Atsitiesęs „Omega-Tauras“ ir prie finalo ketverto priartėjusios komandos

„Omega-Tauras“ iškovojo pirmąją pergalę ketvirtfinalio serijoje
Slava San nuotr.

Balandžio 20 dieną įvyko trys Nostra.lt-RKL A diviziono ketvirtfinalio susitikimai.

Ties prarajos riba atsidūręs „Omega-Tauras“ sutriuškino „Tauragę“

Sezoną savo žiūrovų akivaizdoje pratęsė reguliaraus sezono nugalėtojas Kauno r. „Omega-Tauras“, kuris 88:59 (25:11, 27:18, 12:11, 24:19) sutriuškino „Tauragės“ krepšininkus.

Serijoje iki trijų pergalių 2:1 pirmauja tauragiškiai.

Šeimininkai diktavo sąlygas nuo pirmų susitikimo minučių. Pirmajame ketvirtyje „Omega-Tauras“ sužaidė atkarpą 21:0 ir įgijo užtikrintą pranašumą (23:8).

Po šio spurto šie tik didino savo persvarą, o rungtynių pabaigoje komandos leido pasireikšti mažiau rungtyniaujantiems krepšininkams.

Nugalėtojams Edvinas Jezukevičius pelnė 16 taškų, Šarūnas Vasiliauskas surinko 15, Simas Šliogeris pridėjo 12 taškų.

Tauragiškiams Augustinas Krūminis ir Lukas Grabauskas pelnė po 16 taškų, Gvidas Galinauskas surinko 8.

Ketvirtosios serijos rungtynės balandžio 24 dieną vyks Tauragėje.

2024-04-20
Edvinas Jezukevičius 16 Taškai 16 Augustinas Krūminis
Edvinas Jezukevičius 7 Kamuoliai 7 Martynas Linkevičius
Šarūnas Vasiliauskas 7 Perdavimai 3 Augustinas Krūminis

Šios poros nugalėtojas pusfinalyje susitiks su Kėdainių sporto centro ir Kauno „Žalgirio-3“ poros nugalėtoju.

Šioje serijoje svarbią pergalę pasiekė kėdainiečiai, kurie išvykoje 96:91 (26:22, 29:19, 18:26, 23:24) pranoko kauniečius.

Serijoje iki trijų pergalių rezultatas tapo 2:0.

Svečiai iš Kėdainių pirmoje rungtynių pusėje demonstravo įspūdingą puolimą ir jo dėka susikrovė 14 taškų pranašumą (55:41).

Visgi po pertraukos jaunieji žalgiriečiai atsitiesė ir likus žaisti keturias minutes iki rungtynių pabaigos net persvėrė rezultatą savo naudai (87:86).

Kėdainiečiai nepalūžo ir šaltakraujiškiau sužaidę rungtynių pabaigą išsivežė pergalę iš Kauno. Lemiamu dūriu į žalgiriečių krepšį tapo Armino Kelmelio tritaškis prasidėjus paskutinei mačo minutei (95:89).

Nugalėtojams Rokas Ūzas pelnė 29 taškus, Laurynas Bimba surinko 17, Laurynas Danielius pridėjo 11 taškų.

Tarp žalgiriečių išsiskyrė Mantas Juzėnas, Ernas Pakamanis ir Mantas Kočanas pelnę po 14 taškų, Kristupas Kepežinskas surinko 13.

Trečiosios serijos rungtynės balandžio 24 dieną vyks Kėdainiuose.

2024-04-20
Mantas Juzėnas 14 Taškai 29 Rokas Ūzas
Nedas Raupelis 9 Kamuoliai 8 Rokas Ūzas
Mantas Juzėnas 8 Perdavimai 9 Vainius Steponavičius

Biržuose dominavę šeimininkai priartėjo prie finalo ketverto

Antrąją pergalę ketvirtfinalio serijoje iškovojo „Biržų“ klubas, kuris namuose 107:82 (30:14, 39:23, 23:23, 15:23) sutriuškino „Raseinius“.

Serijoje iki trijų pergalių „Biržai“ pirmauja 2:1.

Šeimininkai pirmoje rungtynių pusėje pademonstravo įspūdingą puolimą. Antrajame ketvirtyje Žydrūno Kačinsko auklėtiniai pelnė 39 taškus, o per pirmąją rungtynių dalį net 69 ir įgijo daugiau nei užtikrintą persvarą (69:37).

Po pertraukos raseiniškiams minimaliai pavyko sušvelninti skirtumą, bet „Biržų“ pranašumas šiose rungtynėse niekam nekėlė jokių klausimų ir šie atsidūrė per vieną pergalę nuo pusfinalio etapo.

Jame šios poros nugalėtojo lauks Plungės „Olimpo“ ir Prienų „Mačiūnų-KKSC“ poros nugalėtojas. Šiose serijoje 2:1 pirmauja plungiškiai.

Nugalėtojams Vytautas Saulis, Kristupas Kenešis, Tomas Butrimas ir Darius Griškėnas pelnė po 16 taškų.

Raseiniškiams Antanas Montrimavičius pelnė 20 taškų, Augustas Žilinskas surinko 13, Nojus Vaivada ir Arijus Adomauskas pridėjo po 9 taškus.

Ketvirtosios serijos rungtynės balandžio 24 dieną vyks Raseiniuose.

2024-04-20
Darius Griškėnas 16 Taškai 20 Antanas Montrimavičius
Kipras Urbanavičius 5 Kamuoliai 8 Antanas Montrimavičius
Vytautas Saulis 6 Perdavimai 9 Nojus Vaivada

Primename, jog Nostra.lt-RKL A diviziono finalo ketvertas vyks gegužės 3-4 dienomis, Kėdainiuose.

Jo metu susirinkusiųjų lauks ne tik intriguojančios akistatos dėl čempiono trofėjaus, bet taip pat ir įvairios pramogos bei koncertinė programa.