Sirgaliai SIL-RKL rungtynėse varžysis dėl įspūdingo prizo

2017-11-03 15:33:38

Generalinis RKL rėmėjas, sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvė SIL, komandų sirgalius nori pradžiuginti azartišku konkursu. Pagrindinis jo prizas - Eurolygos rungtynių stebėjimas gyvai! 

Konkursas vyks dviem etapais. 

Pirmasis etapas nuo šio savaitgalio vyks visose SIL-RKL čempionato rungtynėse. Ilgosios pertraukos metu rungtynių pranešėjas turės išrinkti vieną sirgalių, kuris turės vieną galimybę mesti nuo aikštės vidurio. Metimas bus filmuojams. Pataikęs sirgalius ne tik keliaus į didįjį konkurso finalą, bet ir užsitikrins 125 eurų vertės SIL dovanų kuponą norimiems bateliams įsigyti iš SIL.lt. 

Pirmasis konkurso etapas vyks tol, kol surinksime 5 nuo vidurio iš pirmo karto pataikiusių sirgalių. Visi jie keliaus į finalinį etapą.

Finalinis konkurso etapas vyks RKL A diviziono finalo rungtynėse. Jų metu taikliausiųjų penketukas metimais nuo vidurio varžysis dėl pagrindinio prizo - Eurolygos rungtynių stebėjimo gyvai

Kviečiame palaikyti savo gimtojo miesto komandas SIL-RKL čempionate! Galbūt būtent jums nusišypsos sėkmė keliauti į prestižiškiausio Europos krepšinio turnyro rungtynes.

Komentarus rašyti gali tik registruoti nariai.