Naud. žaidėjai (RKL A divizionas)

Naudingiausi žaidėjai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Ignas Juškevičius Tauragės „Tauragė“ 28.6
2. Darius Griškėnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 24.1
3. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 23.4
4. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 22.5
5. Tadas Klimavičius Kauno r. „Omega“ 21.9
6. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 21.8
7. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 21.6
8. Emilijus Gumuliauskas Plungės „Olimpas“ 21.3
9. Ernestas Barkus Lietuvos sporto universitetas 18.9
10. Antanas Montrimavičius Raseinių „Raseiniai" 18.2
Visi žaidėjai į viršų

Rezultatyviausi žaidėjai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 20.5
2. Ignas Juškevičius Tauragės „Tauragė“ 19.4
3. Darius Griškėnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 18.9
4. Edgaras Stanionis Vilkaviškio „Perlas“ 17.1
5. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 16.8
6. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 16.5
7. Benas Aleliūnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 16.4
8. Nikola Pavic LCC tarptautinis universitetas 16.0
9. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 16.0
10. Paulius Steikūnas Kauno technologijos universitetas 15.5
11. Žilvinas Kubilius Biržų „Biržai-KKSC“ 15.5
12. Rokas Šimkevičius Kretingos „Kretinga“ 15.5
13. Andrej Tichonov Biržų „Biržai-KKSC“ 15.5
14. Mantas Vavilovas Biržų „Biržai-KKSC“ 15.4
15. Ernestas Jaškus LCC tarptautinis universitetas 15.0
16. Pavelas Braknys Biržų „Biržai-KKSC“ 14.9
17. Antanas Montrimavičius Raseinių „Raseiniai" 14.7
18. Domininkas Matutis Kretingos „Kretinga“ 14.1
19. Tadas Klimavičius Kauno r. „Omega“ 14.0
20. Antanas Bertašius Akmenės r. „Patriots-Cementas" 14.0
21. Ernestas Barkus Lietuvos sporto universitetas 13.9
22. Martynas Valters Akmenės r. „Patriots-Cementas" 13.9
23. Julius Daugėla Kauno technologijos universitetas 13.9
24. Liudas Radavičius Kelmės „Kelmė“ 13.9
25. Vytautas Saulis Vilniaus „Rivile-Stekas“ 13.8
26. Edvinas Kurlinkus Lietuvos sporto universitetas 13.6
27. Karolis Šarukas Kauno „Atletas-LSU“ 13.5
28. Deividas Rinkūnas Vilkaviškio „Perlas“ 13.5
29. Robert Subotkevič Kauno „Atletas-LSU“ 13.1
30. Ginas Mulevičius LCC tarptautinis universitetas 13.1
31. Karolis Timofejevas Ukmergės „Olimpas“ 12.9
32. Kristupas Lukošius Kauno technologijos universitetas 12.9
33. Kipras Urbanavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 12.8
34. Emilijus Gumuliauskas Plungės „Olimpas“ 12.7
35. Gediminas Jakštas Plungės „Olimpas“ 12.7
36. Justinas Leganovič Tauragės „Tauragė“ 12.6
37. Aivaras Galkauskas Kelmės „Kelmė“ 12.5
38. Vaidotas Jatulevičius Vilniaus „Rivile-Stekas“ 12.5
39. Gvidas Galinauskas Kauno „Atletas-LSU“ 12.2
40. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 12.1
41. Domantas Senda Vilkaviškio „Perlas“ 12.1
42. Edvinas Lebeckas Tauragės „Tauragė“ 11.9
43. Remigijus Sugintas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 11.9
44. Tadas Rapolavičius Tauragės „Tauragė“ 11.9
45. Tadas Maželis Kretingos „Kretinga“ 11.8
46. Osvaldas Braždžionis Tauragės „Tauragė“ 11.7
47. Augustinas Mikštas Ukmergės „Olimpas“ 11.6
48. Edgaras Preibys Akmenės r. „Patriots-Cementas" 11.6
49. Evaldas Dainys Kauno r. „Omega“ 11.4
50. Deimantas Pavlovskis Vilniaus „Rivile-Stekas“ 11.4
51. Tomas Milinskas Vilkaviškio „Perlas“ 11.3
52. Aivaras Kvedaravičius Kelmės „Kelmė“ 11.2
53. Rapolas Raižys Ukmergės „Olimpas“ 11.2
54. Robertas Žibikas Plungės „Olimpas“ 11.2
55. Jonas Levickas Raseinių „Raseiniai" 11.0
56. Domantas Strikulys LCC tarptautinis universitetas 11.0
57. Eividas Mološčiakas Kauno „Atletas-LSU“ 10.9
58. Nojus Verbickas Ukmergės „Olimpas“ 10.7
59. Kornelijus Stonkus Kretingos „Kretinga“ 10.5
60. Paulius Gvazdaitis Vilkaviškio „Perlas“ 10.3
61. Julius Kigas Tauragės „Tauragė“ 10.3
62. Benas Ilevičius Raseinių „Raseiniai" 10.1
63. Laurynas Jacevičius Vilniaus „Rivile-Stekas“ 10.1
64. Ainaras Budginas Plungės „Olimpas“ 10.1
65. Rokas Mačiulis Kauno „Atletas-LSU“ 9.8
66. Justinas Sakalauskas Ukmergės „Olimpas“ 9.7
