Prienų komandą sutriuškinęs „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo A diviziono finalo ketverto

Plungės „Olimpas“ priartėjo prie Nostra.lt-RKL A diviziono finalo ketverto
Ineta Brezgytė nuotr.

Balandžio 19 dieną įvyko ne tik Nostra.lt-RKL B diviziono pusfinalių susitikimai, bet ir buvo sužaistos vienerios A diviziono ketvirtfinalio rungtynės, kur prie finalo ketverto priartėjo Plungės „Olimpas“.

Mindaugo Tamušausko auklėtiniai namuose 98:71 (20:14, 29:19, 25:14, 24:24) sutriuškino Prienų „Mačiūnų-KKSC“ ekipą.

Serijoje iki trijų pergalių rezultatas tapo 2:1 plungiškių naudai.

Šeimininkai rungtynių kontrolę perėmė nuo antrojo kėlinio pradžios. 29 taškus per ketvirtį pelnęs „Olimpas“ į pertrauką žengė įgijęs 16 taškų persvarą (49:33).

Rungtynių likimas galutinai išsisprendė trečiajame ketvirtyje, kuriame šeimininkai atliko dar vieną galingą spurtą ir susikrovė triuškinamą pranašumą (74:47),

Prienų komandai per lemiamas dešimt žaidimo minučių nepavyko sugrąžinti intrigos, o pergalę pasiekę plungiškiai sekančiose rungtynėse turės galimybę uždaryti šią seriją ir žengti tarp keturių stipriausių komandų A divizione.

Nugalėtojams Tadas Kymantas pelnė 16 taškų, Nojus Radžius ir Jokūbas Stropus surinko po 13, Mantas Kazonas pridėjo 12 taškų.

Prienų komandai Domantas Šeškus ir Paulius Steikūnas pelnė po 17 taškų, Arnas Tilindė surinko 13, Ernestas Mankauskas pridėjo 11 taškų.

Ketvirtosios serijos rungtynės balandžio 24 dieną vyks Prienuose.

Šios poros nugalėtojas pusfinalyje susitiks su „Biržų“ ir „Raseinių“ poros nugalėtoju. Šioje ketvirtfinalio serijoje rezultatas yra 1:1.

2024-04-19
Tadas Kymantas 16 Taškai 17 Paulius Steikūnas
Deivydas Šeršenis 9 Kamuoliai 7 Arnas Tilindė
Domininkas Matutis 4 Perdavimai 5 Domantas Šeškus

Primename, jog Nostra.lt-RKL A diviziono finalo ketvertas vyks gegužės 3-4 dienomis, Kėdainiuose.

Jo metu susirinkusiųjų lauks ne tik intriguojančios akistatos dėl čempiono trofėjaus, bet taip pat ir įvairios pramogos bei koncertinė programa.