Savaitės rungtynės Prienuose, vienvaldžiais lyderiais tapę „Omega-Tauras“ ir nesustabdomai rungtyniaujantis Radviliškio klubas

Rungtynių tarp „Biržų“ ir VDU komandų akimirka
Eivydas Šarkūnas nuotr.

Lapkričio 18-ąją Nostra.lt-RKL buvo sužaista dar 11 rungtynių.

A divizionas

Savaitės rungtynėse Prienuose – svečių iš Kėdainių pergalė

Šį savaitgalį savaitės rungtynės vyko Prienuose, kur susitiko šeimininkai „Mačiūnai-KKSC“ (4-4) ir Kėdainių sporto centras (5-3).

Rungtynes po atkaklios kovos 90:83 (21:25, 19:22, 23:19, 27:17) laimėjo kėdainiečiai.

Pirmoji rungtynių pusė sėkmingesnė buvo Prienų komandai, kuri susikrovė 7 taškų pranašumą (47:40).

Trečiajame kėlinyje svečiai iš Kėdainių sumažino deficitą, bet priekyje išliko „Mačiūnai-KKSC“. Visgi, Armino Kelmelio ir Roko Ūzo vedamas Kėdainių sporto centras išsiveržė į priekį. Galingai rungtyniavę svečiai rungtynių pabaigoje buvo įgiję dviženklį pranašumą (88:76).

Penktąją pergalę pasiekę kėdainiečiai šiuo metu dalijasi 4-5 pozicijas A divizione. Tuo tarpu „Mačiūnai-KKSC“ pralaimėjo ketvirtą kartą šį sezoną.

Nugalėtojams Arminas Kelmelis pelnė 27 taškus, Rokas Ūzas surinko 20, Nojus Bukauskas pridėjo 16 taškų.

Prienų ekipos gretose 21 tašką pelnė Arnas Tilindė, po 18 taškų surinko Domantas Šeškus ir Paulius Steikūnas.

2023-11-18
Arnas Tilindė 21 Taškai 27 Arminas Kelmelis
Paulius Steikūnas 12 Kamuoliai 13 Rokas Ūzas
Domantas Šeškus 9 Perdavimai 5 Rokas Ūzas

Įspūdingą ketvirtąjį kėlinį sužaidęs „Omega-Tauras“ tapo A diviziono lyderiais

Septintąją pergalę Nostra.lt-RKL pirmenybėse pasiekę Kauno raj. „Omega-Tauras“ krepšininkai (7-1) tapo A diviziono lyderiais.

Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai namuose 84:75 (20:27, 19:20, 15:21, 30:7) nugalėjo „Raseinius“ (4-5).

Rungtynės sėkmingiau prasidėjo svečiams iš Raseinių. Karolio Lendzevičiaus treniruojama komanda po dviejų kėlinių pirmavo 8 taškais (47:39).

Po pertraukos svečiai toliau sėkmingai didino savo pranašumą ir prieš lemiamas dešimt žaidimo minučių turėjo įtikinamą 14 taškų pranašumą (68:54).

Vis dėl to, ketvirtajame kėlinyje savo žodį tarė šeimininkai. „Omega-Tauras“ krepšininkai atliko įspūdingą spurtą bei laimėjo lemiamą ketvirtį 23 taškų skirtumu (30:7). Toks šeimininkų rungtynių finišas leido komandai pasiekti jau septintąją pergalę per aštuonerias rungtynes.

Pergalę iškovoję bei jaunųjų žalgiriečių nesėkmės sulaukęs „Omega-Tauras“ užima pirmąją vietą A divizione.

Nugalėtojams Šarūnas Vasiliauskas pelnė 25 taškus, Justinas Leganovič surinko 18, Gytis Brazauskas pridėjo 12 taškų.

„Raseinių“ gretose išsiskyrė Mantas Košelis ir Matas Masiliūnas, kurie pelnė po 14 taškų.

2023-11-18
Šarūnas Vasiliauskas 25 Taškai 14 Matas Masiliūnas
Steponas Markus 7 Kamuoliai 8 Antanas Montrimavičius
Justinas Leganovič 8 Perdavimai 3 Matas Masiliūnas

Pergalingas Plungės „Olimpo“ savaitgalis

Pergalingomis nuotaikomis savaitgalio kovas užbaigė Plungės „Olimpo“ ekipa (4-5). Penktadienį Mindaugo Tamušausko auklėtiniai nugalėjo „Tauragės“ krepšininkus, o šeštadienį pasiekė pergalę prieš Kazlų Rūdos „Ataka“ –  Kauno Kolegija (3-4).