67. Mantas Mažeika Plungės „Olimpas“ 9.6
68. Ignas Ramašauskas Kelmės „Kelmė“ 9.6
69. Nerijus Mika Akmenės r. „Patriots-Cementas" 9.5
70. Linas Jonuška Kretingos „Kretinga“ 9.3
71. Mantas Matevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 9.3
72. Paulius Leščinskas Kauno r. „Omega“ 9.3
73. Arminas Šaulys Vilkaviškio „Perlas“ 8.9
74. Lukas Taparauskas Lietuvos sporto universitetas 8.8
75. Rytis Sasnauskas Tauragės „Tauragė“ 8.8
76. Donatas Janavičius Vilniaus „Rivile-Stekas“ 8.8
77. Simonas Andraitis Raseinių „Raseiniai" 8.7
78. Gytis Brazauskas Kauno r. „Omega“ 8.6
79. Dominykas Ratkus Kauno technologijos universitetas 8.6
80. Darius Gricius Raseinių „Raseiniai" 8.6
81. Paulius Parachomikas Kauno r. „Omega“ 8.6
82. Augustas Žilinskas Raseinių „Raseiniai" 8.5
83. Vaidas Bendikas Kauno r. „Omega“ 8.5
84. Jaunius Davniukas Kauno „Atletas-LSU“ 8.4
85. Dominykas Gružinskas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 8.4
86. Karolis Bakanauskas Ukmergės „Olimpas“ 8.4
87. Robertas Balčius Lietuvos sporto universitetas 8.3
88. Eimantas Maksvytis Lietuvos sporto universitetas 8.3
89. Giedrius Marčiukaitis Kauno r. „Omega“ 8.3
90. Wamulundi Simwinga LCC tarptautinis universitetas 8.3
91. Laurynas Jokubauskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 8.3
92. Gediminas Povilauskas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 8.2
93. Ignas Staponas LCC tarptautinis universitetas 8.2
94. Aurimas Birgelis Vilkaviškio „Perlas“ 8.1
95. Tautvydas Budriūnas Biržų „Biržai-KKSC“ 8.1
96. Nedas Švirikas Kelmės „Kelmė“ 8.0
97. Dovydas Sakalnikas Ukmergės „Olimpas“ 8.0
98. Steponas Markus Kauno r. „Omega“ 7.9
99. Deividas Visockis Kelmės „Kelmė“ 7.9
100. Laurynas Miknevičius Raseinių „Raseiniai" 7.8
101. Paulius Joneliūnas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 7.8
102. Einaras Beržonskis Ukmergės „Olimpas“ 7.8
103. Tadas Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 7.6
104. Aras Jukna Kelmės „Kelmė“ 7.5
105. Laurynas Bimba Kauno technologijos universitetas 7.5
106. Mantas Košelis Raseinių „Raseiniai" 7.2
107. Rytis Petrulis Biržų „Biržai-KKSC“ 7.1
108. Rokas Čepanonis Vilkaviškio „Perlas“ 7.1
109. Ignas Dirda Lietuvos sporto universitetas 7.1
110. Martynas Rakauskas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 6.9
111. Audrius Stašaitis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 6.8
112. Arturs Pelšs Vilkaviškio „Perlas“ 6.8
113. Kšištof Songin Ukmergės „Olimpas“ 6.7
114. Karolis Mockus Plungės „Olimpas“ 6.6
115. Nojus Jankūnas Kelmės „Kelmė“ 6.5
116. Paulius Piktuižis LCC tarptautinis universitetas 6.4
117. Ernestas Ežerskis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 6.3
118. Gvidas Kačiušis Raseinių „Raseiniai" 6.2
119. Rolandas Alijevas Kauno „Atletas-LSU“ 6.2
120. Vytautas Danys Plungės „Olimpas“ 6.2
121. Linas Krivickas Tauragės „Tauragė“ 6.1
122. Algirdas Kniukšta Plungės „Olimpas“ 5.9
123. Simonas Slivka Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 5.7
124. Irmantas Lianzbergas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 5.7
125. Tautvydas Stankus Tauragės „Tauragė“ 5.5
126. Tadas Budrys Kretingos „Kretinga“ 5.5
127. Lukas Pivoriūnas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 5.5
128. Stefano Manavis LCC tarptautinis universitetas 5.4
129. Rokas Triaušys Akmenės r. „Patriots-Cementas" 5.3
130. Paulius Naraškevičius Kauno r. „Omega“ 5.3
131. Laurynas Vičius Plungės „Olimpas“ 5.2
132. Ernestas Žiaugra Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 5.1
133. Lukas Tumpa Tauragės „Tauragė“ 5.1
134. Edvinas Daunys Kelmės „Kelmė“ 5.1
135. Rokas Nikitinas Kretingos „Kretinga“ 5.1
136. Simas Sakalauskas Kauno technologijos universitetas 5.0
137. Gytis Šukys Vilniaus „Rivile-Stekas“ 5.0
138. Kasparas Bružas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 5.0
139. Žygimantas Kerza Kauno technologijos universitetas 4.9
140. Klaudijus Surplys Plungės „Olimpas“ 4.9
141. Lorenas Stoškevičius Kelmės „Kelmė“ 4.9
142. Karolis Opulskis Kretingos „Kretinga“ 4.9
143. Henrikas Alekna Raseinių „Raseiniai" 4.9
144. Ernestas Umbra Biržų „Biržai-KKSC“ 4.8
145. Edgaras Danys Kretingos „Kretinga“ 4.7
