3
3. Darius Gricius Raseinių „Raseiniai" 86.7
4. Paulius Naraškevičius Kauno r. „Omega“ 86.4
5. Osvaldas Braždžionis Tauragės „Tauragė“ 85.9
6. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 85.5
7. Aivaras Kvedaravičius Kelmės „Kelmė“ 84.8
8. Paulius Piktuižis LCC tarptautinis universitetas 83.9
9. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 83.1
10. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 82.1
Visi žaidėjai į viršų

Dvitaškių pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Arminas Beišys Raseinių „Raseiniai" 76.2
2. Laurynas Bimba Kauno technologijos universitetas 73.7
3. Antanas Bertašius Akmenės r. „Patriots-Cementas" 67.7
4. Wamulundi Simwinga LCC tarptautinis universitetas 66.9
5. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 66.8
6. Gvidas Galinauskas Kauno „Atletas-LSU“ 66.1
7. Domantas Senda Vilkaviškio „Perlas“ 64.9
8. Justinas Sakalauskas Ukmergės „Olimpas“ 63.2
9. Rolandas Alijevas Kauno „Atletas-LSU“ 62.3
10. Eividas Mološčiakas Kauno „Atletas-LSU“ 62.1
Visi žaidėjai į viršų

Tritaškių pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Edgaras Preibys Akmenės r. „Patriots-Cementas" 50.0
2. Mantas Matevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 50.0
3. Eividas Mološčiakas Kauno „Atletas-LSU“ 44.4
4. Robert Subotkevič Kauno „Atletas-LSU“ 44.2
5. Ernestas Barkus Lietuvos sporto universitetas 43.8
6. Darius Gricius Raseinių „Raseiniai" 43.7
7. Robertas Balčius Lietuvos sporto universitetas 42.5
8. Rokas Nikitinas Kretingos „Kretinga“ 42.3
9. Rokas Milašiūnas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 40.3
10. Edvinas Lebeckas Tauragės „Tauragė“ 40.0
Visi žaidėjai į viršų

* statistika skaičiuojama tik tų žaidėjų, kurie metė daugiau negu 20 metimų