LCC krepšininkai trečiadienio vakarą sužaidė rungtynes varžydamiesi neįgaliųjų vežimėliuose

Nikolaj Mužickij

Trečiadienio (11 27) vakarą LCC „Moose“ krepšininkai susijungė su LCC „Story in My Eyes“ komanda ir pakvietė Vilniaus „Atrama“ komandos sportininkus, žaidžiančius neįgaliųjų vežimėliuose, kartu žaisti krepšinį vežimėliuose!

Šis renginys turėjo daug vertės ir reikšmės, nes LCC „Moose“ žaidėjai patyrė, ką reiškia žaisti tą žaidimą, tik visiškai kitu kampu! Mes dėkojame visiems prisidėjusiems prie šio renginio įgyvendinimo, o ypač komandai, kuri atkeliavo net iš Vilniaus, tam kad sužaistų šias rungtynes.

„Ši dvikova atvėrė akis tikrai daugybei studentų ir žmonių. Jie išvydo, kad jų gyvenimai vis dėlto yra labai panašūs. Krepšinis yra krepšinis, o sportas yra sportas, nesvarbu kiek ar su kuo jį žaidi! Jis paprasčiausiai suburia žmones kartu“ – po rungtynių teigė „Moose“ krepšinio vadybininkė Lėja Jakštaitė.

Pasibaigus sportinei daliai tiek LCC studentai, tiek abi renginyje dalyvavusios komandos mėgavosi vakariene ir dalyvavo diskusijoje apie paralimpinės atletikos pasaulį.

„Aš, kaip treneris, labai džiaugiuosi tokiu renginuku ir galimybe jauniems studentams pamatyti pasaulį kito žmogaus akimis“, - teigė LCC „Moose“ komandos treneris Marius Tamolis.