„Bronzinėje“ „Olimpo“ ir „Akmenės cemento“ serijoje – lygybė

2018-04-19 22:05:34

SIL-RKL A diviziono mažajame finale antroji akistata tarp Plungės „Olimpo“ ir Akmenės SC „Akmenės cemento-Gruditos“ taip pat buvo labai atkakli.

Antro kėlinio antroje pusėje namuose žaidusiems plungiškiams pavyko sužaisti puikią atkarpą ir į ilgąją pertrauką išeiti susikrovus 13 taškų pranašumą (47:34). 26-ąją minutę „Olimpas“ buvo arti varžovų triuškinimo (63:45), bet mobilizavęsi svečiai dar iki trečiojo kėlinio pabaigos sugebėjo kaip reikiant priartėti (61:65).

Alido Žukausko kariauna turėjo iniciatyvą, tačiau paskutinę minutę Justinas Jogminas pataikė dvitaškį ir išlygino rezultatą (76:76). Per likusį laiką viską lėmė Modesto Jurkaičio išprovokuota pražanga, pataikyti abu baudų metimai bei nesėkmingas svečių išpuolis paskutinėmis sekundėmis. „Olimpas“ atsilaikė, nugalėjo 79:76 bei išlygino serijos rezultatą – 1:1.

Įdomu tai, kad šiose rungtynėse buvo užfiksuotos net penkios techninės pražangos.

Trečiosios mažojo finalo serijos rungtynės balandžio 21-ąją dieną įvyks Naujosios Akmenės sproto rūmuose.

„Olimpas“: D.Rasys 17 (2/10 tritaškiai, 10 atk. kam.), M.Jurkaitis 16 (6 atk. kam.), M.Tamušauskas 14 (11 atk. kam.), V.Danys 11.

„Akmenės cementas“: J.Janulis 20 (5/5 dvitaškiai), J.Jogminas (12 atk. kam.) ir M.Bulanovas (1/8 tritaškiai) po 15, N.Mika 10.