146. Benas Survila Lietuvos sporto universitetas 4.7
147. Pranciškus Ručinskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 4.5
148. Rokas Milašiūnas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 4.5
149. Gytis Asačiovas Kauno „Atletas-LSU“ 4.4
150. Rokas Miškinis Lietuvos sporto universitetas 4.4
151. Aidas Kuzminskas Kauno „Atletas-LSU“ 4.3
152. Mantas Gelčius Kauno „Atletas-LSU“ 4.3
153. Valentinas Gadliauskas Lietuvos sporto universitetas 4.2
154. Arminas Beišys Raseinių „Raseiniai" 4.2
155. Gleb Kopantsev LCC tarptautinis universitetas 4.1
156. Lukas Sėjūnas Kelmės „Kelmė“ 4.1
157. Mantas Aukselis Kretingos „Kretinga“ 4.1
158. Rytis Adžgauskas Kauno technologijos universitetas 4.1
159. Benas Nakutis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 4.1
160. Rokas Valiulis Vilkaviškio „Perlas“ 4.0
161. Rokas Norkus Kauno technologijos universitetas 4.0
162. Tomas Kuzminskas Kauno „Atletas-LSU“ 4.0
163. Gytis Sušinskas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 3.9
164. Ugnius Nikitinas Kauno „Atletas-LSU“ 3.8
165. Tomas Butkus LCC tarptautinis universitetas 3.8
166. Juozas Ramanauskas Kauno r. „Omega“ 3.7
167. Darius Kuzmickas Tauragės „Tauragė“ 3.5
168. Žygimantas Bareikis Lietuvos sporto universitetas 3.5
169. Laurynas Andriuškevičius Kauno technologijos universitetas 3.5
170. Linas Kolosovas Kauno technologijos universitetas 3.4
171. Dovydas Vengalis Plungės „Olimpas“ 3.4
172. Juozas Talat-Kelpšas Kauno technologijos universitetas 3.3
173. Modestas Gauba Ukmergės „Olimpas“ 3.1
174. Matas Zutkis Vilkaviškio „Perlas“ 3.1
175. Daumantas Mikštas LCC tarptautinis universitetas 3.0
176. Matas Kabašinskas Kauno technologijos universitetas 3.0
177. Gytis Sutkus Vilkaviškio „Perlas“ 3.0
178. Robertas Kurmis Plungės „Olimpas“ 3.0
179. Edgaras Tamašaitis Vilkaviškio „Perlas“ 2.9
180. Radvydas Sebecka Kauno „Atletas-LSU“ 2.8
181. Domantas Varaškevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.7
182. Domantas Zaboras LCC tarptautinis universitetas 2.7
183. Tautvydas Rekašius Ukmergės „Olimpas“ 2.7
184. Dilanas Švaistys Tauragės „Tauragė“ 2.6
185. Modestas Mackevičius Ukmergės „Olimpas“ 2.6
186. Paulius Vilkas Lietuvos sporto universitetas 2.5
187. Gytis Neimantas Kauno „Atletas-LSU“ 2.5
188. Pijus Grosas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 2.5
189. Dovydas Jurkevičius Lietuvos sporto universitetas 2.4
190. Eimantas Daukša Plungės „Olimpas“ 2.3
191. Denas Andriuškevičius Akmenės r. „Patriots-Cementas" 2.3
192. Matas Sabaliauskas Biržų „Biržai-KKSC“ 2.2
193. Aristidas Lukas Končius Kauno technologijos universitetas 2.0
194. Benas Beresnevičius Kauno technologijos universitetas 2.0
195. Domantas Dzimidas Biržų „Biržai-KKSC“ 1.8
196. Vilius Klumbys Tauragės „Tauragė“ 1.8
197. Jokūbas Švambaris Biržų „Biržai-KKSC“ 1.6
198. Rytis Leonavičius Tauragės „Tauragė“ 1.6
199. Rimvydas Brencius Kretingos „Kretinga“ 1.4
200. Matas Prascienius Ukmergės „Olimpas“ 1.3
201. Gražvydas Navickas Raseinių „Raseiniai" 1.3
202. Paulius Dėgenis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.3
203. Mantas Žvirblis Lietuvos sporto universitetas 1.3
204. Mantas Pocius Vilniaus „Rivile-Stekas“ 1.2
205. Arminas Bačiūnas Kauno „Atletas-LSU“ 1.0
206. Ignas Pikas Kauno technologijos universitetas 0.9
207. Emilijus Andrijauskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 0.8
208. Rokas Eglinskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 0.8
209. Lukas Meilius Tauragės „Tauragė“ 0.8
210. Vaidas Žiauberis Raseinių „Raseiniai" 0.8
211. Mantas Narkus Plungės „Olimpas“ 0.7
212. Povilas Mika Plungės „Olimpas“ 0.7
213. Karolis Šatas Kelmės „Kelmė“ 0.7
214. Deivydas Šeršenis Plungės „Olimpas“ 0.7
215. Dmytro Zhuralov LCC tarptautinis universitetas 0.6
216. Lukas Gasevičius Kauno technologijos universitetas 0.5
217. Domantas Strimilas Raseinių „Raseiniai" 0.5
218. Edvinas Misiūnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.5
219. Ignas Andriuškevičius Kretingos „Kretinga“ 0.4
220. Arnas Sabaliauskas Kretingos „Kretinga“ 0.4
221. Domantas Mančius Akmenės r. „Patriots-Cementas" 0.0
Visi žaidėjai į viršų

