Po pertraukos iniciatyvą perėmę „Biržai“ iškovojo bronzos medalius

Bronzos apdovanojimus iškovojo „Biržų“ krepšininkai
Nostra.lt-RKL nuotr.

Po skaudžios nesėkmės Nostra-RKL A diviziono finalo ketverto pusfinalyje atsitiesę „Biržai“ pasidabins bronzinius medalius.

Žydrūno Kačinsko auklėtiniai rungtynėse dėl 3 vietos 84:69 (20:19, 17:13, 29:17, 22:16) pranoko „Tauragę“.

Pirmoji rungtynių pusė klostėsi atkakliai, bet sėkmingos Ervino Černiaus atkarpos inspiruoti tauragiškiai išėjo į pertrauką turėdami 3 taškų pranašumą (36:33).

Trečiajame kėlinyje vaizdas kardinaliai pasikeitė ir „Biržai“ vedami Dovydo Rimkaus pradėjo diktuoti savo sąlygas. Dviženkliu taškų skirtumu laimėtas ketvirtis (29:17) leido biržiečiams įgyti 9 taškų pranašumą (62:53).

Įpusėjus lemiamam ketvirčiui D. Rimkus pataikė trečiąjį savo tolimą metimą ir sukrovė Aukštaitijos klubui 15 taškų persvarą (74:59)

„Tauragės“ krepšininkams nepavyko atsitiesti po varžovų spurto, o „Biržai“ džiaugėsi po ilgos pertraukos iškovotais medaliais.

Pastarąjį sykį biržiečiai medalius iškovojo 2013-2014 metų sezone, kuomet triumfavo B diviziono batalijose.

Nugalėtojams Dovydas Rimkus pelnė 26 taškus, Kipras Urbanavičius surinko 19, Simonas Kriaučiūnas pridėjo 10 taškų.

Tauragiškiams ekipos kapitonas Gvidas Galinauskas pelnė 16 taškų, Justas Vazalis surinko 13, Augustinas Krūminis ir Ervinas Černis pridėjo po 10 taškų.

2024-05-04
Gvidas Galinauskas 16 Taškai 26 Dovydas Rimkus
Martynas Linkevičius 7 Kamuoliai 7 Kristupas Kenešis
Martynas Linkevičius 6 Perdavimai 6 Kipras Urbanavičius

Finale susitiks Kėdainių sporto centro ir Plungės „Olimpo“ krepšininkai. Lemiamos akistatos pradžia – 18 val.