Ketvirtojo kėlinio atkarpa leido „Radviliškio“ ekipai iškovoti trečiąją vietą

„Radviliškis“ iškovojo trečiąją vietą Nostra.lt-RKL B divizione
Nostra.lt-RKL nuotr.

Utenoje tęsiasi Nostra.lt-RKL B diviziono finalo ketvertas, kur paaiškėjo bronzos medalių likimas.

Trečiąją vietą šių metų sezono iškovojo Radviliškio KK „Radviliškis-ŠSPC“ krepšininkai, kurie mažajame finale 78:72 (22:18, 19:16, 13:23, 24:15) pranoko „Trakai-MAGNUS“ klubą.

Radviliškiečiai dominavo beveik visą pirmąją rungtynių pusę ir buvo susikrovę net 17 taškų persvarą (38:21). Visgi Trakų miesto ekipai pavyko išlipti iš duobės ir į pertrauką žengti esant 7 taškų skirtumui (41:34).

Trečiajame ketvirtyje R. Jaručio auklėtiniai tęsė savo sugrįžimą ir sugebėjo net persverti rungtynių rezultatą (57:54).

Visgi lemiamos dešimt žaidimo minučių priklausė „Radviliškio“ komandai, kuri sužaidė atkarpą 15:5 ir likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos įgijo 6 taškų persvarą (73:67).

Rungtynių baigtį praktiškai įtvirtino Juliaus Ščipoko užsidirbta techninė pražanga virtusi Aivaro Kvederavičiaus taikliu baudos metimu (76:69).

Visgi tuomet Liudas Radavičius prametė net keturis baudos metimus paeiliui, o Rokas Jukonis tritaškiu sumažino deficitą iki 4 taškų (76:72).

Neįtikėtino sugrįžimo Trakų komandai įgyvendinti nepavyko, o galutinį tašką rungtynėse padėjo dar dvi taiklios Aivaro Kvederavičiaus baudos.

Nugalėtojus į pergalę atvedė Daivaras Pakarklis pelnęs 24 taškus, Robertas Balčius surinko 15, Almantas Pakarklis pridėjo 12, Liudo Radavičiaus sąskaitoje – 11 taškų.

„Trakai-MAGNUS“ neišgelbėjo 19 taškų pelnęs Lukas Bankieta, Vaidas Bendikas surinko 15, Rokas Jukonis pridėjo 11 taškų.

18 val. prasidės lemiama Nostra.lt-RKL B diviziono finalo akistata tarp Birštono „Milastos“ ir „Druskininkų“.