Atkovoti kamuoliai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Ignas Juškevičius Tauragės „Tauragė“ 12.7
2. Emilijus Gumuliauskas Plungės „Olimpas“ 12.5
3. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 11.1
4. Antanas Bertašius Akmenės r. „Patriots-Cementas" 8.6
5. Gediminas Povilauskas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 8.6
6. Tadas Klimavičius Kauno r. „Omega“ 8.4
7. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 8.4
8. Augustinas Mikštas Ukmergės „Olimpas“ 8.0
9. Pavelas Braknys Biržų „Biržai-KKSC“ 7.7
10. Nikola Pavic LCC tarptautinis universitetas 7.7
Visi žaidėjai į viršų

Rezultatyvūs perdavimai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Linas Krivickas Tauragės „Tauragė“ 9.4
2. Evaldas Dainys Kauno r. „Omega“ 7.6
3. Rokas Šimkevičius Kretingos „Kretinga“ 5.3
4. Darius Griškėnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 5.2
5. Rolandas Alijevas Kauno „Atletas-LSU“ 5.1
6. Kipras Urbanavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 5.0
7. Domininkas Matutis Kretingos „Kretinga“ 5.0
8. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 5.0
9. Kristupas Lukošius Kauno technologijos universitetas 4.8
10. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 4.7
Visi žaidėjai į viršų

Blokuoti metimai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Paulius Gvazdaitis Vilkaviškio „Perlas“ 2.3
2. Rytis Sasnauskas Tauragės „Tauragė“ 1.7
3. Tadas Klimavičius Kauno r. „Omega“ 1.6
4. Laurynas Jokubauskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 1.4
5. Tomas Milinskas Vilkaviškio „Perlas“ 1.3
6. Rokas Mačiulis Kauno „Atletas-LSU“ 0.9
7. Rokas Miškinis Lietuvos sporto universitetas 0.9
8. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 0.8
9. Rokas Nikitinas Kretingos „Kretinga“ 0.8
10. Dominykas Ratkus Kauno technologijos universitetas 0.8
Visi žaidėjai į viršų

