Šeštadienio rungtynės: B diziviono galiūnų susirėmimai ir pratęsimas Tauragėje

Rungtynių tarp „Akmenės krašto“ ir LCC universiteto pradžios akimirka

A DIVIZIONO APŽVALGA

Kovo 9 dieną Nostra.lt-RKL A divizione surengtos trejos rungtynės. Vienerios iš jų – dvikova tarp Kazlų Rūdos ir Tauragės krepšininkų – baigėsi pratęsimu.

Lentelės kaimynų akistatoje prireikė pratęsimo

Kazlų Rūdos „Ataka“-Kauno kolegija (14-14) išvykoje rezultatu 64:60 (12:9, 7:16, 12:12, 22:16, 11:7) pratęsime įveikė Tauragės „Tauragę“ (14-14).

Po ne itin rezultatyvaus pirmojo kėlinio „Ataka“-Kauno kolegija įgijo 7 taškų pranašumą (16:9). Netrukus tauragiškiai sužaidė epizodą 0:14 ir 7 taškų deficitą pavertė 7 taškų persvara. Ją po ilgosios pertraukos kazlų rūdiečiai sumažino iki minimalios (26:27), bet ji greit pasiekė naujas aukštumas (26:35).

Ketvirtajame kėlinyje „Tauragė“ toliau laikėsi priekyje, bet ketvirčiui artėjant prie pabaigos pasitempusi Kazlų Rūdos ekipa ėmė artėti. „Atakos“ paskutinė ataka buvo sėkminga – Manto Gelčiaus pelnytas dvitaškis išplėšė pratęsimą. Jame svečiai apsukų nemažino ir dvitaškiais užmėtė tauragiškius.

Iš kazlų rūdiečių geriausią statistiką fiksavo Gytis Asačiovas – 12 taškų (3/5 dvit., 1/5 trit., 3/5 baud.), 4 rezultatyvūs perdavimai, 6 atkovoti kamuoliai ir 15 naudingumo balų.

„Tauragės“ rezultatyviausias ir naudingiausias žaidėjas buvo Lukas Grabauskas, per 35 minutes pelnęs 11 taškų (3/3 dvit., 0/4 trit., 5/7 baud.), atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs 5 kamuolius ir surinkęs 14 naudingumo balų.

B DIVIZIONO APŽVALGA

Kovo 9 dieną Nostra.lt-RKL B divizione sužaistos 8-erios rungtynės. Aršios kovos vyko ne tik dėl vietų atkrintamosiose, bet ir abiejų grupių lentelių viršuje.

„Milasta“ apgynė namų areną nuo „Trakai-Magnus“ krepšininkų

Birštono „Milasta“ (20-1) namų aikštelėje 90:80 (28:19, 17:23, 17:22, 28:16) iškovojo pergalę prieš BC „Trakai-Magnus“ ekipą (16-4).

Trakų krepšininkai į ritmą įsivažiavo neiškart, todėl „Milasta“ atidarė rungtynes galingu spurtu 16:2. Besibaigiant pirmajam kėliniui „Trakai-Magnus“ jau pajėgė priešintis ir sužaidė epizodą 0:9 (26:19). Antrojo ketvirčio viduryje svečių deficitas jau nebebuvo dviženklis.

Birštoniečiai su nedidele, bet stabilia persvara laikėsi priekyje iki trečiojo kėlinio galo (62:62). Penkias žaidimo minutes komandos pasigalynėjo dėl lyderių pozicijos, o tada „Milasta“ epizodu 12:0 galutinai palaužė priešininkus.

Birštono ekipai net 30 taškų pelnė ir tiek pat naudingumo balų surinko Ovidijus Varanauskas. Įžaidėjas per 33 minutes pataikė 7 iš 9 dvitaškių, 5 iš 14 tritaškių bei vieną mestą baudos metimą, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 5 kamuolius.

„Trakai-Magnus“ komandos gretose po 26 naudingumo balus pelnė Vincentas Adomaitis ir Rokas Jukonis. Vincentas per 33 minutes įmetė 23 taškus, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir atkovojo net 11 kamuolių, o Rokas per 39 minutes pelnė 21 tašką, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 8 kamuolius.

2024-03-09
Ovidijus Varanauskas 30 Taškai 23 Vincentas Adomaitis
Ignas Bilinskas 10 Kamuoliai 11 Vincentas Adomaitis
Ovidijus Varanauskas 8 Perdavimai 5 Julius Ščipokas

Ilgai pirmavęs „Ežerūnas“ pritrūko jėgų pabaigoje

Vilniaus krepšinio mokykla-NAPC (10-11) išvykoje 88:80 (13:20, 22:22, 29:18, 24:20) nurungė Molėtų „Ežerūną“ (11-12).

Trimis iš eilės taikliais metimais rungtynes pradėję vilniečiai džiaugėsi lyderių pozicija pusę pirmojo kėlinio. Vėliau įsivažiavęs „Ežerūnas“ išsikapstė iš 7 taškų deficito ir ketvirtį užbaigė pirmaudami 7 taškais (13:20).

Kitus du kėlinius VKM-NAPC ekipa praleido vydamasi priešininkus. Rezultatą svečiai persvėrė tik trečiojo ketvirčio gale, kai sužaidė seriją 14:2 (62:58). Perėmę rungtynių kontrolę, Vilniaus krepšininkai pradėjo tolti nuo molėtiškių ir pabaigoje netgi buvo įgiję dviženklį pranašumą (88:75).

Nugalėtojų ekipai po 26 taškus pelnė Grantas Strelčiūnas (32 min, 3 rezultatyvūs perdavimai, 9 atkovoti kamuoliai, 26 naudingumo balai) ir Mantas Liutkevičius (34 min, 11 rezultatyvių perdavimų, 3 atkovoti kamuoliai, 33 naudingumo balai).

„Ežerūną“ į priekį vedė Gytis Sutkus, per 32 minutes įmetęs 24 taškus, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs 9 kamuolius ir surinkęs 31 naudingumo balą.

2024-03-09
Gytis Sutkus 24 Taškai 26 Grantas Strelčiūnas
Einaras Beržonskis 11 Kamuoliai 9 Grantas Strelčiūnas
Almantas Liepuonis 5 Perdavimai 11 Mantas Liutkevičius

KTU ekipą ant menčių patiesė svečiai iš Radviliškio

Radviliškio KK „Radviliškis-ŠSPC“ (20-2) išvykoje rezultatu 89:69 (33:21, 18:15, 19:15, 19:18) nesunkiai įveikė Kauno technologijos universiteto ekipą (15-7).

Pirmojo ketvirčio gale pirmavusius radviliškiečius nuo varžovų skyrė net 15 taškų (33:18). KTU jaunuoliai antrajame kėlinyje skirtumą smarkiai sumažino (37:31), bet svečiai spurtu 14:0 išlaikė tvirtą pranašumą ir jo nepaleido iki rungtynių galo.

Prie „Radviliškio-ŠSPC“ pergalės svariausiai prisidėjo Robertas Balčius – 29 minutės, 24 taškai (6/9 dvit., 3/6 trit., 3/4 baud.), 2 rezultatyvūs perdavimai, 5 atkovoti kamuoliai ir 25 naudingumo balai.

KTU komandoje geriausiai žaidė Elvinas Antanaitis, per 24 minutes pelnęs 12 taškų (6/9 dvit., 0/3 trit.), atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs 7 kamuolius ir surinkęs 19 naudingumo balų.