B diviziono užsklanda: „Milastos“ triumfas, geriausiųjų apdovanojimai ir konkursai bei kitos pramogos sirgaliams

Birštono „Milastos“ triumfas Nostra.lt-RKL B divizione
Otilija Klara Galvelytė nuotr.

Balandžio 19-20 dienomis, Utenoje įvyko Nostra.lt-RKL B diviziono finalo ketvertas, kuriame triumfavo Birštono „Milasta“.

Aurimo Liuizos auklėtiniai finale 90:79 (23:15, 25:19, 23:31, 19:14) parklupdė „Druskininkų“ klubą.

Birštono klubas ne tik iškovojo čempionų trofėjų, bet ir teisę kitą sezoną varžytis A diviziono batalijose. Tiesa, ši privilegija taip pat atiteko ir antrąją vietą užėmusiems „Druskininkams“.

Trečiąją vietą šių metų sezone iškovojo Radviliškio KK „Radviliškis-ŠSPC“ krepšininkai, kurie mažajame finale 78:72 (22:18, 19:16, 13:23, 24:15) pranoko „Trakai-MAGNUS“ klubą.

Po finalinių rungtynių pabaigos, komandos buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais. Taip pat buvo išrinktas ir naudingiausias B diviziono finalo ketverto krepšininkas. Juo tapo čempionų lyderis Ovidijus Varanauskas, kuris per dvejas rungtynes vidutiniškai rinko po 34,5 taško, atkovojo po 3,5 kamuolio, atliko po 7 rezultatyvius perdavimus ir fiksavo 38 naudingumo balų vidurkį.

Taip pat po rungtynių buvo išdalinti ir kiti apdovanojimai bei įvertintas geriausiųjų sezono penketukas.

Metų viešinimas - Druskininkų „Druskininkai“;

Džentelmeniškiausias žaidėjas - Nikas Stuknys (Pakruojo „Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“).

Be krepšinio žiūrovai turėjo ir kitų pramogų bei galimybių laimėti prizų iš lygos ir finalo ketverto rėmėjų. Didžiausiame konkurse „Kiekvienas gali?“ nugalėtojui atiteko televizorius iš Good-price.lt.

Taip pat susirinkusiems sirgaliams atiteko „Rokiškio sūrio“ ir „Dobeles“ prizai.

Konkurso „Kiekvienas gali? nugalėtojas

Po pusfinalių pasirodymų sirgaliai turėjo progą pasimėgauti Justo, Beno ir Benedikto Comedy stand‘up pasirodymais.

Šeštadienio (finalų diena) rytą vyko įvairaus amžiaus grupių (U13; U15; U17; RKL OPEN, RKL ELITE) Nostra.lt-RKL 3X3 lygos I-asis etapas. Šiame turnyre iš viso dalyvavo arti 30 įvairaus amžiaus grupių komandų.

U13 etape pirmąją vieta džiaugėsi „Serbentų“ komanda, U15 triumfavo „Pirmokai“, U17 etapą laimėjo Utenos DSCI, RKL Open grupę laimėjo komanda „Atėjom Pachilint“, o RKL ELITE etapą laimėjo „Raseiniai“.

Nostra.lt-RKL B diviziono finalo ketverto metu visą dieną šalia arenos ir jos viduje vyko įvairios veiklos ir aktyvacijos skirtos renginio svečiams. Žiūrovų laukė ne tik gausybė konkursų ir žaidimų, tačiau ir lygos partnerių edukacinės veiklos vaikams, galimybė paragauti įvairių šalių virtuvės patiekalų, automobilių paroda, ralio bolidai, galimybė išmėginti slidžias vairavimo sąlygas.

Po paskutinio finalo švilpuko sirgaliai išvydo emocingą apdovanojimų ceremoniją, o vakarą uždarė Utenos kultūros centro muzikinės grupės „Spektras“ ir „Aksomas“ bei atlikėjo Ironvyto šou.

Reiškiame didelę padėką Utenos rajono savivaldybei, Utenos Kultūros centrui, Utenos „Juventus“ krepšinio klubui ir Utenos daugiafunkciniam sporto centrui be kurių ši krepšinio šventė nebūtų įsivaizduojama. Ačiū jums!