Išprovokuotos pražangos

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Ignas Juškevičius Tauragės „Tauragė“ 6.7
2. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 6.4
3. Kipras Urbanavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 5.8
4. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 5.4
5. Deividas Rinkūnas Vilkaviškio „Perlas“ 4.9
6. Darius Griškėnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 4.8
7. Nikola Pavic LCC tarptautinis universitetas 4.8
8. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 4.5
9. Vaidotas Jatulevičius Vilniaus „Rivile-Stekas“ 4.4
10. Tadas Klimavičius Kauno r. „Omega“ 4.2
Visi žaidėjai į viršų

Perimti kamuoliai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Robertas Žibikas Plungės „Olimpas“ 2.6
2. Linas Krivickas Tauragės „Tauragė“ 2.5
3. Kipras Urbanavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 2.4
4. Arturs Pelšs Vilkaviškio „Perlas“ 2.3
5. Žilvinas Kubilius Biržų „Biržai-KKSC“ 2.3
6. Nedas Švirikas Kelmės „Kelmė“ 2.2
7. Ernestas Ežerskis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.1
8. Ernestas Barkus Lietuvos sporto universitetas 2.1
9. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 2.1
10. Ernestas Jaškus LCC tarptautinis universitetas 1.9
Visi žaidėjai į viršų

Klaidos

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Evaldas Dainys Kauno r. „Omega“ 4.3
2. Linas Krivickas Tauragės „Tauragė“ 3.9
3. Ginas Mulevičius LCC tarptautinis universitetas 3.8
4. Kristupas Lukošius Kauno technologijos universitetas 3.6
5. Eimantas Maksvytis Lietuvos sporto universitetas 3.3
6. Kipras Urbanavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 3.2
7. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 3.1
8. Eividas Mološčiakas Kauno „Atletas-LSU“ 3.0
9. Paulius Leščinskas Kauno r. „Omega“ 3.0
10. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 2.9
Visi žaidėjai į viršų

Baudų pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Rokas Valiulis Vilkaviškio „Perlas“ 88.0
2. Julius Daugėla Kauno technologijos universitetas 87.3
3. Darius Gricius Raseinių „Raseiniai" 86.7
4. Paulius Naraškevičius Kauno r. „Omega“ 86.4
5. Osvaldas Braždžionis Tauragės „Tauragė“ 85.9
6. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 85.5
7. Aivaras Kvedaravičius Kelmės „Kelmė“ 84.8
8. Paulius Piktuižis LCC tarptautinis universitetas 83.9
9. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 83.1
10. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 82.1
Visi žaidėjai į viršų

Dvitaškių pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Arminas Beišys Raseinių „Raseiniai" 76.2
2. Laurynas Bimba Kauno technologijos universitetas 73.7
3. Antanas Bertašius Akmenės r. „Patriots-Cementas" 67.7
4. Wamulundi Simwinga LCC tarptautinis universitetas 66.9
5. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 66.8
6. Gvidas Galinauskas Kauno „Atletas-LSU“ 66.1
7. Domantas Senda Vilkaviškio „Perlas“ 64.9
8. Justinas Sakalauskas Ukmergės „Olimpas“ 63.2
9. Rolandas Alijevas Kauno „Atletas-LSU“ 62.3
10. Vaidotas Jatulevičius Vilniaus „Rivile-Stekas“ 62.1
Visi žaidėjai į viršų

Tritaškių pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Mantas Matevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 50.0
2. Edgaras Preibys Akmenės r. „Patriots-Cementas" 50.0
3. Eividas Mološčiakas Kauno „Atletas-LSU“ 44.4
4. Robert Subotkevič Kauno „Atletas-LSU“ 44.2
5. Ernestas Barkus Lietuvos sporto universitetas 43.8
6. Darius Gricius Raseinių „Raseiniai" 43.7
7. Robertas Balčius Lietuvos sporto universitetas 42.5
8. Rokas Nikitinas Kretingos „Kretinga“ 42.3
9. Rokas Milašiūnas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 40.3
10. Edvinas Lebeckas Tauragės „Tauragė“ 40.0
Visi žaidėjai į viršų

* statistika skaičiuojama tik tų žaidėjų, kurie metė daugiau negu 20 metimų