Praėjusio sezono B diviziono proveržis – Ignalinos „Vilkakalnis-Losrita“ – neketina stabdyti

Nostra.lt-RKL B div.: „Vilkakalnis-Losrita“ - „Ukmergės SC“
Nostra.lt-RKL B div.: „Vilkakalnis-Losrita“ - „Ukmergės SC“
Saulius Čirba

Turbūt didžiausias praėjusio Nostra.lt-RKL sezono B diviziono netikėtumas – puikus Ignalinos „Vilkakalnis-Losrita“ klubo pasirodymas. Kukli komanda iš Rytų Lietuvos įspūdingu žaidimu nustebino pati save. Šiemet ignaliniškiai nesiruošia mažinti tempo. Kviečiame iš arčiau pažvelgti į šią komandą ir jos gyvenimą.

Netikėta sėkmė

Ignalinos „Vilkakalnis-Losrita“ klubą 2021-2022 m. sezone aplankė Fortūna – komanda pati negalėjo patikėti savo sėkme. Praėjusio Nostra.lt-RKL sezono B divizione ji užėmė netikėtai aukštą 3 vietą.

„Vilkakalnis-Losrita“ trenerio asistentas Domantas Pupinis tikina, kad apie tokį gerą rezultatą komanda net nesapnavo.

„Sezonas buvo nuostabus, apie patekimą į stipriausiųjų ketvertuką net nesvajojome. Bet kai įsivažiavome ir pajautėme ritmą, pagalvojome – kodėl gi ne?“ – atvirauja D. Pupinis.

Ne itin dideli lūkesčiai leido ignaliniškiams atsipalaiduoti aikštelėje ir mėgautis žaidimu. Ši rami ir pozityvi nuotaika nuvedė juos iki mažojo finalo, kur „Vilkakalnis-Losrita“ sutriuškino Anykščių „KKSC-Elmis“ komandą ir iškovojo B diviziono bronzą.

Nostra.lt-RKL B div.: „Vilkakalnis-Losrita“ - „Ukmergės SC“Nostra.lt-RKL B div.: „Vilkakalnis-Losrita“ - „Ukmergės SC“

Šiemet tikimasi daug

Po įspūdingo praėjusio sezono Ignalinos „Vilkakalnis-Losrita“ neketina stabdyti. Savimi pasitikinti ir motyvuota komanda išalkusi pergalių. D. Pupinio teigimu, artėjančiame sezone ignaliniškiai vėl sieks vietos stipriausiųjų ketvertuke.

„Žinoma, negalime nuspėti, kaip atrodysime šiemet, bet tikslą šiam sezonui keliame aukštą – patekti į Top-4“, – sako komandos trenerio asistentas.

Vasaros pertraukos metu visi Ignalinos „Vilkakalnis-Losrita“ klubo nariai aktyviai ruošėsi artėjančiam sezonui ir jo iššūkiams. Nesnaudė ne tik žaidėjai bei treneriai, bet ir komandos administracija.

„Vadovai ir treneriai lieka su komanda. Žaidėjų branduolį išlaikėme, bet naujų veidų neabejotinai bus. Intensyviai dirbame su rėmėjais, rezultatai maloniai stebina – partneriai mielai nori prisidėti prie komandos pergalių“, – džiaugiasi D. Pupinis.

Visų komandos narių tikslas – sudaryti kuo geresnes sąlygas treneriams ir žaidėjams, o žaidėjų užduotis – išlaikyti šaltą protą ir nepamesti galvos.

„Komandoje žaidžia vyrai, kurie žino, ko nori, žino, ką gali, turi protingas galvas ir stiprų charakterį, – pasakoja D. Pupinis. – Linkiu, kad visą sezoną apsieitų be traumų, atsipalaiduotų aikštelėje ir mėgautųsi krepšiniu.“

Nostra.lt-RKL B div.: „Vilkakalnis-Losrita“ - „Ukmergės SC“Nostra.lt-RKL B div.: „Vilkakalnis-Losrita“ - „Ukmergės SC“

Įkvėpimas jauniausiesiems

Profesionaliais sportininkais visada kas nors žavisi. Ignalinos „Vilkakalnis-Losrita“ krepšininkai – ne išimtis. Pasak D. Pupinio, komanda puikiai žino savo įtaką jaunuoliams ir stengiasi juos įkvėpti.

„Klubo tikslai – garsinti miesto vardą, rodyti pavyzdį jauniems krepšininkams, kurie auga Ignalinoje ir žaidžia krepšinį“, – pasakoja trenerio asistentas.

Tačiau krepšininko kelias prasideda daug anksčiau. „Vilkakalnis-Losrita“ tikisi, kad komandos sėkmė ne tik skatins jaunus žaidėjus, bet ir įtrauks jauniausiąją kartą į krepšinio pasaulį.

„Kai gimtasis miestas turi krepšinio komandą, vaikams atsiranda motyvacija ir dar didesnis noras užaugus būti krepšininkais“, – įsitikinęs D. Pupinis.

Nostra.lt-RKL B div.: „Vilkakalnis-Losrita“ - „Ukmergės SC“Nostra.lt-RKL B div.: „Vilkakalnis-Losrita“ - „Ukmergės SC“