„Vilkakalnio“ triumfas namuose ir į pergalių kelią grįžęs „Kupiškis“ - B diviziono apžvalga

Nostra.lt-RKL B div. dvikova: SRC-„Dzūkija“ - „Vilkakalnis“

Vasario 18 dieną Nostra.lt-RKL B divizione surengtos penkerios varžybos. Kupiškis namuose iškovojo antrą pergalę paeiliui, o „Vilkakalnis“ namuose atlaikė „Ryto-MRU“ šturmą.

„Kupiškis“ grįžo į pergalių kelią – laimėjo antrąkart iš eilės

Kupiškio KK „Kupiškis“ (14-5) namuose rezultatu 84:79 (16:22, 17:17, 20:21, 31:19) įveikė Ukmergės sporto centro komandą (6-14). Kupiškio miesto komanda vis dar „įsikabinusi“ „Vilkakalniui“ į nugarą: komandos B grupės turnyrinėje lentelėje dalinasi 2-3 vietas.

Pirmojoje rungtynių pusėje daugiau laiko pirmavo Ukmergės SC krepšininkai, tačiau kupiškėnai jiems neleido toli atitrūkti, o antrojo kėlinio viduryje rezultatą persvėrė (29:28). Antrojo ir trečiojo ketvirčių sandūroje ukmergiškiai spurtavo 0:13 ir išsiveržė į priekį gana solidžiu skirtumu (33:45).

Paskutiniajame kėlinyje „Kupiškis“ žaidė čempioniškai ir vos per 5 minutes ne tik panaikino 10 taškų deficitą (50:60), bet ir susikrovė 9 taškų persvarą (78:69). Toks įspūdingas epizodas užtikrino šeimininkų pergalę – po jo ukmergiškiai neatsitiesė.

„Kupiškio“ komandoje geriausiai pasirodė Evaldas Rastenis, per visas 40 minučių pelnęs 23 taškus (1/6 dvit., 6/10 trit., 3/4 baud.), atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus bei užsidirbęs 28 naudingumo balus.

Ukmergės sporto centro ekipoje rezultatyviausias buvo Nojus Verbickas, kuris per 36 minutes pelnė 26 taškus (6/9 dvit., 3/9 trit., 5/9 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 26 naudingumo balus.

2023-02-18
Evaldas Rastenis 23 Taškai 26 Nojus Verbickas
Paulius Blieka 12 Kamuoliai 9 Tomas Petronis
Evaldas Rastenis 8 Perdavimai 3 Justinas Sakalauskas

„Vilkakalnis“ įveikė gerą atkarpą sužaidusius vilniečius

Ignalinos „Vilkakalnis“ (14-5) namuose 85:73 (26:18, 19:22, 22:17, 18:19) palaužė Vilniaus „Rytą-MRU“ (12-7). Ignaliniškiai iškovojo trečią pergalę iš eilės: įveikė „Ridos“, Ukmergės SC ir „Rytas-MRU“ krepšininkus.

Vilkakalnio pranašumas matėsi jau pirmajame kėlinyje (18:6), bet vilniečiai per 10 minučių sugebėjo grįžti į kovą (39:35). Po ilgosios pertraukos ignaliniškiai vėl spurtavo ir išsiveržė į priekį per daugiau nei 20 taškų (63:42). Po šio epizodo „Rytas-MRU“ nebeatsitiesė: skirtumą sumažino, tačiau pilnai pavyti varžovų jiems nepavyko.

Ignalinos „Vilkakalnio“ krepšininkų gretose geriausiai pasirodė Gytis Sutkus. Gytis per 29 minutes pelnė 20 taškų (7/8 dvit., 6/10 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 29 naudingumo balus.

Mykolas Mačiulis rezultatyviausias buvo „Rytas-MRU“ ekipoje. Žaidėjas per 23 minutes pelnė 13 taškų (2/4 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo vieną varžovo pražangą bei užsidirbo 12 naudingumo balų.

2023-02-18
Gytis Sutkus 20 Taškai 13 Mykolas Mačiulis
Ernestas Leipus 10 Kamuoliai 9 Paulius Rapolis
Titas Didžgalvis 6 Perdavimai 2 Ignas Urbonas

Skuodo KKSC-„Kuršasta“ (14-5) – Panevėžio „Panevėžys“ (10-10) 92:55 (27:15, 19:13, 24:12, 22:15);

Kaišiadorių „Savingė“ (9-10) – LKSK (0-19) 98:74 (30:9, 18:24, 26:20, 24:21);

Šiaulių KA „Saulė-ŠSG“ (16-4) – Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ (11-7) 110:85 (34:16, 23:20, 20:26, 33:23).