Birštono ir Radviliškio klubai žengė į B diviziono finalo ketvertą

Birštono „Milasta“ žengė į Nostra.lt-RKL B diviziono finalo ketvertą
Šarūnas Laukaitis nuotr.

Balandžio 11 dieną Nostra.lt-RKL čempionate paaiškėjo pirmosios ekipos žengusios į B diviziono finalo ketvertą

Tarp keturių stipriausių komandų atsidūrė reguliaraus sezono lyderiai Birštono „Milasta“, kuri išvykoje 81:61 (19:23, 27:19, 13:20, 7:15) pranoko Gargždų sporto centrą.

Seriją iki dviejų pergalių Birštono klubas laimėjo 2:0.

Lygos rekordininkai turėjo problemų pirmoje rungtynių pusėje, kuomet po pirmojo ketvirčio atsilikinėjo (19:23), o į pertrauką žengė turėdami kuklų 5 taškų pranašumą (46:41).

Trečiajame kėlinyje svečiai pradėjo įrodinėti savo persvarą ir įgijo dviženklį pranašumą (66:54), o lemiamame ketvirtyje praleidę vos 7 taškus (15:7) įtvirtino savo pergalę ir iškopė į kitą etapą.

Nugalėtojams Ovidijus Varanauskas pelnė 22 taškus, Ignas Bilinskas ir Osvaldas Braždžionis surinko po 13, Matas Zutkis pridėjo 12 taškų.

Gargždų komandai Arvydas Toliušis pelnė 24 taškus, Juozas Virkutis surinko 13, Tadas Augustauskas pridėjo 11 taškų.

Pusfinalyje „Milasta“ susitiks su Skuodo „Kuršastos“ ir „Trakai-MAGNUS“ poros nugalėtoju. Šiuo metu 1:0 serijoje pirmauja Skuodo ekipa.

2024-04-11
Arvydas Toliušis 24 Taškai 22 Ovidijus Varanauskas
Paulius Kulikauskas 11 Kamuoliai 13 Matas Zutkis
Paulius Šylius 2 Perdavimai 7 Eivydas Aleksa

Antruoju pusfinalio dalyviu tapo Radviliškio KK „Radviliškis-ŠSPC“ krepšininkai, kurie išvykoje 68:61 (20:15, 16:16, 16:16, 14:16) palaužė Jonavos sporto centrą.

Seriją iki dviejų pergalių Radviliškio klubas laimėjo 2:0.

Svečiai visų rungtynių metu išlaikė 5-9 taškų pranašumą ir jį nusinešė iki pat rungtynių pabaigos.

Likus žaisti 4 minutes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos jonaviečiai sušvelnino deficitą iki 5 taškų (57:62), bet dar labiau priartėti prie varžovų nebesugebėjo.

Nugalėtojams Robertas Balčius pelnė 22 taškus, Aivaras Kvederavičius surinko 17, Daivaras Pakarklis pridėjo 8 taškus.

Jonaviečiams Mantas Gezevičius pelnė 14 taškų, Vytautas Kružikas surinko 12, Nojus Pankratjevas pridėjo 11 taškų.

Radviliškio ekipos krepšininkai pusfinalyje susitiks su Utenos „Juventus-Užpalių“ ir „Druskininkų“ poros nugalėtojų. Šiuo metu serijoje rezultatas yra 1:1.

2024-04-11
Mantas Gezevičius 14 Taškai 22 Robertas Balčius
Mantas Gezevičius 13 Kamuoliai 10 Robertas Balčius
Nojus Pankratjevas 4 Perdavimai 3 Aivaras Kvedaravičius

Primename, jog Nostra.lt-RKL B diviziono finalo ketvertas balandžio 19-20 dienomis vyks Utenoje.

Jo metu susirinkusiųjų lauks ne tik intriguojančios akistatos dėl čempionų trofėjaus, bet taip pat ir įvairios pramogos bei koncertinė programa.