Plungės „Olimpas“ varžovus įveikė po atkaklios kovos rezultatu 80:78 (25:19, 14:18, 15:22, 26:19).

Pirmoji rungtynių pusė vyko taškas į tašką, po kurios Plungės ekipa įgijo trapų 2 taškų pranašumą (39:37).

Trečiasis kėlinys sėkmingesnis buvo svečiams. „Ataka“-Kauno Kolegija sužaidę sėkmingesnę atkarpą išsiveržė į priekį (59:54). Vis dėl to, lemiamas ketvirtis sėkmingesnis buvo šeimininkams.

Likus minutei iki rungtynių pabaigos, Justas Grikštas tritaškiu persvėrė rezultatą „Olimpo“ naudai (76:75).  Kitoje aikštės pusėje Karolis Šarukas nepataikė tritaškio, o plungiškių pranašumą padidino Nojus Radžius (78:75).

Svečiai turėjo paskutinę galimybė išlyginti rungtynių rezultatą, bet dar vienas Karolio Šaruko mestas tritaškis skriejo pro šalį. Baudos metimus realizavęs „Olimpas“ įtvirtino savo pergalę.

„Olimpui“ 23 taškus pelnė Nojus Radžius, Tadas Kymantas surinko 15, Rokas Kreišmontas pridėjo 13 taškų.

„Ataka“-Kauno Kolegija komandai Matas Makauskas surinko 33 taškus (6/12 trit.), Jaunius Davniukas pridėjo 21.

2023-11-18
Nojus Radžius 23 Taškai 33 Matas Makauskas
Rokas Kreišmontas 6 Kamuoliai 6 Dominykas Ramonas
Nojus Radžius 2 Perdavimai 4 Dominykas Ramonas

B divizionas

Toliau neklumpantis Radviliškio klubas

Dar vieną pergalę Nostra.lt-RKL B divizione iškovojo Radviliškio KK „Radviliškis-ŠSPC“ ekipa (8-0). Šį kartą Algio Pipiro auklėtiniai išvykoje 76:70 (21:18, 17:13, 13:17, 25:22) palaužė „Gargždų SC“ (5-3).

Pirmoji rungtynių pusė sėkmingai klostėsi svečiams iš Radviliškio, kurie susikrovė 7 taškų persvarą (38:31).

Trečiajame kėlinyje gargždiškiams pavyko prisivyti varžovus ir sušvelnino deficitą iki 3 taškų (48:51).

Vis dėl to, ketvirtajame kėlinyje B diviziono lyderiai sugebėjo išsilaikyti pirmaujančiųjų vaidmenyje ir pasiekė nelengvą pergalę Gargžduose.

Radviliškio klubui 16 taškų pelnė Daivaras Pakarklis, 15 surinko Liudas Radavičius, Robertas Balčius pridėjo 13 taškų.

„Gargždų SC“ gretose 26 taškus pelnė Tadas Augustauskas, po 10 surinko Paulius Kulikauskas ir Matas Liotisas.

2023-11-18
Tadas Augustauskas 26 Taškai 16 Daivaras Pakarklis
Paulius Kulikauskas 14 Kamuoliai 7 Aivaras Kvedaravičius
Juozas Virkutis 2 Perdavimai 4 Aivaras Kvedaravičius

Kiti lapkričio 18-osios Nostra.lt-RKL rezultatai:

„Biržai“ 100:79 (25:16, 29:20, 21:17, 25:26) VDU;

Šiaulių raj. Kuršėnų SM-„Grafų baldai“ 89:97 (29:19, 19:21, 18:23, 23:34) „Tauragė“;

Akmenės r. SC-„Akmenės kraštas" 84:71 (26:23, 17:19, 21:10, 20:19) Kauno „Žalgiris-3“;

Šilalės „Lūšis“ 71:78 (12:28, 17:15, 24:17, 18:18) Vilniaus „Rytas-MRU“.

Raseinių „Brosta-KKSC“ 73:78 (8:25, 18:23, 29:13, 18:17) Šiaulių KA „Saulė-ŠSG“;

Švenčionėlių „Rida“ 70:106 (22:24, 18:28, 15:28, 15:26) Jonavos SC;

„Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“ 74:58 (18:14, 26:11, 11:19, 19:14) LSU.