Panevėžio miesto gimtadienio šventėje – 3×3 krepšinio turnyras

Rugsėjo 10 dieną Panevėžyje vyks krepšinio klubo „7bet-Lietkabelis” ir Sporto ir išsilavinimo akademijos 3×3 krepšinio turnyras. Panevėžio miesto gimtadienio šventės tradicija tapęs renginys šiemet dalyvius ir žiūrovus pasitiks išskirtinėje vietoje.

Turnyras – dovana miesto žmonėms

Kasmetinis krepšinio klubo „7bet-Lietkabelis“ ir Sporto ir išsilavinimo akademijos 3×3 krepšinio turnyras jau seniai tapo miestiečių mėgstama tradicija. Vienas iš renginio organizatorių Remigijus Kuodis teigia, kad krepšinio turnyro idėja kilo iš noro gimtadienio proga padovanoti miestui pramogą.

„Pagrindinė mintis buvo dovana miestui, prisidėjimas prie gimtojo miesto gimtadienio šventės taip suteikiant galimybę aktyviems žmonėms sportuoti, o norintiems save išmėginti aikštelėje – tą ir padaryti“, – pasakoja renginio organizatorius.

Pirmąjį Panevėžio miesto gimtadienio krepšinio turnyrą R. Kuodis suorganizavo prieš aštuonerius metus. Po kurio laiko renginys patraukė Panevėžio krepšinio klubo „7bet-Lietkabelis“ dėmesį.

„Su krepšinio klubu „7bet-Lietkabelis“ pradėjome bendradarbiauti prieš keletą metų ir kartu siekiame populiarinti krepšinį“, – tikina R. Kuodis.

R. KuodisR. Kuodis

Turnyras keliasi į išskirtinę vietą

Šiais metais 3×3 krepšinio turnyras įvyks neįprastoje vietoje – prekybos ir pramogų centro „Babilonas“ automobilių stovėjimo aikštelėje, šalia pagrindinio įėjimo. Pasak R. Kuodžio, toks sprendimas priimtas siekiant pabrėžti 3×3 krepšinio kilmę.

„3×3 krepšinis gimė didmiesčių gatvėse ir yra vadinamas gatvės krepšiniu. Šiemet jau bandėme grąžinti turnyrą į gatvės stilistiką ir tai pasiteisino. Dėkojame turnyro partneriui prekybos ir pramogų centrui „Babilonas“, kuris suteiks autentišką krepšinio turnyro vietą – automobilių stovėjimo aikštelę. Tai leis kurti gatvės kultūros įvaizdį“, – džiaugiasi renginio organizatorius.

Renginio akimirkaRenginio akimirka

Pramoga ir žaidėjams, ir žiūrovams

3×3 krepšinio turnyre pramogų netrūks visiems atvykusiems. Renginio partneris krepšinio klubas „7bet-Lietkabelis“ pristatys naują komandos sudėtį ir suteiks progą susipažinti su klubui atstovaujančiais krepšininkais. Visi atvykę galės pasigrožėti išskirtinėmis kovomis aikštelėse bei dalyvauti papildomose rungtyse.

„Daliai 3×3 krepšinio klubų tai bus sezoną uždarantis turnyras. Jau dabar RKL OPEN grupėje turime puikiai pasirodžiusią komandą „Jūsų Panevėžys“. Tai bus aukšto profesionalumo lygio turnyras, sukursiantis žiūrovams įspūdingą reginį“, – pasakoja R. Kuodis.

Turnyro prizus įsteigė Sporto ir išsilavinimo akademija, krepšinio klubas „7bet-Lietkabelis“, prekybos ir pramogų centras „Babilonas“, „Dobele“, „Proflame“ ir „Megamas“. Prie renginio organizavimo taip pat prisideda Panevėžio miesto savivaldybė, Panevėžio miesto bendruomenių rūmai bei „Maistas Sportui“.

Informacija dalyviams

Registracija į turnyrą vyksta iki rugsėjo 5 dienos. Vietų skaičius ribotas. Komandos skirstomos į 3 amžiaus grupes: U13 (13 m. ir jaunesni žaidėjai), U17 (14-17 m. žaidėjai) ir RKL OPEN (18 m. ir vyresni žaidėjai).

Visi vienos komandos nariai turi priklausyti tai pačiai amžiaus grupei.

Registruotis galima čia.